Sari la conținut

EROS MASAJ EROTIC incantarea simturilor 0737851673


alon000

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 minute, derwall a spus:

Eu v-as vizita după ce se mai aseaza lucrurile. 

Și as dori sa o testez pe....Iris.

Ma îndoiesc ca faceți finalizare cu gatul si clavicula precum si masaj prostatic. Mai vedem.

Dar nu va spun cine sunt.

Succeeeees !🤗😋

 

O recomand cu drag pe Iris.....

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, derwall said:

Eu v-as vizita după ce se mai aseaza lucrurile. 

Și as dori sa o testez pe....Iris.

Ma îndoiesc ca faceți finalizare cu gatul si clavicula precum si masaj prostatic. Mai vedem.

Dar nu va spun cine sunt.

Succeeeees !🤗😋

 

You are always most welcomed 

Your secret is safe with me 

KISS

P.S. Henry ai dreptate kiss

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 ore, Amanda_Eros a spus:

You are always most welcomed 

Your secret is safe with me 

KISS

P.S. Henry ai dreptate kiss

Te-as incerca si pe tine daca ati avea locatia mai spre sector 3......Iar pe Iris si Cristina cu care deja am fost.....le-as revedea cu mare drag.....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragii mei 

Din cauza ca aveti reactii tot mai frumoase si imi transmiteti o energie minunata 

De Craciun voi lucra pentru voi si maine si poimaine 

Va sarut si va multumesc pentru aprecierile frumoase 

Va astept astazi last minute si maine si poimaine toata ziua 

KISS

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Amanda. E wow din toate punctele de vedere, extrem de frumoasa, sincer nu puteam să îmi iau ochii de la ea. Și arată foarte bine. Masajul de relaxare chiar bun, sincer nu mă așteptam și la erotic știe ce să facă. Eu m am simțit foarte bine in prezenta ei și cu siguranță am sa revin. Ședința a durat in jur de 40 de minute dar nu mi a spus ea să merg la dus sau ceva, nu m am simțit deloc grăbit, chiar s a așezat lângă mine și mă mângâia dar am hotărât eu sa plec. Locația este ok, camera mare, curata, dusul la fel, erau 3 geluri de dus, prosop curat, papuci. Amanda te pup, deabea aștept să revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, gabriel2110 said:

Am fost la Amanda. E wow din toate punctele de vedere, extrem de frumoasa, sincer nu puteam să îmi iau ochii de la ea. Și arată foarte bine. Masajul de relaxare chiar bun, sincer nu mă așteptam și la erotic știe ce să facă. Eu m am simțit foarte bine in prezenta ei și cu siguranță am sa revin. Ședința a durat in jur de 40 de minute dar nu mi a spus ea să merg la dus sau ceva, nu m am simțit deloc grăbit, chiar s a așezat lângă mine și mă mângâia dar am hotărât eu sa plec. Locația este ok, camera mare, curata, dusul la fel, erau 3 geluri de dus, prosop curat, papuci. Amanda te pup, deabea aștept să revin.

Iti multumesc mult 

Oricand cu drag

@didi ai un simt al umorului total aparte 

Va astept cu drag 

Un Craciun Sexy 

KISS

#lucrezsiastazisimaine

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

...si cu mine Mosu' a fost darnic, chiar daca nu am fost foarte cuminte in decursul anului 2020...o vizita la Amanda, priceless! Un vibe si o atitudine exemplara, educata si cu foarte mult bun simt, sa nu amintim despre tineretea, trasaturile frumoase ale fetei, trupul ei skinny fit, sanii naturali demni de crochiu sau pictorial foto, cat si "gogoasa" umflata care completeaza toate atributele pozitive acestei domnisoare diafane...Pielea ei catifelata, parfumata si placuta la atingere...o fi de la crema, o fi de la hormoni, feromoni, de la endorfine, serotonina, dopamina???? ce mai conteaza ma face sa ma simt in al 9 lea cer , atingerea mainilor ei, a corpului, a sanilor, a coapselor , ma dezlantuie intr o pasiune care pe cat de putin dureaza, pe atat de intensa este. Are un sex apeal aparte, este o incantare pentru minte, pentru corp, sa o explorexi cu mainile cat si cu privirea. S a asezat pe genuchiul meu dezbracata nu mi mai dezlipeam mainile de pe corpul ei, un spate cambrat, un posterior obraznic, un abdomen plat, picioare foarte frumoase..de unde sa incepi si unde sa termini...ce pacat fapul ca ai doar doua maini dar si ca ora are doar 60 minute!!

Igiena, ireprosabila, astazi lenjerie rosie de craciunita, de cand te intampina si pana te desparti de EA este cu zambetul pe buze, eroticul care tine loc de orice partida de sex, acestea sunt elemente, care contribuie la o despartire cu greu , dar si la dorinta nebuna de a o revedea cat mai curand si de a i simti mainile care fac mai mult decat un masaj banal, simti energia pozitiva prin excitarea intregului sistem senzorial..

Craciun fericit, 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
3 hours ago, 71laciport said:

...si cu mine Mosu' a fost darnic, chiar daca nu am fost foarte cuminte in decursul anului 2020...o vizita la Amanda, priceless! Un vibe si o atitudine exemplara, educata si cu foarte mult bun simt, sa nu amintim despre tineretea, trasaturile frumoase ale fetei, trupul ei skinny fit, sanii naturali demni de crochiu sau pictorial foto, cat si "gogoasa" umflata care completeaza toate atributele pozitive acestei domnisoare diafane...Pielea ei catifelata, parfumata si placuta la atingere...o fi de la crema, o fi de la hormoni, feromoni, de la endorfine, serotonina, dopamina???? ce mai conteaza ma face sa ma simt in al 9 lea cer , atingerea mainilor ei, a corpului, a sanilor, a coapselor , ma dezlantuie intr o pasiune care pe cat de putin dureaza, pe atat de intensa este. Are un sex apeal aparte, este o incantare pentru minte, pentru corp, sa o explorexi cu mainile cat si cu privirea. S a asezat pe genuchiul meu dezbracata nu mi mai dezlipeam mainile de pe corpul ei, un spate cambrat, un posterior obraznic, un abdomen plat, picioare foarte frumoase..de unde sa incepi si unde sa termini...ce pacat fapul ca ai doar doua maini dar si ca ora are doar 60 minute!!

Igiena, ireprosabila, astazi lenjerie rosie de craciunita, de cand te intampina si pana te desparti de EA este cu zambetul pe buze, eroticul care tine loc de orice partida de sex, acestea sunt elemente, care contribuie la o despartire cu greu , dar si la dorinta nebuna de a o revedea cat mai curand si de a i simti mainile care fac mai mult decat un masaj banal, simti energia pozitiva prin excitarea intregului sistem senzorial..

Craciun fericit, 

 

Te ador 

Si tu mi ai facut Craciunul mai fericit 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 21.12.2020 la 15:42, Amanda_Eros a spus:

iris este cu mine la salon si daca vrei poti fi invitatul nostru la un masaj si sa ne cunoastem mai bine

Pai ziceai ca Iris vine pe 4 ianuarie...cum de este cu tine la salon? 

Cat costa o sedinta de 1 ora?

Cunnilingus accepti?

Ejaculare intre sani?

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pt ca ne asteptam curand sa vina si ea

Legat de intrebarile delicate nu ma pot oferi ca un menu la restaurant cel mai bine ne cunoastem devenim prieteni si ma intrebati in privat astfel de lucruri. Nu am aceeasi legatura cu toata lumea. 

Ma mai gasiti doar pe astazi & pe 28 29 30 anul acesta 

Apoi revenim pe 4 ianuarie

KISS

Va astept cu drag 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...