Sari la conținut

EROS MASAJ EROTIC incantarea simturilor 0737851673


alon000

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu dar cel mai probabil una din colegele mele au trecut pe acolo 

Eu nu stiu numele la majoritatea saloanelor de pe aici . Sunt noua in oras . Dar parca una din ele am auzit-o spunand si acest nume. 

Eu sunt noua in oras . Ma găsiți doar aici. 

Va astept si astazi alaturi de colega mea sa va facem zilele de Sarbatori mai bune. 

Va invit sa va relaxati prin masajul nostru. 

KISS

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi am un vibe foarte bun ma simt foarte jucausa 

In principal din cauza energiei si feedbackului pe care voi mi le transmiteti 

Mai sunt doar cateva zile in care ne putem cunoaste anul acesta si sa ne testam fanteziile in masaj impreuna 

Just 4 days for our bodies to be one next to the other left this year let the magic happen

KISS

Feel me

Va astept cu mult drag si voie buna 

Pentru cei care nu ma cunosc sunt noua in oras si imi place sa plecati de la mine cu zambetul pe buze 

I will be your sexy flirty fantasy missy

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Buuun, s-au mai liniștit lucrurile.

Tariful de 150 Lei ramane si după 1 ianuarie ?

Și da, o femeie este incarcata de energie pozitivă. Când o imbratisezi, iti transmite o parte din energia ei pozitivă. Așa spune teoria ZEN ului. Mister dezlegat, ihih,!😘🙂🙃😇

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ieri noapte era o montagne russe de emotii!!!! acea sezatie la inceputul cand sanii irenei te atinge pe spate lubricate my god 🥰 si dupa gura mea era binecuvantat cu gustul cel mai bun din univers...am plecat cu zambet cel mai inalt si aproape indragostit x 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iti multumim mult 

KISS 

Da colega noastra Irene are cel mai frumos suflet

P.S. imi place porecla ta si mie imi place shawna mai ales in clipul cu Johny Castle

Si 

P.S.2 

Avem o colega noua pe Cristina

Se va introduce imediat voua pentru placerea voastra

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, Amanda_Eros a spus:

Iti multumim mult 

KISS 

Da colega noastra Irene are cel mai frumos suflet

P.S. imi place porecla ta si mie imi place shawna mai ales in clipul cu Johny Castle

Si 

P.S.2 

Avem o colega noua pe Cristina

Se va introduce imediat voua pentru placerea voastra

O recomand si pe Cristina,este ce trebuie !!!!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

....am mai savurat azi o bucatica dulce din Amandina, la cat de "dulce "este mi e teama sa nu trec in curand pe insulina...ar trebui sa mi scada glicemia pana la anu' cand sper sa o mai intalnesc, (daca nu apare o alta "trufa" si mai insiropata) Atitudine pozitiva, prezenta cu tine , pe si langa tine, eu ma destind total in compania acestei adorabile domnisoare. Cost 180 lei 50 minute de senzualitate si  de erotism (in forma agravata), insa cu respectarea limitarilor impuse.

https://we.tl/t-lFzws0rVWs

monagomy isn t realistic

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
3 minutes ago, 71laciport said:

....am mai savurat azi o bucatica dulce din Amandina, la cat de "dulce "este mi e teama sa nu trec in curand pe insulina...ar trebui sa mi scada glicemia pana la anu' cand sper sa o mai intalnesc, (daca nu apare o alta "trufa" si mai insiropata) Atitudine pozitiva, prezenta cu tine , pe si langa tine, eu ma destind total in compania acestei adorabile domnisoare. Cost 180 lei 50 minute de senzualitate si  de erotism (in forma agravata), insa cu respectarea limitarilor impuse.

https://we.tl/t-lFzws0rVWs

monagomy isn t realistic

 

Pe zi ce trece te plac mai mult... tu ai acelasi vibe cu mine 

Link spre comentariu
  • Oras:Ora exactă
  • Oras:Ora exactă

Ai plâns ceva azi este ? Nu a mers Nimfomane.com au avut ceva de lucru pe site nu ai putut sa postezi gratuit , iar pentru restul care va faceți veacul pe aici puteți pana la urma sa ne Spune-ți ce e salon e asta ? Nu au site nu au poze tot umflați rândurile fără a ne spune și noua astia mai amărâți mai prosti  despre ce este vorba? , le curge miere le curge lapte dar de spus concret ce este nimeni nu zice nimic , de era alt salon săreați ca Arși poze domne nu postați  site nu ,ce fel de salon e asta ? La mândrele astea tăcem ne facem ca nu vedem  Ne spune unii ca le curge lapte din miez ca sunt extra femei dar când erau la alte saloane nu se auzea nimic de ele acum sunt minunea din a 8 zi. Iar de repostat moca gratis nu lipsesc o zi , ar trebui sa ai sara in cap toti cei ce plătesc abonament lui pisicuț . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 21.12.2020 la 16:56, cookiejar69ad a spus:

De EVITAT!! (Va scutesc de un drum dragilor!!)

Sa va povestesc cum a decurs cu Salon Eros.

Sun la ora 15:32. Raspunde foarte amabil, programez pentru 16:30 cu Amanda. Le-am specificat ca este posibil sa ajung chiar putin mai devreme depinde de trafic.

Ajung la ora 16:19 si sun sa urc, cand imi expune la telefon, tot amabil, clasica placa de salon tepar ”Stiti Amanda este ocupată, daca doriti puteti cu .... (imi scapa numele) sau daca nu o puteti astepta la noi vreo 45 de min”

Concluziile le trageti voi singuri!

PS pentru ”noile venite in Bucuresti”. Daca va bucurati ca intra unul de pe strada si il bagati repede in fata, in speranta ca, ”lasa ma poate ala nu vine, sau il prostim noi si il bagam cu alta”, NU MERGE! Astia de ii fraieriti voi, au acum diverse forumuri unde discuta de servicii, seriozitate etc., iar in felul asta doar va bagati in faliment, ca pe proseteala nu merge pe termen lung.

 

Am revenit si da nu o sa va para rau!

Trebuie sa recunosc ca am fost ademenit sa mai dau o sansa acestui salon, intrigat fiind de unele recenzii.

Amanda este o super fata, nota 10 de sus pana jos. Salonul arata de un 8-9, totul curat si la locul lui.

Cu siguranta o sa mai revin!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
11 hours ago, cookiejar69ad said:

Am revenit si da nu o sa va para rau!

Trebuie sa recunosc ca am fost ademenit sa mai dau o sansa acestui salon, intrigat fiind de unele recenzii.

Amanda este o super fata, nota 10 de sus pana jos. Salonul arata de un 8-9, totul curat si la locul lui.

Cu siguranta o sa mai revin!

Iti multumesc mult pt incredere si credit 

Oricand voi fi a ta cu drag 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi va astept cu mare drag sa sarbatorim sfarsitul de an impreuna si avem si o surpriza de anul avem o colega noua si ea noua in domeniu este prima zi, pe Bianca - colega mea noua , inocenta sexy. 

Va asteptam cu drag 

Putem fi impreuna si la noapte daca doriti ne auzim pe whatsapp 

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 1 oră, Amanda_Eros a spus:

Astazi va astept cu mare drag sa sarbatorim sfarsitul de an impreuna si avem si o surpriza de anul avem o colega noua si ea noua in domeniu este prima zi, pe Bianca - colega mea noua , inocenta sexy. 

Va asteptam cu drag 

Putem fi impreuna si la noapte daca doriti ne auzim pe whatsapp 

Poze ceva sa ne incite?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...