Sari la conținut

Karla 0785917298


Vizitator karlaSweet0

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 58 minute, Pongoabelii a spus:

https://atlas-geografic.net/femeia-cu-un-prezervativ-in-plamani/

Așa se întâmplă de la oral protejat, normal orice pozitie protejat, 69, masaj erotic/de relaxare protejat, sarutari pe corp protejate. Noroc ca există mici fantezii cu gem de caise.

https://www.preparatedevis.ro/search/label/Fantezii cu gem de caise?m=1

🤦🏻‍♀️ Noroc ca de la neprotejat nu se întâmpla nimic.😂😂😂

ce sa fac!? Imi asum riscul🤷🏽‍♀️

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 6 ore, Pongoabelii a spus:

https://atlas-geografic.net/femeia-cu-un-prezervativ-in-plamani/

Așa se întâmplă de la oral protejat, normal orice pozitie protejat, 69, masaj erotic/de relaxare protejat, sarutari pe corp protejate. Noroc ca există mici fantezii cu gem de caise.

https://www.preparatedevis.ro/search/label/Fantezii cu gem de caise?m=1

Mai mai, dar a supt serios nu s a jucat. O fi vrut sa îl înghită cu totul m

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
1 oră în urmă, spopescu a spus:

Mai mai, dar a supt serios nu s a jucat. O fi vrut sa îl înghită cu totul m

D-aia doar îi trimite Karla bezele lui Gogu, de la distanță, chiar și când e ambalat la pungă?! 🤣 Să nu-i stea punga în gât... 😅

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
1 oră în urmă, Pongoabelii a spus:

D-aia doar îi trimite Karla bezele lui Gogu, de la distanță, chiar și când e ambalat la pungă?! 🤣 Să nu-i stea punga în gât... 😅

Nu sunt de acord cu ce spui despre Karla. Ea o suge bine și profesionist, asta cred ca a înghițit o pula lunga pana în esofag și prezervativul era prea scurt iar ea cam proasta. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 4 minute, spopescu a spus:

Nu sunt de acord cu ce spui despre Karla. Ea o suge bine și profesionist, asta cred ca a înghițit o pula lunga pana în esofag și prezervativul era prea scurt iar ea cam proasta. 

După ce am scris mi am adus aminte ca prezervativul era în plămâni  deci a futut o în trahee și ea a aspirat prezervativul în plămâni. Tare ciudata chestie. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 1 oră, Pongoabelii a spus:

D-aia doar îi trimite Karla bezele lui Gogu, de la distanță, chiar și când e ambalat la pungă?! 🤣 Să nu-i stea punga în gât... 😅

Tare dragut esti tu!!!😂😂😂

intrebare: tu cum trimiți bezelele lui Gogu, de la distanță sau aproape? 
Învăță-ma tu😏😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 49 minute, KarlaSweet. a spus:

Tare dragut esti tu!!!😂😂😂

intrebare: tu cum trimiți bezelele lui Gogu, de la distanță sau aproape? 
Învăță-ma tu😏😘

Eu sunt adeptul abordării sportive în stil extrem. 

Vrei să facem concurs? 🤗 

Facialabuse style, baby. Google, watch and learn. 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
1 oră în urmă, Pongoabelii a spus:

Eu sunt adeptul abordării sportive în stil extrem. 

Vrei să facem concurs? 🤗 

Facialabuse style, baby. Google, watch and learn. 

 

Ceva ma face sa cred ca tu nu ai învățat asta dupa Google🙈

nu vreau sa fac concurs, as pierde garantat 😂😂😂 tu esti avansat, domnule bili☺️ 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 18 minute, KarlaSweet. a spus:

Ceva ma face sa cred ca tu nu ai învățat asta dupa Google🙈

nu vreau sa fac concurs, as pierde garantat 😂😂😂 tu esti avansat, domnule bili☺️ 

Am dezvoltat stilul propriu. Google îți indică, dar nu te învață, ca să parafrazăm din clasici. 

Ai  și un avantaj că beneficiezi de material didactic la discreție, dar dacă nu ai curaj, pasiune, determinare - degeaba. 🙃

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
4 minutes ago, Pongoabelii said:

Am dezvoltat stilul propriu. Google îți indică, dar nu te învață, ca să parafrazăm din clasici. 

Ai  și un avantaj că beneficiezi de material didactic la discreție, dar dacă nu ai curaj, pasiune, determinare - degeaba. 🙃

 

N-ai inteles, se refera ca tu ai fost “pasivul”. 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 7 ore, sitrade2.0 a spus:

Am petrecut timp suficient pe forum ca sa imi dau seama de fiecare in parte. 😅

Distractiva discuția. Cel mai tare însă m ar bucura sa se sperie fetele, mai ales Karla și sa facă oralul neprotejat 😃😃😃😃

  • Haha 1
Link spre comentariu

Stiu ca am discutat cu ea mai demult subiectul asta si spunea ca ar face-o neprotejat cu conditia ca inainte de a incepe sa pulverizeze cu aspirina pe penis. Eu as fi de acord cu asta cu conditia sa faca si ea gargara cu Listerin in fata noastra, no?  

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 1 oră, sitrade2.0 a spus:

Stiu ca am discutat cu ea mai demult subiectul asta si spunea ca ar face-o neprotejat cu conditia ca inainte de a incepe sa pulverizeze cu aspirina pe penis. Eu as fi de acord cu asta cu conditia sa faca si ea gargara cu Listerin in fata noastra, no?  

Nu cred!!!!🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

 

 

Neata!!!🥰

 

Prețurile mele sunt: 150/finalizarea . 250/ora

serviciile mele sunt : oral protejat, normal orice pozitie protejat, 69, masaj erotic/de relaxare, sarutari pe corp, mici fantezii.

Programul meu pentru azi este: 10:00/19:00

❤️❤️❤️❤️
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 47 minute, matei cosmin a spus:

Eu zic sa votam, cine este ptr on🤣🤣🙋‍♂️

Cred ca toți în afara de Karla, asa ca problema este rezolvata 50%.Păcat ca este pe jumătatea care nu contează 😃😃😃

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Aici se desfasoara un sondaj de opinie cum a fost si referendumul pentru parlament unicameral si 300 de parlamentari. Consultare populară inutila. 

Urmeaza sa scrie ca ea pune pe primul plan sanatatea ei si a voastră. Am scris eu ca sa anticipez continuarea discuției. :)

  • Like 3
  • Haha 3
Link spre comentariu

Fratilor, priviti ce se intampla dincolo de plaiurile noastre, unde poporul ucrainean caruia nimeni nu-i dadea o sansa in fata colosului sovietic rezista de mai bine de o saptamana si chiar va invinge. Asa si noi trebuie sa fim uniti precum ucrainenii si sa credem cu adevarat ca putem schimba decizia “tiranului” Karlei legata de ON. Haideti sa ne unim! 
 

 Aaa, si vrem si FK, FK la greu! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
1 oră în urmă, catelul.dinamo a spus:

Urmeaza sa scrie ca ea pune pe primul plan sanatatea ei si a voastră. Am scris eu ca sa anticipez continuarea discuției. :)

Sincer, ma gandesc mai mult la sănătatea mea😏decât la a ta 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 4 ore, spopescu a spus:

Nu îmi vine să cred!!! Mâine sunt la tine... cu urna de vot 😃😃😃

Lider de sindicat sau reprezentant din partea oamenilor?🤣🤣

În ambele cazuri,trebuie sa ai președinte de comisie si minim 2 reprezentanți,asa ca daca vrei sa te credem că votarea a fost corecta alege repede un președinte de comisie si minim 2 reprezentanti sa iti valideze voturile.😂😂

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 2 ore, nick001 a spus:

Lider de sindicat sau reprezentant din partea oamenilor?🤣🤣

În ambele cazuri,trebuie sa ai președinte de comisie si minim 2 reprezentanți,asa ca daca vrei sa te credem că votarea a fost corecta alege repede un președinte de comisie si minim 2 reprezentanti sa iti valideze voturile.😂😂

Ai dreptate, trebuie să organizam votul. Președinte de comisie îl propun pe colegul babanul, dacă mai este pe undeva. Am toată încrederea ca va numără corect voturile. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...