Sari la conținut

Karla 0785917298


Vizitator karlaSweet0

Postări Recomandate

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 4 minute, KarlaSweet. a spus:

Nu stiu cine esti, dar…. chiar vorbesti ca iubitul meu bibanu😅🤣🤣🤣pardon,fostul meu iubit, pierdutul meu iubit😔😔😔

Se pare ca încă suferi...?🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 6 minute, dyerseve a spus:

Fugi ma..🙃🙃🙃

Tu nu ai priceput ca sitrade sa făcut bagabont..nu mai este gentleman..

Vrei sa vin eu cu dovezi?ești sigur? Sau iar începi sa plângi pe aici..🤣🤣🤣 

Totuși.. faptul ca nu recunoști esti pe drumul cel bun..însemna că ți-e rușine de ce a făcut babanul..

Cu toate ca sincer nu vad de ce...este un forum ..mai radem mai glumim ia-o ca atare ..

😅😅😅

Chiar te rog sa vi cu dovezi!

Pe mine nu ma intereseaza cine sa făcut  bagabont sau nu....

Acuzațiile care mi sau adus sunt foarte grave...vreau dovezi si apoi vom vorbi!

Link spre comentariu

Hai ca incep sa-mi pierd buna dispozitie si nu vreau sa fiu banat pentru tine. 
 Eu in mesajele mele de mai sus am spus ca Babanu era suparat pe Karla. Tu dupa vii si spui urmatorul lucru: “Fiecare fata decide pe cine primește sau nu,decide pe cine iartă sau nu..chiar dacă crezi că în urma multor întâlniri cu ea o vei influența sa nu primească un user...decizia e in mana ei!”

 Si in ultimul mesaj spui ca ai citit intre timp povestea lor. Deci ceva nu se leaga: eu spun de Babanu ca e suparat pe Karla, tu imi spui ca e problema ei daca il iarta (desi Babanu ar trebui s-o ierte), iar tu ai citit povestea dupa ce ne-am dat mesajele astea. 
 O inchei cu tine aici ca dupa trec pe limbaj vulgar si de-abia mi-am facut contul asta, nu vreau sa-l pierd.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, nick001 a spus:

😅😅😅

Chiar te rog sa vi cu dovezi!

Pe mine nu ma intereseaza cine sa făcut  bagabont sau nu....

Acuzațiile care mi sau adus sunt foarte grave...vreau dovezi si apoi vom vorbi!

De sunt grave acuzațiile? Da ce babanu este vre un urmărit de Interpol sau cum..ca nu înțeleg..  uite.. je suis babanu... e asa de greu 🤣🤣

Acum 1 minut, sitrade2.0 a spus:

Hai ca incep sa-mi pierd buna dispozitie si nu vreau sa fiu banat pentru tine. 
 Eu in mesajele mele de mai sus am spus ca Babanu era suparat pe Karla. Tu dupa vii si spui urmatorul lucru: “Fiecare fata decide pe cine primește sau nu,decide pe cine iartă sau nu..chiar dacă crezi că în urma multor întâlniri cu ea o vei influența sa nu primească un user...decizia e in mana ei!”

 Si in ultimul mesaj spui ca ai citit intre timp povestea lor. Deci ceva nu se leaga: eu spun de Babanu ca e suparat pe Karla, tu imi spui ca e problema ei daca il iarta (desi Babanu ar trebui s-o ierte), iar tu ai citit povestea dupa ce ne-am dat mesajele astea. 
 O inchei cu tine aici ca dupa trec pe limbaj vulgar si de-abia mi-am facut contul asta, nu vreau sa-l pierd.

Sitrade este în bulan 🤣🤣🤣

Nu îl pierde te-ai străduit sa spui bancuri sa te faci galben..sa revii printre noi..și acum ce faci?.. 🥰

Link spre comentariu
1 minute ago, dyerseve said:

Sitrade este în bulan 🤣🤣🤣

Nu îl pierde te-ai străduit sa spui bancuri sa te faci galben..sa revii printre noi..și acum ce faci?.. 🥰

 Are logica ce zic? 😂

 Ai dreptate, de asta ma si opresc. Am vazut ca se da cu ban-ul imediat. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 10 minute, KarlaSweet. a spus:

Nu stiu cine esti, dar…. chiar vorbesti ca iubitul meu bibanu😅🤣🤣🤣pardon,fostul meu iubit, pierdutul meu iubit😔😔😔

Păi si daca nu sti cine sunt,de ce vorbesti?

Din tot ceea ce am citit ca sa intamplat intre tine si Babanu..eu am inteles altceva...nicidecum iubiti.

Scuza-ma pe mine pentru toata cearta!...dar nu e frumos sa faci asemenea acuzații!

Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 11 minute, sitrade2.0 a spus:

Hai ca incep sa-mi pierd buna dispozitie si nu vreau sa fiu banat pentru tine. 
 Eu in mesajele mele de mai sus am spus ca Babanu era suparat pe Karla. Tu dupa vii si spui urmatorul lucru: “Fiecare fata decide pe cine primește sau nu,decide pe cine iartă sau nu..chiar dacă crezi că în urma multor întâlniri cu ea o vei influența sa nu primească un user...decizia e in mana ei!”

 Si in ultimul mesaj spui ca ai citit intre timp povestea lor. Deci ceva nu se leaga: eu spun de Babanu ca e suparat pe Karla, tu imi spui ca e problema ei daca il iarta (desi Babanu ar trebui s-o ierte), iar tu ai citit povestea dupa ce ne-am dat mesajele astea. 
 O inchei cu tine aici ca dupa trec pe limbaj vulgar si de-abia mi-am facut contul asta, nu vreau sa-l pierd.

Îți repet ultima data: pentru ce acuzații mi-ai adus ai 24 H sa vi cu dovezi,dacă acest lucru nu il vei face iti promit solemn ca vei plati...decizia iti apartine!

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 4 minute, nick001 a spus:

Păi si daca nu sti cine sunt,de ce vorbesti?

Din tot ceea ce am citit ca sa intamplat intre tine si Babanu..eu am inteles altceva...nicidecum iubiti.

Scuza-ma pe mine pentru toata cearta!...dar nu e frumos sa faci asemenea acuzații!

Iar ai dubla personalitate? :birthday

Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 2 minute, dyerseve a spus:

Iar ai dubla personalitate? :birthday

Esti avocat?

Tu arata-mi dovezile pe care ai spus ca le ai!

Lasă dracu mistourile!

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, nick001 a spus:

Esti avocat?

Tu arata-mi dovezile pe care ai spus ca le ai!

Lasă dracu mistourile!

Cu ce te ajuta?

Eu știu 100la 100 ca tu ești.. pentru mine este suficient..de ce as arata niște dovezi.. care te ar face sa închizi iarăși contul..ești chiar amuzat nu vreau sa te pierdem din nou..

 

Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 2 minute, dyerseve a spus:

Cu ce te ajuta?

Eu știu 100la 100 ca tu ești.. pentru mine este suficient..de ce as arata niște dovezi.. care te ar face sa închizi iarăși contul..ești chiar amuzat nu vreau sa te pierdem din nou..

 

Ma ajuta sa vad adevărul si toate prostiile pe care le vorbiti multi dintre voi..

Deci dacă sti ca nick001 este Babanu chiar te rog sa vi cu toate dovezile posibile..

Stau la dispoziția tuturor care are vreo dovadă că eu sunt Babanu...dar dacă mă va acuza cineva cum a fost d.nul sitabe ,va jur ca am sa imi dau tot interesul sa vedeti intr-adevar cine sunt...

Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 6 minute, KarlaSweet. a spus:

Eeee… ma bag si eu ca musca😂😂😂

te-ai cam aprins😁 asa făcea si raposatu’😉😂

Nu ma intereseaza ce făcea răposatul!

M-am aprins datorită unor acuzati nefondate si la care eu am cerut dovezi...tu ce ai fi făcut în cazul meu?

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 9 minute, KarlaSweet. a spus:

Eeee… ma bag si eu ca musca😂😂😂

te-ai cam aprins😁 asa făcea si raposatu’😉😂

Răposatul?  N a  murit 🤣🤣🤣

Acum 7 minute, nick001 a spus:

Ma ajuta sa vad adevărul si toate prostiile pe care le vorbiti multi dintre voi..

Deci dacă sti ca nick001 este Babanu chiar te rog sa vi cu toate dovezile posibile..

Stau la dispoziția tuturor care are vreo dovadă că eu sunt Babanu...dar dacă mă va acuza cineva cum a fost d.nul sitabe ,va jur ca am sa imi dau tot interesul sa vedeti intr-adevar cine sunt...

Hai ca să vezi că sunt băiat bun..nu bagabont iam dat tag lu motan sa îți schimbe numele topicului tău de la DG sa fii de actualitate..🤣🤣

Ia..arata ne tu noua cum îți dai interesul?chiar sunt curios..

Nu înțeleg.. de ce îl negați pe babanu..adică chiar era un personaj 🤔🤔

Link spre comentariu
Vizitator nick001
Reputație: 0
Acum 2 minute, dyerseve a spus:

Răposatul?  N a  murit 🤣🤣🤣

Hai ca să vezi că sunt băiat bun..nu bagabont iam tag lu motan sa îți schimbe numele topicului tău de la DG sa fii de actualitate..🤣🤣

Ia..arata ne tu noua cum îți dai interesul?chiar sunt curios..

Nu înțeleg.. de ce îl negați pe babanu..adică chiar era un personaj 🤔🤔

Observ încă o dată că mistourile încă se fac la adresa unor useri!

Îți repet sa vi cu dovezi clare la tot ceea ce mi-ai spus...

Și eu dețin informati foarte prețioase de identitatea ta și a multora dintre voi..dar nu ma ajuta cu nimic si chiar nu am jignit pe vreunul dintre voi precum o faceti voi..

Sitrade...timpul se scurge in defavoarea ta!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Neata!!!🥰

 

Prețurile mele sunt: 150/finalizarea . 250/ora

serviciile mele sunt : oral protejat, normal orice pozitie protejat, 69, masaj erotic/de relaxare, sarutari pe corp, mici fantezii.

Programul meu pentru azi este: 09:30/16:00

Duminica….Indisponibilă 

❤️❤️❤️❤️
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 13 ore, KarlaSweet. a spus:

Nu stiu cine esti, dar…. chiar vorbesti ca iubitul meu bibanu😅🤣🤣🤣pardon,fostul meu iubit, pierdutul meu iubit😔😔😔

Deci l ai iubit 😪😪😪😪Sunt gelos. Mie nu mi ai spus niciodată deși eu am recunoscut întotdeauna ca te iubesc 😪😪😪

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Prima mea recenzie pe site

Am fost și eu la Karla,  m a pregătit de războiul ce urmează,acum îl aștept pe Putin fara frica.

Totul a fost la superlativ, este super femeie cu care ai ce vorbi.

Mulțumesc Karla și sper sa ne revedem curând.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 1 oră, KarlaSweet. a spus:

Pe tine te iubesc in secret 😂😂😂

Mulțumesc, sunt salvat. Din gelozie era gata, gata sa fac un gest necugetat. Te pup... unde îmi place mie și ești tu cea mai dulce.!!!! 

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 05.03.2022 la 14:38, driller19 a spus:

Prima mea recenzie pe site

Am fost și eu la Karla,  m a pregătit de războiul ce urmează,acum îl aștept pe Putin fara frica.

Totul a fost la superlativ, este super femeie cu care ai ce vorbi.

Mulțumesc Karla și sper sa ne revedem curând.

 

 

 

 

 

 

 

Multumesc frumos si te astept cu drag oricând 😊🥰🥰🥰💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Neata!!!🥰

 

Prețurile mele sunt: 150/finalizarea . 250/ora

serviciile mele sunt : oral protejat, normal orice pozitie protejat, 69, masaj erotic/de relaxare, sarutari pe corp, mici fantezii.

Programul meu pentru azi este: 10:00/19:00

Duminica….Indisponibilă 

❤️❤️❤️❤️
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...