Sari la conținut

EROS MASAJ EROTIC incantarea simturilor 0737851673


alon000

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, 71laciport a spus:

...acum reluam in 2021un şlagăr ,adica hit "o raza de soare, o finalizare" urmeaza refrenul..am prins azi o raza de soare printre nori, am luat si o "gura de aer proaspat", am eliberat si endorfine, am pus mana si gura pe niste sani dumnezeiesti, am admirat si mangaiat corpul adorabil al Madalinei, chiar nu a fost nevoie de frisca sau de ciocolata ,pentru ca se altera gustul fin si rafinat al pielii EI...este di vi na domnisoara mai ales cand te priveste cu ochii ei patrunzatori atunci vand face "nebunii" sex role play in picioare, cu fata la mine si cu un pixior in pat!!!oaw provocator, cu spatele , intr o parte, este de "citit" din scoarta in scoarta si de intors pe toate partile...asta pentru ca sa intelegi si sa aprofundezi ceva din intalnirea cu ea...care tine ..doar cateva "secunde", imi este mai usor sa mi explic teoria relativitatii, decat sa inteleg cum se scurge timpul asa de rapid ..LOVE CAN SOMETIMES BE MAGIC. BUT MAGIC CAN SOMETIMES...JUST BE AN ILLUSION

NOTA 10 pentru atitudine, aparitie, prestatie, caracter si enerigie

Cine este Madalina?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
1 hour ago, henry jullien said:

Cine este Madalina?

Folosirea numelui Madalina a fost doar o "aroganță", am specificat ulterior ...ce si cum

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
40 minutes ago, gyorgye69 said:

Si tu prestezi la Eros? Ca vad ca faci PR mai ceva decat dra cu nume de prajitura...

Fii convins de faptul ca raspunsul meu, nu ar fi fost asa de "dulce" 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

gyorgye, legionarul

amandoi sunteti membrii cu experienta aici

deci puteti evalua cum trebuie un masaj facut bine si o persoana care isi face treaba bine

va invit sa vedeti daca ce spun este adevarat sau nu

promit daca nu primesc o recenzie buna de la voi

nu mai scriu nimic o saptamana si mai putem juca un joc impreuna .... dar intai sunt curioasa ce aveti de spus dupa ce ma cunoasteti nu inainte

luati-o ca pe o invitatie

zilele aceste sunt singura prin salon chiar mi-ar face placere sa mai vorbesc cu cineva nou

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

...Ploaie afara si cu un gust amar datorita acestui fapt....se pare ca este de dursta, in consecinta, pt ca sa ma indulcesc, cat este "desertul" cu doua "prajituri insiropate" si aforabile?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
9 hours ago, 71laciport said:

...Ploaie afara si cu un gust amar datorita acestui fapt....se pare ca este de dursta, in consecinta, pt ca sa ma indulcesc, cat este "desertul" cu doua "prajituri insiropate" si aforabile?

ca de obicei te ador

vb aici asta the 3 of us ca nu depinde doar de mine

dar nu uita te ador tu imi poti face aceasta zi ploioasa mai buna

Link spre comentariu
Acum 10 ore, scaraoschi a spus:

Detaliaza un pic serviciile te rugam.

este vorba de masaj erotic

poti alege una din noi si sa te bucuri de masajul oferit

daca ai si alte fantezii cum ar fi elemente specifice in masaj sau un masaj cu dominare eu pot face si asta

dar in principal este vorba de masaj erotic

Link spre comentariu
  • Oras:Ora exactă
  • Oras:Ora exactă
Acum 51 minute, 71laciport a spus:

...Ploaie afara si cu un gust amar datorita acestui fapt....se pare ca este de dursta, in consecinta, pt ca sa ma indulcesc, cat este "desertul" cu doua "prajituri insiropate" si aforabile?

 

Acum 6 minute, Amanda_Eros a spus:

ca de obicei te ador

vb aici asta the 3 of us ca nu depinde doar de mine

dar nu uita te ador tu imi poti face aceasta zi ploioasa mai buna

M-a voi sunteți nebuni lăsați dracu vrăjeala asta de doi lei. Hei confrați tăceți ??? Nu mai aveți curaj sa Spune-ți nimic?ne zăpăcesc câțiva pe topicul asta de ne ia amețeala . Dar n-au 50 lei sa posteze niște poze, pe bune le cantati in struna .

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 9 ore, didinebunu a spus:

 

M-a voi sunteți nebuni lăsați dracu vrăjeala asta de doi lei. Hei confrați tăceți ??? Nu mai aveți curaj sa Spune-ți nimic?ne zăpăcesc câțiva pe topicul asta de ne ia amețeala . Dar n-au 50 lei sa posteze niște poze, pe bune le cantati in struna .

eu nu sunt la fel de dulce ca si colega mea

pot spune la fel tu nu ai 50-100 lei ca daca aveai 1 de 50 si 1 de 100 pana acum veneai si vedeai de fapt ca ai scris numai aberatii pe aici

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
9 hours ago, didinebunu said:

 

M-a voi sunteți nebuni lăsați dracu vrăjeala asta de doi lei. Hei confrați tăceți ??? Nu mai aveți curaj sa Spune-ți nimic?ne zăpăcesc câțiva pe topicul asta de ne ia amețeala . Dar n-au 50 lei sa posteze niște poze, pe bune le cantati in struna .

poti sa fii sigur ca vom face sedinte foto 

pentru timp

intre timp esti invitatul meu sa vezi ca ai scris gresit fara sa ma cunosti

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...