Sari la conținut

Karla 0785917298


Vizitator karlaSweet0

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Buna dimineata dragutilor!!!🥰

 

Prețurile mele sunt: 150/finalizarea . 250/ora

serviciile mele sunt : oral protejat, normal orice pozitie protejat, 69, masaj erotic/de relaxare, sarutari pe corp, mici fatezii.

Programul meu pentru azi este: 10:00/20:00

 

Va pupic dulce😘😘😘

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 39 minute, sitrade a spus:

@catelul.dinamo e mai bine daca scriu aici? 

Eu cred ca poți scrie unde vrei. Sa ști însă că și Karla - așa cum spunea un coleg - este printre femeile deștepte, realiste și curajoase care "își asuma meseria pe care o practica momentan".Este încă unul dintre motivele pentru care o apreciez atât de mult(ca și tine de altfel). Să petreceți clipe frumoase împreună. 

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator sitrade
Reputație: 0
28 minutes ago, spopescu said:

Eu cred ca poți scrie unde vrei. Sa ști însă că și Karla - așa cum spunea un coleg - este printre femeile deștepte, realiste și curajoase care "își asuma meseria pe care o practica momentan".Este încă unul dintre motivele pentru care o apreciez atât de mult(ca și tine de altfel). Să petreceți clipe frumoase împreună. 

Multumim mult! 

Link spre comentariu
Acum 47 minute, spopescu a spus:

Eu cred ca poți scrie unde vrei. Sa ști însă că și Karla - așa cum spunea un coleg - este printre femeile deștepte, realiste și curajoase care "își asuma meseria pe care o practica momentan".Este încă unul dintre motivele pentru care o apreciez atât de mult(ca și tine de altfel). Să petreceți clipe frumoase împreună. 

E posibil sa fi citit și ea biblia.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romanistan
  • Oras:Romanistan
On 1/13/2022 at 2:39 PM, KarlaSweet. said:

Am si poze daca te uiti pe topic, altele noi nu mai pot pune, pentru ca😁 nu imi da voie cei de la conducere😂😂😂🤷🏽‍♀️

Zici de alea de la inceput? ca parca nu prea seamana cu tine pozele alea... cel putin fara vodka la bord. 

Poti pune poze reale si recente pe imgbb si sa postezi link-urile si apoi ti le incarcam noi aici daca nu vrei sa-l imbogatesti pe pizdicut c-o shaworma

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 10 ore, troznitorinc a spus:

Zici de alea de la inceput? ca parca nu prea seamana cu tine pozele alea... cel putin fara vodka la bord. 

Poti pune poze reale si recente pe imgbb si sa postezi link-urile si apoi ti le incarcam noi aici daca nu vrei sa-l imbogatesti pe pizdicut c-o shaworma

Nu asta este problema dragul meu, nu din cauza ca nu am plătit abonamentul nu imi da voie sa pun poze...sunt eu mai obraznica de fel si am fost pedepsita 😉😒

Link spre comentariu
  • Oras:Romanistan
  • Oras:Romanistan
Just now, KarlaSweet. said:

Nu asta este problema dragul meu, nu din cauza ca nu am plătit abonamentul nu imi da voie sa pun poze...sunt eu mai obraznica de fel si am fost pedepsita 😉😒

Tu, obraznica? Pari destul de inocenta in persoana, ce ai facut? Ti-ai clatit pula in creierul lui pizdicutz si acum nu mai vrea sa te lase sa promovezi?

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 34 minute, troznitorinc a spus:

Tu, obraznica? Pari destul de inocenta in persoana, ce ai facut? Ti-ai clatit pula in creierul lui pizdicutz si acum nu mai vrea sa te lase sa promovezi?

Ups😳 acum si tu esti putin obraznic  😂😂😂 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 hour ago, maktub31 said:

Am revizitat-o pe Karla în seara asta. E minunată!

Ps: Nu m-am îndrăgostit! Doar ca, în opinia mea, merită un pic lăudată pentru serviciile ireproșabile. 

Dacă deranjează postarea pe cineva, ok. Ma doare în pula, oricum!

Mulțumesc.

Durerea in pula o ai in urma vizitei? :)

  • Haha 4
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 12 ore, maktub31 a spus:

Am revizitat-o pe Karla în seara asta. E minunată!

Ps: Nu m-am îndrăgostit! Doar ca, în opinia mea, merită un pic lăudată pentru serviciile ireproșabile. 

Dacă deranjează postarea pe cineva, ok. Ma doare în pula, oricum!

Mulțumesc.

Multumesc frumos!!!🥰 te pup dulce 💋💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...