Sari la conținut

Sara 0744 847 128


Postări Recomandate

  • Oras:Zalau
  • Oras:Zalau

Buna băieți . In trecere prin Cluj și avind ceva  timp liber am pus mîna pe telefon și am sunat-o pe Sara ,cunoștință mai veche care a activat în alte părți sub alt nume Sunat  răspuns prompt,îndrumat la locație în Florești. Sara fetița frumoasa,blonda in jur de 1,60 m corp frumos sini super Nr 2. piers in buza tatuaje frumoase.  Primit în locație ,dus prosop curat și trecut la acțiune. Domnișoara foarte amabila atenta la dorințele clientului.Oral protejat foarte bun cu atenție l zonele adiacente ,dip.Normal protejat mai multe poziții căpriță misionar linguriță.Tipa se mișcă bine ii place ce face. Eu m-am simțit foarte bine. Halat 200 finalizarea 350 ora .Ciocane tari .

Link spre comentariu
  • Oras:Ici et la
  • Oras:Ici et la
Acum 56 minute, redsnacke a spus:

Buna băieți . In trecere prin Cluj și avind ceva  timp liber am pus mîna pe telefon și am sunat-o pe Sara ,cunoștință mai veche care a activat în alte părți sub alt nume Sunat  răspuns prompt,îndrumat la locație în Florești. Sara fetița frumoasa,blonda in jur de 1,60 m corp frumos sini super Nr 2. piers in buza tatuaje frumoase.  Primit în locație ,dus prosop curat și trecut la acțiune. Domnișoara foarte amabila atenta la dorințele clientului.Oral protejat foarte bun cu atenție l zonele adiacente ,dip.Normal protejat mai multe poziții căpriță misionar linguriță.Tipa se mișcă bine ii place ce face. Eu m-am simțit foarte bine. Halat 200 finalizarea 350 ora .Ciocane tari .

Numar telefon? Poze de cand "a activat în alte părți sub alt nume"? 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
La 14.12.2020 la 12:09, redsnacke a spus:

Buna băieți . In trecere prin Cluj și avind ceva  timp liber am pus mîna pe telefon și am sunat-o pe Sara ,cunoștință mai veche care a activat în alte părți sub alt nume Sunat  răspuns prompt,îndrumat la locație în Florești. Sara fetița frumoasa,blonda in jur de 1,60 m corp frumos sini super Nr 2. piers in buza tatuaje frumoase.  Primit în locație ,dus prosop curat și trecut la acțiune. Domnișoara foarte amabila atenta la dorințele clientului.Oral protejat foarte bun cu atenție l zonele adiacente ,dip.Normal protejat mai multe poziții căpriță misionar linguriță.Tipa se mișcă bine ii place ce face. Eu m-am simțit foarte bine. Halat 200 finalizarea 350 ora .Ciocane tari .

Locatie Floresti? Ce zona?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 23 ore, curvarus a spus:

Locatie Floresti? Ce zona?

 

La 14.12.2020 la 12:09, redsnacke a spus:

Buna băieți . In trecere prin Cluj și avind ceva  timp liber am pus mîna pe telefon și am sunat-o pe Sara ,cunoștință mai veche care a activat în alte părți sub alt nume Sunat  răspuns prompt,îndrumat la locație în Florești. Sara fetița frumoasa,blonda in jur de 1,60 m corp frumos sini super Nr 2. piers in buza tatuaje frumoase.  Primit în locație ,dus prosop curat și trecut la acțiune. Domnișoara foarte amabila atenta la dorințele clientului.Oral protejat foarte bun cu atenție l zonele adiacente ,dip.Normal protejat mai multe poziții căpriță misionar linguriță.Tipa se mișcă bine ii place ce face. Eu m-am simțit foarte bine. Halat 200 finalizarea 350 ora .Ciocane tari .

Nici un raspuns? Dupa nr de telefon nu am gasit nimic pe Goagle. Nema anunt, nema poze, nema recenzii. Cum ai descoperit-o si in ce zona are biroul?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 35 minute, redsnacke a spus:

Pe Sara o cunosc cam de un an. Fără acordul ei nu pot sa va dau detalii pe unde a activat înainte și sub ce nume. Îmi pare RAU dar asta este. Puneți mina pe telefon. Nu o să fiți dezamăgiți. Ciocane tari.

Si atunci, dacă nu poti sa ne dai detalii, pentru ce oare ai deschis topic cu numele ei?Nu tu poze, nu tu un link la un anunț. Sau vrei sa o promovezi, avand si tu ceva de câștigat de pe urma asta? 🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Ici et la
  • Oras:Ici et la
Acum 9 ore, redsnacke a spus:

Pe Sara o cunosc cam de un an. Fără acordul ei nu pot sa va dau detalii pe unde a activat înainte și sub ce nume. Îmi pare RAU dar asta este. Puneți mina pe telefon. Nu o să fiți dezamăgiți. Ciocane tari.

Fratioare, scopul acestui forum nu cumva este acela de a impartasi experiente si informatii pentru a evita tepele?

Ai pus numar de telefon, indemni oamenii sa sune pentru un blind date or what?

Sau vorba colegului mrbadass, esti actionar? 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
La 18.12.2020 la 21:51, redsnacke a spus:

Pe Sara o cunosc cam de un an. Fără acordul ei nu pot sa va dau detalii pe unde a activat înainte și sub ce nume. Îmi pare RAU dar asta este. Puneți mina pe telefon. Nu o să fiți dezamăgiți. Ciocane tari.

Nu a cerut nimeni adresa exacta. Zona aproximativa ca si Florestiul nu mai ii ce-o fost si iti trebuie ceva timp sa gasesti o locatie cu traficul de acum. Da mno..poze nu, zona nu..de ce ai mai scris pe forum..

Link spre comentariu

  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
La 20.12.2020 la 4:48, amatoru a spus:

Serios? O fi ceva surpriză Sara asta si la 200 de lei fin in Floresti trebuie să fie ceva prințesă.  Coleg SarpeRosu oare cu ce te droghezi?

Colegu, ce sarpe rosu? Ca sarpe rosu e "redsnake" nu cum si-a trecut el numele "redsnacke" ... el e un pic din alt film pe aici si nu reusesc sa-mi dau seama ce urmareste! 😏

E din categoira aceea: ai spic inglis! 😄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...