Sari la conținut

EROS MASAJ EROTIC incantarea simturilor 0737851673


alon000

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salon Eros 

Salon nou sau altceva ???

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/salon-eros/d98d9306424g773711h309fi5e367985.html

Salon Masaj Eros  un salon pentru tine! Am creat o poveste in care tu esti personajul principal. Fete frumoase, atmosfera incendiara, masaj realizat cu pasiune. Pana nu vii la noi, nu are rost sa spui ca ai incercat masajul erotic. Aici rasfatul atinge cote maxime. Lasa-te pe mainile noastre!
Oferim servicii de masaj erotic si la hotel!
Piata amzei nr 1 et 2 ap 10
Sect 1

Telefon 0737851673

Al doilea anunt e pe dominare 

Maseuza Iris ofer sedinte de dominare soft sau hard

Iti place sa te joci... La sesiunile noastre de role-play, poti avea parte de sedinte de dominare combinate cu masaj erotic nud. Mai poti alege striptease, lap-dance,, jucarii erotice, spanking, feet fetish, latex,  Lasa-te condus in lumea fanteziilor erotice de domnisoarele noastre minunate... O sesiune de dominare dureaza 60 de minute si se poate efectua cu o maseuza sau chiar cu doua maseuze simultan pentru cei mai curajosi Te imbratisam cu candoare si te asteptam pentru a te rasfata . Iti raspundem la telefon imediat, ne gasesti si pe WhatsApp .  suna acum pentru o programare. - - ENGLISH The VIP Fantasy Erotic Massage - the best choice for role-playing if you visit Bucharest Enjoy our erotic massage parlor, you're welcome to browse our location and our ladies and maybe you will like us and then you will try our services. Our friendly receptionists can provide you with more details if you need,.. Call now .. privacy guaranteed

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/dominare-soft-sau-hard/f04f8486fhh77iiddd1i4522h552dg22.html

Pozele apar si la https://royal-masaj.ro/portfolio-item/iris/

Aveti ideie este anuntul lor ? 

Oare stiu de anunt de poze cei de la Royal?

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

De EVITAT!! (Va scutesc de un drum dragilor!!)

Sa va povestesc cum a decurs cu Salon Eros.

Sun la ora 15:32. Raspunde foarte amabil, programez pentru 16:30 cu Amanda. Le-am specificat ca este posibil sa ajung chiar putin mai devreme depinde de trafic.

Ajung la ora 16:19 si sun sa urc, cand imi expune la telefon, tot amabil, clasica placa de salon tepar ”Stiti Amanda este ocupată, daca doriti puteti cu .... (imi scapa numele) sau daca nu o puteti astepta la noi vreo 45 de min”

Concluziile le trageti voi singuri!

PS pentru ”noile venite in Bucuresti”. Daca va bucurati ca intra unul de pe strada si il bagati repede in fata, in speranta ca, ”lasa ma poate ala nu vine, sau il prostim noi si il bagam cu alta”, NU MERGE! Astia de ii fraieriti voi, au acum diverse forumuri unde discuta de servicii, seriozitate etc., iar in felul asta doar va bagati in faliment, ca pe proseteala nu merge pe termen lung.

 

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 minute, cookiejar69ad a spus:

De EVITAT!! (Va scutesc de un drum dragilor!!)

Sa va povestesc cum a decurs cu Salon Eros.

Sun la ora 15:32. Raspunde foarte amabil, programez pentru 16:30 cu Amanda. Le-am specificat ca este posibil sa ajung chiar putin mai devreme depinde de trafic.

Ajung la ora 16:19 si sun sa urc, cand imi expune la telefon, tot amabil, clasica placa de salon tepar ”Stiti Amanda este ocupată, daca doriti puteti cu .... (imi scapa numele) sau daca nu o puteti astepta la noi vreo 45 de min”

Concluziile le trageti voi singuri!

PS pentru ”noile venite in Bucuresti”. Daca va bucurati ca intra unul de pe strada si il bagati repede in fata, in speranta ca, ”lasa ma poate ala nu vine, sau il prostim noi si il bagam cu alta”, NU MERGE! Astia de ii fraieriti voi, au acum diverse forumuri unde discuta de servicii, seriozitate etc., iar in felul asta doar va bagati in faliment, ca pe proseteala nu merge pe termen lung.

 

10 :clap

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
14 minutes ago, cookiejar69ad said:

De EVITAT!! (Va scutesc de un drum dragilor!!)

Sa va povestesc cum a decurs cu Salon Eros.

Sun la ora 15:32. Raspunde foarte amabil, programez pentru 16:30 cu Amanda. Le-am specificat ca este posibil sa ajung chiar putin mai devreme depinde de trafic.

Ajung la ora 16:19 si sun sa urc, cand imi expune la telefon, tot amabil, clasica placa de salon tepar ”Stiti Amanda este ocupată, daca doriti puteti cu .... (imi scapa numele) sau daca nu o puteti astepta la noi vreo 45 de min”

Concluziile le trageti voi singuri!

PS pentru ”noile venite in Bucuresti”. Daca va bucurati ca intra unul de pe strada si il bagati repede in fata, in speranta ca, ”lasa ma poate ala nu vine, sau il prostim noi si il bagam cu alta”, NU MERGE! Astia de ii fraieriti voi, au acum diverse forumuri unde discuta de servicii, seriozitate etc., iar in felul asta doar va bagati in faliment, ca pe proseteala nu merge pe termen lung.

 

Buna cookie

Imi pare rau ca ai ajuns si nu ne-am intalnit direct 

Mi-ar fi placut sa ai ocazia sa scrii cum sunt eu de fapt 

Te rog sa nu te superi pe mine,  foarte multe persoane spun ca vin si de fapt nu vin. 

Imi cer scuze ca s a intamplat asta fii sigur ca daca ne cunosteam asta nu s ar fi intamplat. 

Nu stiu cum pot face sa evit asta Dar sunt deschisa si la sugestiile voastre 

Daca chiar ai sa ma cunosti o sa vezi ca nu sunt rea deloc 

Imi cer scuze nu a fost cu intentie

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cu mesajele astea dulci nu imi recuperez cele 2 ore din viata pierdute!

 

Hai să iti raspund totuși.


Cum sa ne cunoastem dinainte, daca abia ati ”deschis”?

Cum nu a fost cu intentie? Adică atunci când primești un telefon de la 2-3 persoane și le faci programare la aceiasi ora, nu este CU INTENTIE? Era foarte simplu sa imi spui ”pentru 16:30 Amanda nu este disponibila, avem deja o programare pentru 16:00, doriti cu X sau veniti de la 17:00.”
 

Ca sa eviti asta este simplu:

1. Pe o agenda scrii programarea si nu iei primul venit primult servit! 

2. Daca suna un client nou ii spui ”pentru ora X nu avem liber, avem deja o programare la ora x”, daca noul clientul insistă, poti sa dai un telefon/mesaj celui programat pentru ora X sa te asiguri dacă vine sau NU. 

 

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu Dar tot iti pot face o ora din viata de care merita sa iti aduci aminte 

Spune mi data viitoare cand vii ca tu esti cel patit si promit sa am grija 

Nu a fost cu intentie 

Incerc sa ma organizez mai bine sa fac cum spui tu 

Prefer sa vorbim pe topicul facut de mine 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 hours ago, legionarul said:

Ce gargara are amandina asta siropoasa...

Chiar mi-ar place sa imi faci o vizita sa vezi ca nu doar aici sunt siropoasa si dulce 

Si apoi poti spune tu cat de dulce sunt de fapt 

Astazi - Sunt disponibila pentru programari dupa 12 00 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
57 minutes ago, Amanda_Eros said:

Prefer sa vorbim impreuna pe topicul creat de mine as prefera 

O sa fiu mai atenta acolo pt voi 

Buna dimineata 

Buna.....topicul creat de tine...mai nou, are un lacatel ceea ce înseamna ca s a inchis ☹️, cu toate ca era "frumi si siropos" ca tine 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da , I am scris la admin sper sa ma lase sa il pastrez pe al meu 

Este frumi ca mine

Sunt disponibila pentru programari 

Sa nu uitati pt membrii site ului avem oferte speciale de Sarbatori 

150 lei happy hours pana in ora 16 00 si doar 180 lei dupa pt masajul meu - sper astfel sa fiu craciunita voastra

Si as vrea sa ne cunoastem mai bine sa va spun cate ceva despre mine si poate in schimb aflu ce va place voua

Hmm de exemplu daca vreti sa ne incepem ziua impreuna imi place coffee cappuccino dulce si printre hobby urile mele preferate sunt fitness ul si marea iubesc soarele. 

Ne vedem la o cafea ? La mine? 

As vrea sa imi spuneti mai multe despre voi , voua ce va place ? Puteti sa imi scrieti in privat sau spuneti mi aici cum va place un masaj si eu o sa incerca sa ma mulez pe asta cum ati vrea sa se deruleze?

Sunt noua in Bucuresti,  asa pot sa va invat dorintele 

KISSES si va astept cu mult drag la mine WhatsApp/ call me

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ora exactă
  • Oras:Ora exactă

Încercati sa dregeti ciorba care ați făcut-o cam greu de dres . Salon Eros ce salon o legătura de legume și gata salon pe bune ne arunci vorbe ca nu sti ca nu ești din București ne lași ne crezi cu ciungă in par ? Apăreți ca ciupercile după ploaie va editați , noua in domeniu , noua in București , noua in locație , sunt frumoasa ,avem oferte , vorbesti cu admininu , faceți dregegeti, vorbești in numele colegelor sau in numele tau , vai ce topic frumos,vai vai vai ,.Pe forumul nimfomane cam greu sa ne duceți cu zăhărelul .

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu iti multumesc pentru atentie si nu ma supar ca imi vb acid fara sa ma cunosti 

Poate o sa ai ocazia vreodata sa vezi cum suntem noi de fapt poate nu 

As aprecia foarte mult o recenzie de la cineva care a fost la mine 

Nu consider ca am ce sa dreg pt ca sunt onesta in modul in care ma prezint

Si cred ca faptul .ca suntem noi si eu in special sunt noua aici este un mare plus mai ales pentru aceea dintre voi care vreti sa incercati ceva nou. 

Sunt disponibila va astept cu drag si sper curand poate primesc o recenzie de la voi 

KISS va astept cu drag 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...