Sari la conținut

Selena milf_0721095129_sexy graviduta


Postări Recomandate

  • pisicuts a setat ca important acest topic
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila

Buna ziua stimabile domn "Adolf". Iti multumesc pentru complimente.  Te îmbrățișez cu drag. O zi frumoasa sa ai. 😊🤗

Buna ziua stimabile  @danss.  Da, sunt la dispoziția d-voastră pana la ora 21.00. Imi poti scrie pe whats'app si iti raspund cu placere la orice întrebare. Multumesc si te astept sa ne cunoastem.  O zi frumoasa sa ai. 💋🙏

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila

Buna ziua domnilor. Mi-am inceput programul si sunt disponibilă pentru întâlniri pana la ora 21.00. Va îmbrățișez cu drag si va raspund cu placere la orice întrebare. Rog, contact whats'app daca se poate. Va multumesc. O zi frumoasa tuturor. 😘🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Am fost si eu la ea pe la sfarsitul lunii August. Dupa ce m-am programat adhoc (greu de prins), fiind cat de cat aproape de zona, am si ajuns in 30 minute la destinatie. Fata este cea din poze, subtire, fire vesela, deschisa si foarte placuta la vorba. Dupa cateva schimb de replici, am fugit la dus, dusul e fain si ea a venit sa ma "ajute". Vreau sa va spun ca deja mi se sculase mataranga si eram foarte excitat.

Am ajuns in dormitor, a inceput sa o suga dar m-am temut ca o sa ma termin prea repede, eu fiind programat doar pt un numar. Am pus-o capra, implicare din partea ei 100% cu niste contre de zile mari, cred ca am terminat in 2 minute gorios in prezervativ. E frumusica si chiar ii place sa se futa.

Aspect :8,5 este putin mai slaba decat in poze, am si glumit spunandu-i ca trebuie sa renunte la regim fiindca are forme frumoase s ii sta bine cu putina carnita pe ea.

Locatie: 10 apartament aranjat, pat ok, baie ok

Oral: 9 un oral bine executat.

Normal: 10 este implicata, face contre, se simte excelent pasarica.

De revenit pt servicii. Foarte bune serviciile ei cat si atitudinea.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila

Buna ziua stimabile domn "Ponkko". Iti multumesc pentru vizita si recenzie.  Te îmbrățișez cu drag si te mai astept.  O zi frumoasa sa ai.  😊🙏

  • Like 2
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila

Buna ziua stimabile domn "popescu 24". Atașez mai jos detaliile. Multumesc 🙏😇

Servicii pe care le prestez:

-preludiu/ atingeri/ sarutari corporale/ oral pro/neprotejat/ normal protejat/ masaj de relaxare/body/ erotic/ masaj prostatic/ diferite pozitii/ dominare soft (eu parte activa)/ mici fantezii/ dus asistat / finalizare pe sani/ finalizare pe corp.

Tarif: 

          200 lei/ 1 finalizare - 30 minute

          400 lei/ 1 finalizare si un masaj de relaxare sau 2 finalizari - 60 minute

&

Servicii extra cost +100 lei/fiecare  - finalizare orala/ finalizare faciala/ uro/ facefuck/ sarut/ sex anal (protejat).

&

Ofer show web - plata prin card Revolut  - 200 lei/20 minute (1finalizare)

Program L-S: 10.00 - 21.00; D: 11.00 -18.00

Locația: pe Calea Vitan, langa Bucuresti Mall

Locuiesc singura! Nu ma deplasez! Nu fac reduceri! Nu returnez banii! Nu imi place violenta! Nu accept sex hard!

Multumesc frumos pentru intelegere si amabilitate!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila

Buna ziua stimabile domn "cristi.wpu". Iti multumesc frumos pentru apreciere.  Te îmbrățișez si iti doresc o zi frumoasa. 😘🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila

Buna ziua domnilor. Mi-am inceput programul si sunt disponibilă pentru întâlniri pana la ora 21.00. Va îmbrățișez cu drag si va raspund cu placere la orice întrebare. Rog, contact whats'app daca se poate. Va multumesc. O zi frumoasa tuturor. 😘🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila
  • Telefon: 0721095129 apel & whats'app
  • Oras:Bucuresti - sector 3
  • Disponibila

Buna ziua domilor.

Vreau sa precizez ca desii nu postez întotdeauna aici, sunt disponibila pentru intalniri si va stau zilnic la dispozitie.

Va îmbrățișez cu drag si va raspund oricand cu placere pe numarul de whats'app 0721095129. Va multumesc pentru intelegere si rabdare. O zi buna tuturor! 💋🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...