Sari la conținut

Karla 0785917298


Vizitator karlaSweet0

Postări Recomandate

Acum 40 minute, izabella2018 a spus:

Daaa este Diosa nu degeaba i am zis asa eu. Rang înalt stil și delicatețe. 

 

Acum 31 minute, KarlaSweet. a spus:

Wow câte cuvinte frumoase😊 daca ai fi bărbat as spune ca urmărești ceva, cu atatea cuvinte frumoase😏 

Cum ar fii o partida de sex cu amândouă? Mama mama sex nebun

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, KarlaSweet. a spus:

Wow câte cuvinte frumoase😊 daca ai fi bărbat as spune ca urmărești ceva, cu atatea cuvinte frumoase😏 

DC ca femeie nu am cum sau ce 😂😂😂

Link spre comentariu
Acum 10 ore, spopescu a spus:

Are și poze dar nu reflecta corect realitatea căci e mai frumoasă decât în poze. Ca servicii în topul meu personal este în primele trei locuri (nu m am hotărât încă pe care 😃). Dacă ma crezi du te :mergi la sigur. 

La mine este pe primele 3 locuri 😂😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: mr.john_doe2010
  • Oras:Prahova, Ploiesti
  • Telefon: mr.john_doe2010
  • Oras:Prahova, Ploiesti
6 hours ago, KarlaSweet. said:

Buna dimineata! 
Disponibila  pana la ora 19:00

Si maine incep programul la ora 15:00 

va pupic 😘😘😘

Ciudat din cauza faptului ca, am vorbit pe whatsapp, te am intrebat daca ma pot programa si ai zis: citez "Nu mai am nimic disponibil nici si nici maine din păcate - Sâmbătă sunt indisponibilă - Pt duminica"!

 

Esti sau nu libera astazi de exemplu ??? 🤥🤥🤥

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 17 minute, themaax2012 a spus:

Ciudat din cauza faptului ca, am vorbit pe whatsapp, te am intrebat daca ma pot programa si ai zis: citez "Nu mai am nimic disponibil nici si nici maine din păcate - Sâmbătă sunt indisponibilă - Pt duminica"!

 

Esti sau nu libera astazi de exemplu ??? 🤥🤥🤥

Ce este atât de ciudat, faptul ca nu mai am liber? 
te referi de ce am mai pus anunțul sau ce ca nu inteleg?

Link spre comentariu
  • Telefon: mr.john_doe2010
  • Oras:Prahova, Ploiesti
  • Telefon: mr.john_doe2010
  • Oras:Prahova, Ploiesti
8 minutes ago, KarlaSweet. said:

Ce este atât de ciudat, faptul ca nu mai am liber? 
te referi de ce am mai pus anunțul sau ce ca nu inteleg?

Da, anuntul acesta contrazice ce mi ai spus mie ... daca nu ti a placut vocea mea de "balaur" puteai sa zici !

Sau e strategie de marketing gen: ma suna si programez la uramatoarea data libera, desi este ciudat iarasi ca ai zisw ca astazi esti pana la 19:00 si asta s ar traduce ca ai fi libera ... 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 8 minute, themaax2012 a spus:

Da, anuntul acesta contrazice ce mi ai spus mie ... daca nu ti a placut vocea mea de "balaur" puteai sa zici !

Sau e strategie de marketing gen: ma suna si programez la uramatoarea data libera, desi este ciudat iarasi ca ai zisw ca astazi esti pana la 19:00 si asta s ar traduce ca ai fi libera ... 😁

Tu esti liber sa crezi ce vrei.

Anuntul il pun chiar daca am totul full momentan, pentru ca se întâmpla sa se mai anuleze din programari si imi doresc sa fac altele in locul lor. Sper sa fii mulțumit de răspunsul meu, domnule draga.(mai mult de atât nu te pot ajuta) 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 10 minute, spopescu a spus:

Am fost azi și nu mai fac recenzie. Spun doar ca de când am plecat repet mereu cuvintele lui Al Pacino din Parfum de femeie "Ce femeie minunata". 

Multumesc mult si te pup dulce😘😘😘 imi pare bine ca ne-am revăzut🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună dimineața băieți 

 

Saru mana Karla 

 

   Ieri am fost sa o revăd pe Karla, pentru cei ce o știu nu are nevoie de nicio prezentare, dar pentru cei care au dubii, le zic ca ratează o femeie frumoasa care apreciază fiecare om care vine la ea. Arata la fel de bine, mereu o  privesc cu administrație și cu mare respect

Am ajuns la ea, am stat de vorba ca nu ne-am mai văzut de o perioada lunga de timp. După aceea m-am dus la baie unde are tot ce trebuie,mi-am făcut dus și m-am dus în camera. De aici începe acțiunea:

 

   OP : 10 ( chiar dacă este protejat Karla se pricepe sa te faca sa te simți bine)

NP:10000000 (are mișcări de te lasă paf) 

GFE: 10000000 (știe sa fie prietenoasa, pt mine contează cel mai mult GFE) 

 

Am avut ceva zile de stres, iar Karla m-a ajutat sa ma relaxez. Timpul petrecut alături de ea a fost 1h. (250 lei) 

 

Nu detaliez acțiunea din nr 1 și nr 2, dacă urmariti primele recenzii ale mele sunt la fel de fiecare data, pardon vroiam sa spun ca fiecare întâlnire este diferita dar ea a rămas neschimbata în ceea ce privește bunătatea și dăruirea fata de fiecare client . 

 

Îți mulțumesc Karla pt ziua de ieri, ești splendida, deșteaptă și ai ceva ce nu prea mai găsești la fetele din ziua de azi și anume : dăruire și respect etc. ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 4 ore, anefsex a spus:

Bună dimineața băieți 

 

Saru mana Karla 

 

   Ieri am fost sa o revăd pe Karla, pentru cei ce o știu nu are nevoie de nicio prezentare, dar pentru cei care au dubii, le zic ca ratează o femeie frumoasa care apreciază fiecare om care vine la ea. Arata la fel de bine, mereu o  privesc cu administrație și cu mare respect

Am ajuns la ea, am stat de vorba ca nu ne-am mai văzut de o perioada lunga de timp. După aceea m-am dus la baie unde are tot ce trebuie,mi-am făcut dus și m-am dus în camera. De aici începe acțiunea:

 

   OP : 10 ( chiar dacă este protejat Karla se pricepe sa te faca sa te simți bine)

NP:10000000 (are mișcări de te lasă paf) 

GFE: 10000000 (știe sa fie prietenoasa, pt mine contează cel mai mult GFE) 

 

Am avut ceva zile de stres, iar Karla m-a ajutat sa ma relaxez. Timpul petrecut alături de ea a fost 1h. (250 lei) 

 

Nu detaliez acțiunea din nr 1 și nr 2, dacă urmariti primele recenzii ale mele sunt la fel de fiecare data, pardon vroiam sa spun ca fiecare întâlnire este diferita dar ea a rămas neschimbata în ceea ce privește bunătatea și dăruirea fata de fiecare client . 

 

Îți mulțumesc Karla pt ziua de ieri, ești splendida, deșteaptă și ai ceva ce nu prea mai găsești la fetele din ziua de azi și anume : dăruire și respect etc. ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️

Multumesc frumos pentru toate cuvintele frumoase🥰🥰🥰 si ma bucur enorm ca te-am reîntâlnit, te pup dulce 🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...