Sari la conținut

Karla 0785917298


Vizitator karlaSweet0

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salut prieteni. 

 

Am fost astăzi la Karla, ce pot spune, este superba, o femeie fina, care te respecta si te face sa te simți in "rai". 

De cate ori o vizitez ma incarc cu energie pozitiva si uit de toate grijile pe care le am.

Locatia o știți deja (este descrisa in descrierea ei) 

Aspect : o femeie adevărată, o femeie frumoasa 

OP : fara cuvinte, a super

NP : idem

Baieti care ati vizitat-o, duceți-vă in continuare la ea.

Iar cei care aveti dubii, le aveti de pomana, pierdeti sansa de a întâlnii o femeie frumoasa cum rar găsești. 

In concluzie, o respect, o admir, este o femeie superba. 

 

Karla deabia aștept sa te revizitez. 

Nu sunt cuvinte sa îi mulțumesc. 

 

O seara frumoasa iti doresc 😘😘😘😘😊😊😊

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Acum 1 oră, anefsex a spus:

Salut prieteni. 

 

Am fost astăzi la Karla, ce pot spune, este superba, o femeie fina, care te respecta si te face sa te simți in "rai". 

De cate ori o vizitez ma incarc cu energie pozitiva si uit de toate grijile pe care le am.

Locatia o știți deja (este descrisa in descrierea ei) 

Aspect : o femeie adevărată, o femeie frumoasa 

OP : fara cuvinte, a super

NP : idem

Baieti care ati vizitat-o, duceți-vă in continuare la ea.

Iar cei care aveti dubii, le aveti de pomana, pierdeti sansa de a întâlnii o femeie frumoasa cum rar găsești. 

In concluzie, o respect, o admir, este o femeie superba. 

 

Karla deabia aștept sa te revizitez. 

Nu sunt cuvinte sa îi mulțumesc. 

 

O seara frumoasa iti doresc 😘😘😘😘😊😊😊

Multumesc frumos anefsex!!! Te pupic💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0

Disponibila!!!

preturile mele sunt: 150/finalizarea . 250/ora

serviciile mele sunt : oral protejat, normal orice pozitie protejat, 69, masaj erotic/de relaxare, finlizare corporala,sarutari pe corp, mici fatezii.
va astept cu drag!!!💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Episodul 3 din Soarecele si Pisica!

Dupa multe zile în care nu am luat legatura cu Karla( deoarece era foarte suparata pe mine) am zis azi sa imi incerc norocul..asa ca i.am lasat un mesaj pe PM( inca nu am telefonul), a raspun repede dar bine inteles foarte dura in mesaj" de ce ma cauti aici" i.am expicat de ce .mi.am cerut inca o data scuze si am rugat.o sa ma primesca..intr.un final a acceptat dar cu anumite condiiti..asa ca trecut la igienizare si mers la ora programata. Ajuns la ea,am oferit cutia de bombone si am fost invitat la o tigare si un pahar cu apa..aici mi.am cerut scuze fata in fata si am astepta sa "ma traga de urechii" ,lucru meritat pe deplin..ma certat putin..am ajuns la împăcare..si cum ceea mai frumoasa împăcare este în pat..am trecut la actiune: aici nu am ce sa detaliez,aceleași servici,am luat.o la pupături si am aruncat.o in pat..Karla te surprinde mereu cu afecțiunea ei,cu schimbarile ei de poziții, cum geme( nu stiu daca fals..pe mine ma excită mult),cum se zbate în patul ala..asa ca nu mai detaliez si pun PUNCT.

Note: nu au rost..PUNCT.

Am stat o finalizare..150 ron 

Multumesc Karla ptr ca ai reusit sa ma ierți si m.ai primit azi..cum ti.am spus si fata in fata nu voi mai face greseli...PUNCT

O SEARA FRUMOASA!

 

Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Acum 17 minute, babanul82 a spus:

Episodul 3 din Soarecele si Pisica!

Dupa multe zile în care nu am luat legatura cu Karla( deoarece era foarte suparata pe mine) am zis azi sa imi incerc norocul..asa ca i.am lasat un mesaj pe PM( inca nu am telefonul), a raspun repede dar bine inteles foarte dura in mesaj" de ce ma cauti aici" i.am expicat de ce .mi.am cerut inca o data scuze si am rugat.o sa ma primesca..intr.un final a acceptat dar cu anumite condiiti..asa ca trecut la igienizare si mers la ora programata. Ajuns la ea,am oferit cutia de bombone si am fost invitat la o tigare si un pahar cu apa..aici mi.am cerut scuze fata in fata si am astepta sa "ma traga de urechii" ,lucru meritat pe deplin..ma certat putin..am ajuns la împăcare..si cum ceea mai frumoasa împăcare este în pat..am trecut la actiune: aici nu am ce sa detaliez,aceleași servici,am luat.o la pupături si am aruncat.o in pat..Karla te surprinde mereu cu afecțiunea ei,cu schimbarile ei de poziții, cum geme( nu stiu daca fals..pe mine ma excită mult),cum se zbate în patul ala..asa ca nu mai detaliez si pun PUNCT.

Note: nu au rost..PUNCT.

Am stat o finalizare..150 ron 

Multumesc Karla ptr ca ai reusit sa ma ierți si m.ai primit azi..cum ti.am spus si fata in fata nu voi mai face greseli...PUNCT

O SEARA FRUMOASA!

 

Hmmm...PUNCT.😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Karla si daca te cearta, tot cu finețe o face, nu este genul de persoana sa tina ura sau sa fie rea. Dar imi place ca are principii. Ma bucur ca totul este bine acum intre voi. 

Finețe, respect, frumusețe nu prea mai găsești la fete in ziua de azi asa de des. 

(frumusețe da, dar respect nu prea) 

Karla are tot ce este bun, are foarte multe calităț si este o adevărată femeie. 

 

Asa ca Babanule, vezi cat de mult ne respecta si este de bun simt. 

Numai fi ca șoarecele si pisica. 

 

O seara frumoasa 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Chiar acum, bajetdeploiesti a spus:

Normal că te-a iertat și te-a primit, cum sa piardă 150 lei degeaba 

Bai prietene, iar te bagi aiurea, nu este vorba de bani. Este vorba de respect, chiar daca este un client. 

Gândește matur, daca nu ai respect pt cineva nu ești ok ca om. 

Toti gresim in fata oamenilor care îi cunoaștem sau celor care nu prea îi cunoaștem. Lumea a colaborat foarte bine atunci cand a existat respect si apreciere unul fata de altul. 

As spune eu mai multe dar din respect pt Karla si pt alti oameni de aici tac. 

 

O seara buna bajetdeploiesti 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, bajetdeploiesti a spus:

Normal că te-a iertat și te-a primit, cum sa piardă 150 lei degeaba 

Nu cred ca ai dreptate.Karla este printre fetele care oricum castiga mult si daca cineva ii devine absolut indezirabil cred ca nu se uita la bani si nu il mai primeste.Te rog sa nu uita ca fata a lucrat numai afara pana acum(in Elvetia)si a re ceva cheag.De fapt mi-a si spus ca abia asteapta sa se termine cu covidul asta nenorocit si pleaca inapoi caci acolo facea in 2 ore cat face aici intr-o zi plina.Acolo avea si servicii mult mai banoase de dominare etc..Karla cred ca nu a vorbit gura fara mine si nu am spus ce nu vroiai sa se afle?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Acum 36 minute, babanul82 a spus:

Karla..Iar am gresit ca am scris mult? Nu am putut sa ma abțin.. PUNCT...si te pup!

De data asta este Ok, te pup si abia astept sa ne revedem 💋💋💋punct.

Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Acum 18 minute, anefsex a spus:

Bai prietene, iar te bagi aiurea, nu este vorba de bani. Este vorba de respect, chiar daca este un client. 

Gândește matur, daca nu ai respect pt cineva nu ești ok ca om. 

Toti gresim in fata oamenilor care îi cunoaștem sau celor care nu prea îi cunoaștem. Lumea a colaborat foarte bine atunci cand a existat respect si apreciere unul fata de altul. 

As spune eu mai multe dar din respect pt Karla si pt alti oameni de aici tac. 

 

O seara buna bajetdeploiesti 

My friend, nu iti bate capul 😊 te pupic 💋💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Acum 19 minute, ariovist a spus:

Nu cred ca ai dreptate.Karla este printre fetele care oricum castiga mult si daca cineva ii devine absolut indezirabil cred ca nu se uita la bani si nu il mai primeste.Te rog sa nu uita ca fata a lucrat numai afara pana acum(in Elvetia)si a re ceva cheag.De fapt mi-a si spus ca abia asteapta sa se termine cu covidul asta nenorocit si pleaca inapoi caci acolo facea in 2 ore cat face aici intr-o zi plina.Acolo avea si servicii mult mai banoase de dominare etc..Karla cred ca nu a vorbit gura fara mine si nu am spus ce nu vroiai sa se afle?

Nu este un secret, dar nu trebuie sa dam explicații nimănui( oricum le dam degeaba)😉 te pupic si seara placuta iti doresc💋

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Anefsex: ca soarecele si pisica noi am fost de la bun început.. noi de la prima programare ne.am luat la cearta( asta am mai scris)..din pacate a venit greșeala din partea mea care Karla nu a putut sa treaca asa usor..

Noi asa suntem..si crede.ma ca daca nu vom mai fi asa mai bine ma duc la biserica decat la Karla🤣..ma duc sa ma spovedesc..🤦‍♂️cred ca va trebui să imi iau concediu o saptamana sa ii spun tot lui preot🤣..daca nu suntem ca șoarecele și pisica..nu suntem noi..

Nu am spus în recenzie: azi cand ma dezbracă am dat din greșeala un pumn la comodă din dormitor..râdea de mama focului..pana sa prins ca nu glumesc si ma luat în brațe.. după cat m.am îmbrăcat si ea făcea dus m.am lovit cu capul de usa( eu fiind intre usa de la dormitor cu cea de la baie)si ea râdea,isi facea cruce si ma stropea cu apa..deci mai e ceva de spus.." ne iubim..dar nu ne suferim"🤣🤦‍♂️

Cat despre tine: bajetdeploiesti...mai bine taci...habar nu ai de bunul simt..ia un minus si de la mine..PUNCT.🤣

Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Acum 22 minute, babanul82 a spus:

Anefsex: ca soarecele si pisica noi am fost de la bun început.. noi de la prima programare ne.am luat la cearta( asta am mai scris)..din pacate a venit greșeala din partea mea care Karla nu a putut sa treaca asa usor..

Noi asa suntem..si crede.ma ca daca nu vom mai fi asa mai bine ma duc la biserica decat la Karla🤣..ma duc sa ma spovedesc..🤦‍♂️cred ca va trebui să imi iau concediu o saptamana sa ii spun tot lui preot🤣..daca nu suntem ca șoarecele și pisica..nu suntem noi..

Nu am spus în recenzie: azi cand ma dezbracă am dat din greșeala un pumn la comodă din dormitor..râdea de mama focului..pana sa prins ca nu glumesc si ma luat în brațe.. după cat m.am îmbrăcat si ea făcea dus m.am lovit cu capul de usa( eu fiind intre usa de la dormitor cu cea de la baie)si ea râdea,isi facea cruce si ma stropea cu apa..deci mai e ceva de spus.." ne iubim..dar nu ne suferim"🤣🤦‍♂️

Cat despre tine: bajetdeploiesti...mai bine taci...habar nu ai de bunul simt..ia un minus si de la mine..PUNCT.🤣

Daaa... este iubire mare între noi 😂😂😂🤗💋

 

Link spre comentariu
Acum 17 minute, karlaSweet0 a spus:

Nu este un secret, dar nu trebuie sa dam explicații nimănui( oricum le dam degeaba)😉 te pupic si seara placuta iti doresc💋

Ce placuta era daca ajungeam la tine!!!!Oricum insa ziele astea vin.Cat despre explicatii din punctul mei de vedere nu sunt inutile caci colegul v-a intelege ca fetele de calitate isi si selecteaza clientii si sa incerce sa ajunga la ele nu la toate amaratele cu foamea in gat.Faptul ca l-ai iertat pe colegul mie imi spune insa ca ai facut-o pentru ca iti si place un pic,iar chestia cu soarecele si pisica e tare placuta cand se rezolva in pa.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Chiar acum, babanul82 a spus:

Pisicuță ma duc la biserica sau vin la tine?🤦‍♂️🤣

Alege calea cea mai ușoară😂😂😂😂 

tu alegi 😉

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

🤣cred ca mai bine este intre crăci tai decat intre picioarele unui preot🤦‍♂️...asa ca data viitoare vin sa ma spovedesti...🤣😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Acum 2 minute, babanul82 a spus:

🤣cred ca mai bine este intre crăci tai decat intre picioarele unui preot🤦‍♂️...asa ca data viitoare vin sa ma spovedesti...🤣😘😘😘

😂😂😂😂 te astept cu drag!!!💋💋💋🤗

Link spre comentariu
Vizitator karlaSweet0
Reputație: 0
Acum 12 minute, babanul82 a spus:

Clar..dar până atunci trebuie sa faci rost de o ținută de preot🤦‍♂️🤣..ma bag sub ea..eu te ling tu ma spovedesti🤣🤣🤣🤣🤣

O sa dureze ceva timp la cât esti tu de păcătos 😁🙈😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...