Sari la conținut

EROS MASAJ EROTIC incantarea simturilor 0737851673


alon000

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
9 hours ago, legionarul said:

Da, bravo...si eu am scris DUM SPIRO, SPERMO! 😊

Pe anaconda! Cu care abia astept sa penetrez erotica gazela cu nume de prajitura Amandina!

Te pup savarina insiropata! 

Este bine ca fiecare dintre noi sa aibe un vis pentru care sa se trezeasca dimineata 

Sa imi aduci anaconda sa am grija de ea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi sunt impreuna cu Natasha si Alexandra aici pentru voi. 

Va invitam la noi sa va incantam simturile in forma reunita intr-un cadru de vis unde puteti alege oricare dintre noi sa va impliniti fanteziile in materie de masaj erotic. 

Va invitam la noi si va asteptam intr-un loc in care am aranjat totul perfect ca experienta voastra sa fie cat mai placuta relaxanta si plina de erotism 

Kiss

Oxoxox

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
59 minutes ago, cookiejar69ad said:

Ieri am vizitat-o pe Alexandra,

Voi sumariza totul cu 10! Felicitări fetelor pentru serviciile oferite.

Vă pup!

Iti multumim mult pentru vizita

Alexandra se bucura de vorbele tale frumoase a spus ca te asteapta de fiecare data cand ai nevoie de ea si promite de fiecare data sa fie mai buna pentru tine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
31 minutes ago, bartenderbuc said:

Acum câteva zile am fost la Natasha/Tania. Matura cam pe la 38 ani, frumoasa pe gustu meu.

Sâni mari, corp frumos 9,5, față 9

Locație la piata Amzei 9

Masaj 8

Eu mai mă duc la ea, îmi place matura

Multumim pentru vizita 

Natasha te asteapta sa experimentati impreuna placerile masajului si sa ii spui ce are de facut data viitoare sa faca din 8 un 9

Kiss

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua,

Facem aceasta postare intrucat am incercat sa luam legatura cu dvs atat telefonic cat si prin formularul de contact de pe site, fara niciun rezultat. Am sesizat ca pe site-ul dvs oficial masajeros.ro ati copiat continut de pe site-ul masajfantasy.ro. Atat la sectiunea “Despre noi” cat si la “Tipuri de masaj” aveti text preluat direct de pe site-ul nostru. Va rugam sa remediati acest aspect si pe viitor sa nu mai recurgeti la astfel de metode. Multumim pentru intelegere!

 

Echipa Fantasy

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 13 minute, fantasymassage a spus:

Buna ziua,

Facem aceasta postare intrucat am incercat sa luam legatura cu dvs atat telefonic cat si prin formularul de contact de pe site, fara niciun rezultat. Am sesizat ca pe site-ul dvs oficial masajeros.ro ati copiat continut de pe site-ul masajfantasy.ro. Atat la sectiunea “Despre noi” cat si la “Tipuri de masaj” aveti text preluat direct de pe site-ul nostru. Va rugam sa remediati acest aspect si pe viitor sa nu mai recurgeti la astfel de metode. Multumim pentru intelegere!

 

Echipa Fantasy

Nu va mai stresati nu aveti pentru ce , in ziua de azi e mult mai usor sa furi decat sa faci ceva prin propria munca.

Orice minune durează trei zile . Restul e tam tam 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, fantasymassage said:

Buna ziua,

Facem aceasta postare intrucat am incercat sa luam legatura cu dvs atat telefonic cat si prin formularul de contact de pe site, fara niciun rezultat. Am sesizat ca pe site-ul dvs oficial masajeros.ro ati copiat continut de pe site-ul masajfantasy.ro. Atat la sectiunea “Despre noi” cat si la “Tipuri de masaj” aveti text preluat direct de pe site-ul nostru. Va rugam sa remediati acest aspect si pe viitor sa nu mai recurgeti la astfel de metode. Multumim pentru intelegere!

 

Echipa Fantasy

Buna ziua , va multumesc o sa va raspund imediat 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, alon000 said:

Nu va mai stresati nu aveti pentru ce , in ziua de azi e mult mai usor sa furi decat sa faci ceva prin propria munca.

Orice minune durează trei zile . Restul e tam tam 

Asa este si totusi eu sunt unica , sunt doar aici si rezist de mai bine de 3 zile chiar mai bine de 3 luni 

Si in continuare fac tot posibilul ca cei care imi trec pragul sa spuna comparat cu ce au avut pana la mine in alta parte wow o minune 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, fantasymassage said:

Buna ziua,

Facem aceasta postare intrucat am incercat sa luam legatura cu dvs atat telefonic cat si prin formularul de contact de pe site, fara niciun rezultat. Am sesizat ca pe site-ul dvs oficial masajeros.ro ati copiat continut de pe site-ul masajfantasy.ro. Atat la sectiunea “Despre noi” cat si la “Tipuri de masaj” aveti text preluat direct de pe site-ul nostru. Va rugam sa remediati acest aspect si pe viitor sa nu mai recurgeti la astfel de metode. Multumim pentru intelegere!

 

Echipa Fantasy

Aveti raspunsul meu in topicul vostru 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"Eros Massage este un lider in domeniul terapiei prin masaj, cu peste 13 ani de experienta in furnizarea de servicii premium de masaj erotic."

Aveti doar 4 luni de activitate dar va laudati pe site cu peste 13 ani de experienta?

"Doua la primarie, doua la prefectura, ... , curat murdar, coane Fanica."

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 minutes ago, michael1 said:

"Eros Massage este un lider in domeniul terapiei prin masaj, cu peste 13 ani de experienta in furnizarea de servicii premium de masaj erotic."

Aveti doar 4 luni de activitate dar va laudati pe site cu peste 13 ani de experienta?

"Doua la primarie, doua la prefectura, ... , curat murdar, coane Fanica."

4 luni in Bucuresti , Michael. Nu am inceput aici. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
5 hours ago, fantasymassage said:

Buna ziua,

Facem aceasta postare intrucat am incercat sa luam legatura cu dvs atat telefonic cat si prin formularul de contact de pe site, fara niciun rezultat. Am sesizat ca pe site-ul dvs oficial masajeros.ro ati copiat continut de pe site-ul masajfantasy.ro. Atat la sectiunea “Despre noi” cat si la “Tipuri de masaj” aveti text preluat direct de pe site-ul nostru. Va rugam sa remediati acest aspect si pe viitor sa nu mai recurgeti la astfel de metode. Multumim pentru intelegere!

 

Echipa Fantasy

what you don't like someone else doesn't do

   era prin 2016 cand stabilimentul Amazonia înca oferea clientilor, servicii de "top" si ce domnisoare!!,,,moment cand a aparut la cateva sute de metri acest salon,Fantasy care a COPIAT intru totul, conceptul inconfundabil creat de catre cei mentionati la inceput.  Evenimentele istorice sunt ciclice, u Fantasy P.R are so patetic......

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

😀 pai bine ca au copiat si au dus mai departe ce era bine si frumos. Aici inteleg ca este vorba de un text. Barem ca fetele de la acest salon sa ofere pe jumatate ce ofera Ema.

Daca textul chiar este copiat si cele de la eros sunt de bun simt o sa-l schimbe. Daca textul este copiat si nu o sa-l schimbe atunci... 

Problema este ce ne facem cu cele care copiaza si mentin serviciile de proasta calitate, ce ne facem cu fetele si saloanele ce sunt puse pe japca?!

Dar oare de ce a sarit eros asa in sus?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, 71laciport said:

what you don't like someone else doesn't do

   era prin 2016 cand stabilimentul Amazonia înca oferea clientilor, servicii de "top" si ce domnisoare!!,,,moment cand a aparut la cateva sute de metri acest salon,Fantasy care a COPIAT intru totul, conceptul inconfundabil creat de catre cei mentionati la inceput.  Evenimentele istorice sunt ciclice, u Fantasy P.R are so patetic......

Iti spun eu pe scurt 

Bine ai spus 

Daca faci ceva bine , cineva va fi deranjat

Si asta este de fapt 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, cafea_mare said:

😀 pai bine ca au copiat si au dus mai departe ce era bine si frumos. Aici inteleg ca este vorba de un text. Barem ca fetele de la acest salon sa ofere pe jumatate ce ofera Ema.

Daca textul chiar este copiat si cele de la eros sunt de bun simt o sa-l schimbe. Daca textul este copiat si nu o sa-l schimbe atunci... 

Problema este ce ne facem cu cele care copiaza si mentin serviciile de proasta calitate, ce ne facem cu fetele si saloanele ce sunt puse pe japca?!

Dar oare de ce a sarit eros asa in sus?!

Eu doar am raspuns cu aceeasi moneda sa stie ce primesc de la mine pentru orice incercare similara

Legat de ce ai spus tu Imi invit competitia sa publice o colega care face un masaj mai bun ca al meu si ii lasam pe membrii forumului sa decida cine face ceva mai bun si in conditii mai avantajoase de pret 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...