Sari la conținut

EROS MASAJ EROTIC incantarea simturilor 0737851673


alon000

Postări Recomandate

Acum 16 minute, Amanda_Eros a spus:

Pe numarul meu si pe contul meu intotdeauna cu mine

„mine” ? Care „mine” ? Că nu te-ai prezentat, sau nu s-a prezentat nimeni.
2. Care este numărul tău ?, iar cel la comun care este ?
3. Care este contul tău, și care este cel la comun ?

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 minute ago, incepator2 said:

„mine” ? Care „mine” ? Că nu te-ai prezentat, sau nu s-a prezentat nimeni.
2. Care este numărul tău ?, iar cel la comun care este ?
3. Care este contul tău, și care este cel la comun ?

Exact cum scrie in numele meu Eu sunt Amanda de la Eros Masaj

2. mobile & whatsapp 0760018806 este numarul meu personal

3. Acesta este al meu & @EROS_MASAJ il folosim toata lumea din salon

Pe mine ma poti vedea in pozele de mai jos b3d4865c-0c6a-4230-ab8d-69d0e2ecc7b1.jpg.290fd49c470dcf5ac740243c5b2514e1.jpg25e4443b-2dad-46df-a5d9-95c321fe9acd.jpg.8a017cdce8aaf3828573349f1f0ce695.jpgb3d4865c-0c6a-4230-ab8d-69d0e2ecc7b1.jpg.9b642de116a73916b901910e7744d814.jpgd7e7f51d-724b-4f36-8285-b721295e01a2.jpg.f0124ef2c79b105ede2418bd8f8fc6ab.jpg1c04c974-7f52-4484-8d2d-e024624edad1.jpg.4fa4cb997b0d418ac6127ddacd53a965.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

NEW

💙 EROS NIGHTS 💙

SPECIAL OFFERS

 

Reception

0737851673 

You are welcomed

22:00 pm- 02:00 am

SPECIAL OFFER 150 lei pentru o sesiune de masaj erotic

 

Eu si colegele mele va asteptam cu mare drag la noi 

In fiecare noapte ca voi sa puteti beneficia de mixul ideal de relaxare si erotism o sesiune de masaj va fi doar 150 lei in cadrul 

💙EROS NIGHTS💙

22:00 pm- 02:00 am

SPECIAL OFFER 150 lei pentru o sesiune de masaj erotic

& mai mult

02:00 am - 12:00 midday

 

SPECIAL OFFER 120 lei pentru o sesiune de masaj erotic

Puteti tine legatura si direct cu noi 

Receptie 0737851673 

Numerele noastre personale

Amanda 0760 018 806 

Sofia 0732 569 375

Ranya 0721 961 141

Ada 0787 767 571

 💙EROS MORNINGS💙 

  💙 cafeaua de dimineata este mai buna cu un ingeras Eros 💙

coffee tea me ?

SPECIAL OFFER 120 lei pentru o sesiune de masaj erotic

Acum 

 💙EROS MORNINGS💙 

 NEW incepe la orele 02:00 am SPECIAL OFFERS

EROS MASAJ o adevarata incantare a simturilor mixul ideal de relaxare si erotism from NIGHT to Morning

All day & All night

* Preturile noastre raman la fel pentru pachetele speciale de masaj

** preturile noastre raman neschimbate in intervalul orar 12:00 midday - 22:00 pm

*** Noile oferte speciale se desfasoara in varianta extinsa in intervalul 22:00 pm - 12:00 midday

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Amanda_Eros a spus:

Cu mine sau Sofia sau Ranya sau Ada colegele mele noi raspundem la numarul de receptie

 

Ok, nuștiu cu cine am vorbit, dar faza e că am vorbit degeaba și am bătut drumul degeaba + stat 30 de minute așteptat.
Dacă vrei, îți zic dată, îți zic oră, tot ce te interesează ca să știi mai exact..
De „Dia sau Daria” știi ceva ? Sau cu tine vorbisem ?

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
9 hours ago, incepator2 said:

Ok, nuștiu cu cine am vorbit, dar faza e că am vorbit degeaba și am bătut drumul degeaba + stat 30 de minute așteptat.
Dacă vrei, îți zic dată, îți zic oră, tot ce te interesează ca să știi mai exact..
De „Dia sau Daria” știi ceva ? Sau cu tine vorbisem ?

Ele nu mai lucreaza la noi 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 21.10.2021 la 0:21, Amanda_Eros a spus:

Foarte important tin sa va mentionez

La noi la salon eu si toate colegele mele suntem testate pentru COVID saptamanal, toate colegele noastre sunt vaccinate (este regula interna)

Si

Mai nou veti avea la dispozitie teste covid rapide la noi la salon

Dovada electronica sau o forma dovada de vaccinare sunt in mod obligatoriu de prezentat la intrarea in salon

In conformitate cu starea in care ne aflam cu pandemia

Va asteptam la noi sa ne relaxam impreuna intr-un mediu curat si sigur pentru voi

Sunteti mereu nr. 1, cu tot.

Ma bucur ca este Eros Masaje in Bucuresti si va multumesc!!! 🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nu in Bucuresti
  • Oras:Nu in Bucuresti

Buna dimineata!

Incitat de pozele de pe forum si de oferta prezentata de salonul Eros, am facut o programare in cursul zilei de ieri sa vad serviciile oferite de fete. Am solicitat o programare pe whatsapp cu Amanda sau Sofia in functie de disponibilitate. Raspunsul, prompt : Amanda.

M-am prezentat la ora stabilita in zona respectiva cu emotie la gandul la ce avea sa se intample. Zona foarte aglomerata, locuri de parcare “ioc”, dibuiesc pana la urma si urc. Cladire veche, cu tavane inalte, cam ca toate din zona. Am sunat la usa, si mi-a deschis frumoasa Amanda. Phhhh….. o tipa foarte tanara, micuta de inaltime, cu un corp slim si un zambet  fermecator. M-a condus in camera de placeri, am fost invitat la dus si apoi fuga in pat, nu inainte de a stabili gradul de permisivitate al Amandei .

Masajul de relaxare a fost bunicel, cu presiune pe zonele incordate si ca durata relativ ok. Mi-au placut foarte mult oglinzile laterale, unde din pozitia culcat pe burta poti admira corpul fain al Amandei  cum se unduieste pe tine. As fi preferat totusi sa ii simt respiratia mai des atunci cand se intindea pe mine. Masajul erotic este chiar ce trebuie, Amanda fiind o persoana care te simte si stie sa te urce pe culmile placerii. Chiar am oprit-o din actiune, pentru a nu capitula chiar asa repede. Are o pizdulice frumoasa, cu o curatenie impecabila, epilata proaspat, numai buna de mangaiat si alintat. Finalul a fost exploziv, cu un control relativ al directiei de imprastiere a urmasilor. Sters pe pula, facut dus si iesit pe usa afara. Timpul alocat: o ora fix.

Note :

Locatie : 6 – zona foarte aglomerata, fara locuri de parcare, metrou lipsa, si trebuie sa lasi masina la mama dracului, cladire veche.

Curatenie: 7 – depunctez mult datorita lipsei papucilor de unica folosinta, baia cu dotare rudimentara, doar doua geluri de dus, lipsa apa de gura. In schimb, in camera de “supliciu” totul este ok.           

Amanda : 10 – frumoasa,  curatenie impecabila, are niste ochi si un zambet de milioane.

Interactiune : 7 – mi-as fi dorit o implicare mai mare pe partea de GFE si sa nu fi luat imediat telefonul in mana pana nu paraseam salonul.

Masaj : 8 cel de relaxare, 9 cel erotic.

Halatul: 180 lei, lasat 200, poate cumpara papuci pentru ceilalti confrati

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

"Are o pizdulice frumoasa, cu o curatenie impecabila, epilata proaspat, numai buna de mangaiat si alintat. "

 

Cât de mult te lasă să o alinți?

Săruturi pe corp permite?

Mângâieri? Sau se "gâdilă"?

Cuni se poate?

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nu in Bucuresti
  • Oras:Nu in Bucuresti
Acum 2 minute, cafea_mare a spus:

"Are o pizdulice frumoasa, cu o curatenie impecabila, epilata proaspat, numai buna de mangaiat si alintat. "

 

Cât de mult te lasă să o alinți?

Săruturi pe corp permite?

Mângâieri? Sau se "gâdilă"?

Cuni se poate?

Permisiva la atingeri, accepta mangaieri si sarutari pe corp,fara cuni si fara schimburi de fluide, ceea ce e de inteles.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
23 minutes ago, crow74 said:

Buna dimineata!

Incitat de pozele de pe forum si de oferta prezentata de salonul Eros, am facut o programare in cursul zilei de ieri sa vad serviciile oferite de fete. Am solicitat o programare pe whatsapp cu Amanda sau Sofia in functie de disponibilitate. Raspunsul, prompt : Amanda.

M-am prezentat la ora stabilita in zona respectiva cu emotie la gandul la ce avea sa se intample. Zona foarte aglomerata, locuri de parcare “ioc”, dibuiesc pana la urma si urc. Cladire veche, cu tavane inalte, cam ca toate din zona. Am sunat la usa, si mi-a deschis frumoasa Amanda. Phhhh….. o tipa foarte tanara, micuta de inaltime, cu un corp slim si un zambet  fermecator. M-a condus in camera de placeri, am fost invitat la dus si apoi fuga in pat, nu inainte de a stabili gradul de permisivitate al Amandei .

Masajul de relaxare a fost bunicel, cu presiune pe zonele incordate si ca durata relativ ok. Mi-au placut foarte mult oglinzile laterale, unde din pozitia culcat pe burta poti admira corpul fain al Amandei  cum se unduieste pe tine. As fi preferat totusi sa ii simt respiratia mai des atunci cand se intindea pe mine. Masajul erotic este chiar ce trebuie, Amanda fiind o persoana care te simte si stie sa te urce pe culmile placerii. Chiar am oprit-o din actiune, pentru a nu capitula chiar asa repede. Are o pizdulice frumoasa, cu o curatenie impecabila, epilata proaspat, numai buna de mangaiat si alintat. Finalul a fost exploziv, cu un control relativ al directiei de imprastiere a urmasilor. Sters pe pula, facut dus si iesit pe usa afara. Timpul alocat: o ora fix.

Note :

Locatie : 6 – zona foarte aglomerata, fara locuri de parcare, metrou lipsa, si trebuie sa lasi masina la mama dracului, cladire veche.

Curatenie: 7 – depunctez mult datorita lipsei papucilor de unica folosinta, baia cu dotare rudimentara, doar doua geluri de dus, lipsa apa de gura. In schimb, in camera de “supliciu” totul este ok.           

Amanda : 10 – frumoasa,  curatenie impecabila, are niste ochi si un zambet de milioane.

Interactiune : 7 – mi-as fi dorit o implicare mai mare pe partea de GFE si sa nu fi luat imediat telefonul in mana pana nu paraseam salonul.

Masaj : 8 cel de relaxare, 9 cel erotic.

Halatul: 180 lei, lasat 200, poate cumpara papuci pentru ceilalti confrati

Buna dimineata iti multumesc pentru vizita si te mai astept oricand cu mare drag la noi 

A spus Sofia ca vrea si ea o recenzie de la tine 

Te sarut

Link spre comentariu
  • Oras:Nu in Bucuresti
  • Oras:Nu in Bucuresti
Acum 4 ore, Amanda_Eros a spus:

Buna dimineata iti multumesc pentru vizita si te mai astept oricand cu mare drag la noi 

A spus Sofia ca vrea si ea o recenzie de la tine 

Te sarut

In cazul asta ma vad obligat sa revin 😉

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...