Sari la conținut

Nicoleta 0736598458


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună, numele meu este Nicoleta, am 25 ani, am 55 kg, înălțime 1.60...sunt nouă la tine în oraș, sunt aici pentru a petrece clipe de neuitat alături de tine și pentru a te face să te simți confortabil și iubit în compania mea, dacă te-ai săturat de fete grăbite nu ezita să mă contactezi, igiena este punctul meu preferat, sunt o fata drăguță bruneta și gata pentru dorințele tale nebunești, te aștept în locația mea. 

 

150 lei o finalizare

250 lei o ora( 2 fin) 

Ca și servici: oral, normal, 69, diferite poziții, sex între sâni, masaj erotic, masaj de relaxare. 

Servici extra :

Finalizare faciala - 50 lei

Uro activ - 50 lei

Uro pasiv - 50 lei

 

Programările se pot face telefonic, sms sau whatsapp. 0736598458

Poze 100% reale

IMG-20201206-WA0000.jpg

IMG-20201211-WA0004.jpg

IMG-20201211-WA0000.jpg

IMG-20201211-WA0002.jpg

IMG-20201211-WA0003.jpg

IMG-20201211-WA0006.jpg

IMG-20201211-WA0008.jpg

IMG-20201211-WA0010.jpg

IMG-20201206-WA0006.jpg

IMG-20201206-WA0003.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 ore, nicoleta a spus:

Bună, numele meu este Nicoleta, am 25 ani, am 55 kg, înălțime 1.60...sunt nouă la tine în oraș, sunt aici pentru a petrece clipe de neuitat alături de tine și pentru a te face să te simți confortabil și iubit în compania mea, dacă te-ai săturat de fete grăbite nu ezita să mă contactezi, igiena este punctul meu preferat, sunt o fata drăguță bruneta și gata pentru dorințele tale nebunești, te aștept în locația mea. 

 

150 lei o finalizare

250 lei o ora( 2 fin) 

Ca și servici: oral, normal, 69, diferite poziții, sex între sâni, masaj erotic, masaj de relaxare. 

Servici extra :

Finalizare faciala - 50 lei

Uro activ - 50 lei

Uro pasiv - 50 lei

Disponibilă la birou pana la ora 23:00! 

IMG-20201215-WA0015.jpg

IMG-20201215-WA0012.jpg

IMG-20201215-WA0006.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Auzi mai nebunule ai venit cuva la mine și nu team futut bine de comentezi și ce dacă am un pic de burtica care te ploblema ia zi te cam fute grija de femiei da poate tu arăți ca dracu și nu zice nimeni nimic și tu comentezi eu zic sa te uiți în nite la tine și la urma sa te uiți la alte persoane hai paaa"

S-a supărat peștele din acvariu 🙄

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, peperinho a spus:

Auzi mai nebunule ai venit cuva la mine și nu team futut bine de comentezi și ce dacă am un pic de burtica care te ploblema ia zi te cam fute grija de femiei da poate tu arăți ca dracu și nu zice nimeni nimic și tu comentezi eu zic sa te uiți în nite la tine și la urma sa te uiți la alte persoane hai paaa"

S-a supărat peștele din acvariu 🙄

A rămas fără apă...i s-au uscat branhiile și a pus-o e asta care nici nu știe să scrie și nici  să sugă pe pula să trimită mesaje tâmpite prin PM-uri .🙄😏

"Auzi cum nu teai luat și în primu rand nu ma face pe mine cioara nebunule cre iești ca dacă asa bărbat te crezi te duci și fără bani la femiei nu stai pe saituri sa cauți femiei sa plătești ca milogu hai zat și stai liniștit ca nu am nevoie de recenți de la tine eu zic sa ma lași în pace când ai sa vi sa bagi botu atunci sa comentezi coara proasta care iești tu laba trista ca va faceți laba pe pozele la femiei hai ziat ca nu am ce sa vb cu un țigan ca tine"

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, nid 35 a spus:

A rămas fără apă...i s-au uscat branhiile și a pus-o e asta care nici nu știe să scrie și nici  să sugă pe pula să trimită mesaje tâmpite prin PM-uri .🙄😏

"Auzi cum nu teai luat și în primu rand nu ma face pe mine cioara nebunule cre iești ca dacă asa bărbat te crezi te duci și fără bani la femiei nu stai pe saituri sa cauți femiei sa plătești ca milogu hai zat și stai liniștit ca nu am nevoie de recenți de la tine eu zic sa ma lași în pace când ai sa vi sa bagi botu atunci sa comentezi coara proasta care iești tu laba trista ca va faceți laba pe pozele la femiei hai ziat ca nu am ce sa vb cu un țigan ca tine"

Da ce băieți buni ce sa zic haha vai de voi de labari ce sunteți 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 ore, peperinho a spus:

Auzi mai nebunule ai venit cuva la mine și nu team futut bine de comentezi și ce dacă am un pic de burtica care te ploblema ia zi te cam fute grija de femiei da poate tu arăți ca dracu și nu zice nimeni nimic și tu comentezi eu zic sa te uiți în nite la tine și la urma sa te uiți la alte persoane hai paaa"

S-a supărat peștele din acvariu 🙄

😂😂😂😂😂 Da nebunule 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună băieți nu știu ce tot aveți cu mine ma rever la cei care îmi vorbesc urât ce vam făcut eu vouă de tot va legați de mine și în primu rând nu sunt țigancă sunt româncă ok va rog frumos sa ma lăsați în pace ok 

Link spre comentariu
Vizitator velrox
Reputație: 0
Acum 7 minute, nicoleta a spus:

😂😂😂😂😂 Da nebunule 

 

"da nebunulee....  stiu nebunuleee... adevaraaaa..." - micutu @ taximetristii si uber-ul 

Scuze nu m-am putut abtine. 🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
1 hour ago, nicoleta said:

Bună băieți nu știu ce tot aveți cu mine ma rever la cei care îmi vorbesc urât ce vam făcut eu vouă de tot va legați de mine și în primu rând nu sunt țigancă sunt româncă ok va rog frumos sa ma lăsați în pace ok 

Nicoletoooo, vezi ca ai o colega de scoala "p acilea" adella o "chiama"

Nu mai trimite mesaje private , daca nu sunt scrise corect ortografic cat si gramatical

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...