Sari la conținut

Karla 0785917298


Vizitator karlaSweet0

Postări Recomandate

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 37 minute, spopescu a spus:

Ai dreptate, trebuie să organizam votul. Președinte de comisie îl propun pe colegul babanul, dacă mai este pe undeva. Am toată încrederea ca va numără corect voturile. 

Chiar cu el vorbești...😌

Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 12 minute, dyerseve a spus:

Chiar cu el vorbești...😌

Esti sigur,ai dovezi?

Sa presupunem ca ar fi adevărat ceea ce spui tu,nu inteleg unde iti este frustrarea!? 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 11 minute, nick001 a spus:

Esti sigur,ai dovezi?

Sa presupunem ca ar fi adevărat ceea ce spui tu,nu inteleg unde iti este frustrarea!? 

 

 

Nu începe..

Unde ai văzut tu?frustrare?....🤔🤔

Am și de ce...serios.

Doar iam spus lui ari..sa nu te mai caute în alta parte ..ca ești chiar acolo. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 7 ore, dyerseve a spus:

Nu începe..

Unde ai văzut tu?frustrare?....🤔🤔

Am și de ce...serios.

Doar iam spus lui ari..sa nu te mai caute în alta parte ..ca ești chiar acolo. 

Mulțumesc de informație. Voi fi mai atent la postările lui căci mie babanu mi a plăcut. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

 

Neata!!!🥰

 

Prețurile mele sunt: 150/finalizarea . 250/ora

serviciile mele sunt : oral protejat, normal orice pozitie protejat, 69, masaj erotic/de relaxare, sarutari pe corp, mici fantezii.

Programul meu pentru azi este: 09:30/19:00

❤️❤️❤️❤️
  •  
  • Like 1
Link spre comentariu
13 hours ago, dyerseve said:

Chiar cu el vorbești...😌

 Pai daca a invatat si Karla sa se igienizeze corespunzator si sa indeparteze saliva celorlalti, nu mai are motive de ce sa fie suparat pe ea. Pacat nu isi poate schimba si infatisarea ca s-o mai viziteze 😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 33 minute, whiteoak a spus:

Revizitat donsoara Karla zilele trecute după o foarte mare perioadă de timp. Fata este aproape neschimbată, eu revin de fiecare data cu placere la ea! 

 

Multumesc frumos!!!💋💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 7 ore, spopescu a spus:

 

babanu mi a plăcut. 

Ia-l acasă. 

Dacă nu i-a plăcut Karlei, degeaba 😢

La 02.03.2022 la 23:44, sitrade2.0 a spus:

Am petrecut timp suficient pe forum ca sa imi dau seama de fiecare in parte. 😅

Cred că ar trebui să petreci și mai mult timp pe forum. 🙃

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 7 ore, sitrade2.0 a spus:

 Pai daca a invatat si Karla sa se igienizeze corespunzator si sa indeparteze saliva celorlalti, nu mai are motive de ce sa fie suparat pe ea. Pacat nu isi poate schimba si infatisarea ca s-o mai viziteze 😂😂

El sa fie oare!? 🤔 șoricelul meu pierdut😊🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 7 ore, sitrade2.0 a spus:

 Pai daca a invatat si Karla sa se igienizeze corespunzator si sa indeparteze saliva celorlalti, nu mai are motive de ce sa fie suparat pe ea.

D.nul sitrade! 

Este primul si ultimul meu comentariu pe care îl adresez către dumneavostra, te rog frumos sa te abți de la unele comentarii cand nu cunosti cu adevarat un user. Eu din cate am citit pe acest forum am inteles ca sunteti câțiva useri pe aici care va sustineti intre voi si cei noi nu au dreptul să își exprime parerea fara a fi luati la mișto.

La ultima ta propoziție,iti raspund asa: este mai bine in viata sa iti vezi de treaba ta! Fiecare fata decide pe cine primește sau nu,decide pe cine iartă sau nu..chiar dacă crezi că în urma multor întâlniri cu ea o vei influența sa nu primească un user...decizia e in mana ei!

Hai sa fim mai buni uni cu alții,războiul nu este aici pe acest forum.

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 4 minute, nick001 a spus:

D.nul sitrade! 

Este primul si ultimul meu comentariu pe care îl adresez către dumneavostra, te rog frumos sa te abți de la unele comentarii cand nu cunosti cu adevarat un user. Eu din cate am citit pe acest forum am inteles ca sunteti câțiva useri pe aici care va sustineti intre voi si cei noi nu au dreptul să își exprime parerea fara a fi luati la mișto.

La ultima ta propoziție,iti raspund asa: este mai bine in viata sa iti vezi de treaba ta! Fiecare fata decide pe cine primește sau nu,decide pe cine iartă sau nu..chiar dacă crezi că în urma multor întâlniri cu ea o vei influența sa nu primească un user...decizia e in mana ei!

Hai sa fim mai buni uni cu alții,războiul nu este aici pe acest forum.

Război nu este nicăieri..ca tot veni vorba..

Link spre comentariu
28 minutes ago, nick001 said:

D.nul sitrade! 

Este primul si ultimul meu comentariu pe care îl adresez către dumneavostra, te rog frumos sa te abți de la unele comentarii cand nu cunosti cu adevarat un user. Eu din cate am citit pe acest forum am inteles ca sunteti câțiva useri pe aici care va sustineti intre voi si cei noi nu au dreptul să își exprime parerea fara a fi luati la mișto.

La ultima ta propoziție,iti raspund asa: este mai bine in viata sa iti vezi de treaba ta! Fiecare fata decide pe cine primește sau nu,decide pe cine iartă sau nu..chiar dacă crezi că în urma multor întâlniri cu ea o vei influența sa nu primească un user...decizia e in mana ei!

Hai sa fim mai buni uni cu alții,războiul nu este aici pe acest forum.

 Ei, daca e primul si ultimul tau comentariu la adresa mea, am libertatea sa spun tot ce gandesc. 😂

 Acel comentariu era asa la “misto” sa vad daca te ataci si sa imi confirmi inca o data ca esti Babanu, desi aveam incredere in Dyer. 
 

 Daca tu crezi ca eu incerc s-o influentez pe Karla sa nu te primeasca, esti bolnav. Nu mai deschid subiectul ca nu am cu cine, ne-am convins toti atunci. Si nu veni cu victimizari din astea ca te luam la misto si etc. Daca voiai sa fi lasat in pace, nu comentai pe topicul “neigienizatei” asteia, deci las-o moarta. 
 

 Ca sa nu zici ca sunt baiat rau, un promit ca te las in pace daca apare numarul ala de la masina. Stii tu care.. 😉

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 18 minute, sitrade2.0 a spus:

 Ei, daca e primul si ultimul tau comentariu la adresa mea, am libertatea sa spun tot ce gandesc. 😂

 Acel comentariu era asa la “misto” sa vad daca te ataci si sa imi confirmi inca o data ca esti Babanu, desi aveam incredere in Dyer. 
 

 Daca tu crezi ca eu incerc s-o influentez pe Karla sa nu te primeasca, esti bolnav. Nu mai deschid subiectul ca nu am cu cine, ne-am convins toti atunci. Si nu veni cu victimizari din astea ca te luam la misto si etc. Daca voiai sa fi lasat in pace, nu comentai pe topicul “neigienizatei” asteia, deci las-o moarta. 
 

 Ca sa nu zici ca sunt baiat rau, un promit ca te las in pace daca apare numarul ala de la masina. Stii tu care.. 😉

Ma..chiar sa făcut bagabont sitrade 😎😎🥰🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 14 minute, sitrade2.0 a spus:

 Ei, daca e primul si ultimul tau comentariu la adresa mea, am libertatea sa spun tot ce gandesc. 😂

 Acel comentariu era asa la “misto” sa vad daca te ataci si sa imi confirmi inca o data ca esti Babanu, desi aveam incredere in Dyer. 
 

 Daca tu crezi ca eu incerc s-o influentez pe Karla sa nu te primeasca, esti bolnav. Nu mai deschid subiectul ca nu am cu cine, ne-am convins toti atunci. Si nu veni cu victimizari din astea ca te luam la misto si etc. Daca voiai sa fi lasat in pace, nu comentai pe topicul “neigienizatei” asteia, deci las-o moarta. 
 

 Ca sa nu zici ca sunt baiat rau, un promit ca te las in pace daca apare numarul ala de la masina. Stii tu care.. 😉

Am glumit! Dacă sunt jignit si acuzat mereu voi ripostă.

" Prietene" vezi ca aduci acuzati foarte grave si nefondate...din ceea ce am citit eu despre tine pe acest forum,tu esti bolnav si îndrăgostit la maxim de această fata. 

Te rog frumos sa imi demonstrezi acuzațiile pe care mi le-ai adus..

Ma doare undeva de ce mistouri faci tu si ce urmărești...chiar dacă ai incredere in alt user te rog sa vi cu dovezi înainte să vorbești prosti...

Astept dovezile pentru ce mai acuzat...dacă nu apar in 24 H iti promit solemn ca vei avea de de aface cu mine in tribunal

Și sa lămuresc pentru ultima dată aceasta problema cu tine: sunt userul nick001 si astept dovezile la acuzațiile tale...altfel iti promit ca ne vom vedea si chiar ne vom cunoste personal.

Link spre comentariu
6 minutes ago, Pongoabelii said:

Te violează în grup. În grup cu Karla, probabil. Protejat. 

E distanta de la a incerca pana la a putea. Baga-te tu in locul meu ca si asa esti refuzat de majoritatea. Si e neprotejat, hard si tot ce m-ai vrei tu. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 16 minute, sitrade2.0 a spus:

* e weekend, las-o si tu pentru luni cu tribunalul. 
 

 Ce vrea sa insemne ultima parte, ma bati? 😢

Citeste mai bine ceea ce ti-am spus!...in 24 h vreau sa vi cu dovezi la ce mai acuzat. 

Mai " indragostitule"vezi ca nu îți permit sa imi aduci asemenea acuzati fara dovezi!

Între timp am citit si eu toata povestea de " dragoste" intre Babanu si Karla...e treaba lor

Tu " fat frumos" sa vi cu dovezi clare pentru ce mă acuzi: dacă prietenul tău ti-a spus clar ca acest cont este a lui Babanu atunci inseamna ca are si dovezi,vreau si eu sa le vad! Vreau sa vad si toate dovezile la acuzațiile aduse.

Îți jur ca daca nu vei demonstra cu dovezi cele acuzate de luni va loi lua legătura cu avocatul meu si am sa te pun int-o situatie foarte dificilă!

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 3 minute, nick001 a spus:

Citeste mai bine ceea ce ti-am spus!...in 24 h vreau sa vi cu dovezi la ce mai acuzat. 

Mai " indragostitule"vezi ca nu îți permit sa imi aduci asemenea acuzati fara dovezi!

Între timp am citit si eu toata povestea de " dragoste" intre Babanu si Karla...e treaba lor

Tu " fat frumos" sa vi cu dovezi clare pentru ce mă acuzi: dacă prietenul tău ti-a spus clar ca acest cont este a lui Babanu atunci inseamna ca are si dovezi,vreau si eu sa le vad! Vreau sa vad si toate dovezile la acuzațiile aduse.

Îți jur ca daca nu vei demonstra cu dovezi cele acuzate de luni va loi lua legătura cu avocatul meu si am sa te pun int-o situatie foarte dificilă!

Fugi ma..🙃🙃🙃

Tu nu ai priceput ca sitrade sa făcut bagabont..nu mai este gentleman..

Vrei sa vin eu cu dovezi?ești sigur? Sau iar începi sa plângi pe aici..🤣🤣🤣 

Totuși.. faptul ca nu recunoști esti pe drumul cel bun..însemna că ți-e rușine de ce a făcut babanul..

Cu toate ca sincer nu vad de ce...este un forum ..mai radem mai glumim ia-o ca atare ..

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 6 minute, nick001 a spus:

Citeste mai bine ceea ce ti-am spus!...in 24 h vreau sa vi cu dovezi la ce mai acuzat. 

Mai " indragostitule"vezi ca nu îți permit sa imi aduci asemenea acuzati fara dovezi!

Între timp am citit si eu toata povestea de " dragoste" intre Babanu si Karla...e treaba lor

Tu " fat frumos" sa vi cu dovezi clare pentru ce mă acuzi: dacă prietenul tău ti-a spus clar ca acest cont este a lui Babanu atunci inseamna ca are si dovezi,vreau si eu sa le vad! Vreau sa vad si toate dovezile la acuzațiile aduse.

Îți jur ca daca nu vei demonstra cu dovezi cele acuzate de luni va loi lua legătura cu avocatul meu si am sa te pun int-o situatie foarte dificilă!

Nu stiu cine esti, dar…. chiar vorbesti ca iubitul meu bibanu😅🤣🤣🤣pardon,fostul meu iubit, pierdutul meu iubit😔😔😔

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...