Sari la conținut

Trans Angélica (Brazilianca) 🇧🇷🇹🇩


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Salutări ce mai faci?  😉

 Sunt brazilianca locuiesc in Italia de 2 ani , îmi pare rău că nu am învățat  bine limba română, dar îmi place foarte mult și țara voastră, oamenii ❤️🇷🇴🇧🇷

 Nu înțeleg de ce, dar îmi place foarte mult România, mai ales românii, și eu sunt foarte interesat de Europa de Est.  Vreau să merg în România și să cunosc castelul lui Dracula, îmi pare rău că scriu atât de multe, aș dori să clarific de ce un trans care locuiește în Italia este interesat să viziteze România, vreau să plec în vacanță, dar vreau și să mă distrez și să câștig bani, evident că muncesc ..  .

 Sunt aici pentru că vreau să stabilesc contacte, să știu unde să fac publicitate, care este cel mai bun oraș în care să lucrez și cum să închiriez un loc, în ce zonă este mai liniștită și mai accesibilă, m-am înregistrat aici astăzi și nu știu cum să postez fotografii pe forum, dar dacă  vreai să mă întâlnești și să vorbim pe chat urmează-mă pe Instagram: www.instagram.com/tsangelicacastro 📸

Link spre comentariu
La 14.12.2020 la 17:36, angeltrans a spus:

You must have premium account but you can put here your websites where you have some pics/video, anyway about your question(where in romania is better for vacantion and bussines is obvious the capital of romania Bucharest, when you want to come here to our beutiful city

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...