Sari la conținut

Karla 0785917298


Vizitator karlaSweet0

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 6 ore, whiteoak a spus:

Dacă îți promitem sa ne jucam și noi cu tine dea șoarecele și pisica, faci și tu o vizita prin Ploiești? 😂😂😂

Dacă îi promiți că tu ești șoarecele poate vine,dar  vezi că are gheare ascuțite rău!!!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Eu zic sa facem o petiție online pentru revenirea ei.. sunt sigur ca ne va asculta..

 Draga Karla, salariile în România au crescut de la 1 ianuarie, facturile au scăzut sunt chiar un chilipir, carburanții nu mai zic sunt de ras,accizele la țigări și alcool sunt la jumătate, economia locala în Prahova este la cote maxime,băieții au bani de cheltuit..eu zic ca este cazul sa revii..ca după ăștia își găsesc alte hobby-uri.. au apărut între timp și donatori privați care au sume imense de investit în relații de amor.. Ploiești este noul Silicon Valley.  al României.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, dydy.v.1.1 a spus:

Eu zic sa facem o petiție online pentru revenirea ei.. sunt sigur ca ne va asculta..

 Draga Karla, salariile în România au crescut de la 1 ianuarie, facturile au scăzut sunt chiar un chilipir, carburanții nu mai zic sunt de ras,accizele la țigări și alcool sunt la jumătate, economia locala în Prahova este la cote maxime,băieții au bani de cheltuit..eu zic ca este cazul sa revii..ca după ăștia își găsesc alte hobby-uri.. au apărut între timp și donatori privați care au sume imense de investit în relații de amor.. Ploiești este noul Silicon Valley.  al României.

 

 

Bravo dydy,o idee excelenta.Cred că ai convins o. Mă alătur demersului tau.Spune i că îi plătim și biletul de avion căci am rămas amărâți și nefututi de când a plecat ea.(ce îmi mai place mie de tine și miștoul tau 🤣)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...