Sari la conținut

0741697526 blonda


Postări Recomandate

  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Ce știți fetele lucrează sâmbăta ????

Cel mai competent si sigur raspuns  il vei primi daca 

le suni si le intrebi  ...

 

Dar trebuie sa stii ca in acest domeniu de activitate ... nimic nu e  '' batut in cuie ''

este una din activitatile umane cu un grad mare de incertitudine ...

 

Rabdarea si perseverenta ... sunt  '' armele ''  care trebuie sa le ai  '' pregatite  '' ...  :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

am fost am vazut cum este

 

Intrebare : daca ai fost la ea , nu e normal sa ne povestesti si noua ?

daca nu ai ramas , motivul ....  plus ce ai gasit pe acolo ... in locatie 

daca ai ramas ... sa faci o recenzie ...

 

ps : daca dorim informatii despre fete trebuie sa oferim informatii despre fetele  care le vizitam 

succes .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Buna Antonia! Astazi va gasesc la locatie? Pana la ce ora lucrati ca nu dau de voi

antonia25

Inscris la: 02 Nov 2013

OFFLINE Ultimul click: Dec 18 2014 08:06 PM

 

nu e foarte prezenta pe forum

 

telefonul e ... baza ... pentru contactare ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772146753
  • Oras:romania
  • Telefon: 0772146753
  • Oras:romania

salut am fost si eu la antonia sunat programat si m am prezentat la ora si locul stabilit,apartament  curat dar nu de asta m am dus.Am stat de vb si am stabilit un nr 150 ron am intrat la dus dupa s a dus si antonia si am trecut la actiune.Camera de executie super pat mare asternuturi curate,a inceput d soara cu un oral foarte bun mai era un pic si ma scapam dupa care i a pus caciulita si am trecut la normal ea deasupra vreau sa zic ca are un corp super e subtirica si niste sani auuu viata numai buni de molfait am terminat in aceasta pozitie note am vazut ca se dau pe aici eu am sa dau una generala un 9,5 e super tare am sa ma duc la ea pana plec iar numai bine recomand

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

salut am fost si eu la antonia sunat programat si m am prezentat la ora si locul stabilit,apartament  curat dar nu de asta m am dus.Am stat de vb si am stabilit un nr 150 ron am intrat la dus dupa s a dus si antonia si am trecut la actiune.Camera de executie super pat mare asternuturi curate,a inceput d soara cu un oral foarte bun mai era un pic si ma scapam dupa care i a pus caciulita si am trecut la normal ea deasupra vreau sa zic ca are un corp super e subtirica si niste sani auuu viata numai buni de molfait am terminat in aceasta pozitie note am vazut ca se dau pe aici eu am sa dau una generala un 9,5 e super tare am sa ma duc la ea pana plec iar numai bine recomand

 

Durata ? door to door 

Plata , la inceput sau la sfarsit ?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...