Sari la conținut

EROS MASAJ EROTIC incantarea simturilor 0737851673


alon000

Postări Recomandate

  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, foldaj a spus:

…din ce am inteles este in Maldive/Mexic, fara acces la internet, deci no worry 😉

 

Acum 1 oră, SalonEros a spus:

Bună 

Din păcate nu mai acces la vechiul cont .

De azi o sa ținem legătura cu acest cont sunt bine și sunt la lucru de azi am 2 noi colege Maya și Ewa niște păpuși frumoase va așteptăm cu drag pupici 

Deci informatia de mai sus este eronata? Sursa mea parea credibila… ori mi-a zis la misto si eu am muscat-o… 🤐

Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, SalonEros a spus:

Bună 

Din păcate nu mai acces la vechiul cont .

De azi o sa ținem legătura cu acest cont sunt bine și sunt la lucru de azi am 2 noi colege Maya și Ewa niște păpuși frumoase va așteptăm cu drag pupici 

Pacat ca nu mai ai acces la contu‘ Amanda, era feja un “brand”… cel care l detine (contul zic) cat vrea pe el??? (Daca stii, dar ma astept sa ai aceasta info…)

Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 ore, 71laciport a spus:

Pe mine ma ingrijoreaza faptul, ca nu mai sunt postari de la Amanda/Eros, de cateva zile...😕

 

Acum 3 ore, derwall a spus:

Parcă nu ar mai scrie Amanda pe acest cont....Hmmm...😉🤗

Salut Derwall! Ai mare dreptate…

in plus, un lucru evident, mesajele Amandei sunau altfel si erau scrise fara diacritice.

p.s. Mie nu mi a raspuns pe WA 🤷🏻‍♂️

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737851673
  • Oras:Piata amzei nr 1
  • Telefon: 0737851673
  • Oras:Piata amzei nr 1

Bună dimineața dragilor azi deschidem la ora 12 

O sa fie Amanda Rayna Maya și Ewa va așteptăm cu drag din păcate la vechiul cont încă Amanda nu are acces încearcă sa obțină parola pana atuncia puteți sa I scrieți aicia sau în privat 

Va multumim di va așteptăm 

Pupicii

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, SalonEros a spus:

Bună de azi am o colega noua Laura poze pe whtasapp  numărul salonului pupicii

SalonEros, daca vreau sa fac aceasta solicitare pe numarul Amandei, pot? Imi este mai usor pt ca l am salvat deja… 🤔

Link spre comentariu
  • Telefon: 0737851673
  • Oras:Piata amzei nr 1
  • Telefon: 0737851673
  • Oras:Piata amzei nr 1

dragilor astazi deschidem pe la 12:00

Va asteptam cu mare drag la noi intr-un cadru perfect pentru mixul ideal de relaxare si erotism

Sunt Amanda am explicat ca nu mai am acces la vechiul cont sunt tot la salon Eros și voi rămâne aicia 

Zilele astea am sa postez un set de poze noi 

pana atuncia îmi puteți scrie cine are dubi pe numărul meu 

Va pupic cu drag 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0737851673
  • Oras:Piata amzei nr 1
  • Telefon: 0737851673
  • Oras:Piata amzei nr 1

Dragilor azi sunt pana mai târziu alături de colegele mele Sofia și Rayna va așteptăm la un masaj erotic fierbinte 

Promitem saptaman vitoare poze incendiare 

Va pupiciiim 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, SalonEros a spus:

Dragilor azi sunt pana mai târziu alături de colegele mele Sofia și Rayna va așteptăm la un masaj erotic fierbinte 

Promitem saptaman vitoare poze incendiare 

Va pupiciiim 

Prea multe greseli de ortografie si nu doar o data,accidental...clar nu scrie Amanda

  • Like 2
Link spre comentariu

De obicei cand dai mesaje nu stii niciodata cu cine vorbesti la celalalt capat. Azi am sunat la salon si mi s-a spus ca sunt Ranya, Sofya si Amanda. Am facut programare la Amanda in 30 minute. Ajung si sun simi se spune ca a prelungit clientul si mai sta o ora. In fine, intreb cine e libera si mi se spune ca Ranya si Sofya. Spun ca vreau sa vin la Sofya si mi se spune ca e ok. Urc. Imi deschide Ranya, pe care azi am vazut-o si mi spune sa astept ca Sofya este la dus. Astept 10 minute si apoi apare Sofya care intra si dupa ce ma vede imi zice sa astept putin. Mai stau iarasi 5-10 minute ai apare Ranya care mi spune ca Sofya nu mai poate sta ca a primit un telefon. Am plecat. Va las pe voi sa trageti concluzia. Eu doar am relatat faptele

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
22 hours ago, cezariulius said:

De obicei cand dai mesaje nu stii niciodata cu cine vorbesti la celalalt capat. Azi am sunat la salon si mi s-a spus ca sunt Ranya, Sofya si Amanda. Am facut programare la Amanda in 30 minute. Ajung si sun simi se spune ca a prelungit clientul si mai sta o ora. In fine, intreb cine e libera si mi se spune ca Ranya si Sofya. Spun ca vreau sa vin la Sofya si mi se spune ca e ok. Urc. Imi deschide Ranya, pe care azi am vazut-o si mi spune sa astept ca Sofya este la dus. Astept 10 minute si apoi apare Sofya care intra si dupa ce ma vede imi zice sa astept putin. Mai stau iarasi 5-10 minute ai apare Ranya care mi spune ca Sofya nu mai poate sta ca a primit un telefon. Am plecat. Va las pe voi sa trageti concluzia. Eu doar am relatat faptele

Wow..ce experienta urata. Deci clar..Amanda nu era la salon!!! Dar nu am inteles ping pongul facut cu tine. Sau mai bine ,zis alba neagra...Oricum faza cu contul..ca nu mai poate fi accesat..etc..vrajeala ieftina de adormit copiii. Amanda a plecat cu tot cu cont. Nu cred ca un cont platit ca al ei n ar fi putut fi recuperat cu ajutorul admin.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0737851673
  • Oras:Piata amzei nr 1
  • Telefon: 0737851673
  • Oras:Piata amzei nr 1

Bună dragilor 

Amanda era în masaj și clientul a prelungit cu încă o ora 

Nu puteam sa scoatem clientul din camera 

Vi se întâmplă la toți sa vreți sa mai prelungiți o ora atunci cum ar fi sa va scoatem din camera .Noi nu facem asta 

În legătură cu Sofia ca te a refuzat a fost ca ești pe lista ei neagra di nu mai vrea sa între cu tine în masaj 

Fiecare maseuza sau salon are o lista neagra cu clienții cu care nu vrea sa lucreze 

Ne cerem scuze dar dacă maseuza zice cu clientul asta eu nu mai întru noi respectam decizia ei 

IN LEGATURA CU AMANDA CARE NU CREDE CA MAI LUCREAZA LA SALON EROS POATE SA TREACA SA VADA CA ESTE ACOLO 

cu vechiul cont noi am avut contract cu o firma de publicitate cu care am încheiat contractul și la plecare ne au loat conturi și parole 

Va dormi o zi plăcut 

Azi deschidem cu ora 13 :00

  • Haha 1
  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Nokia
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 ore, SalonEros a spus:

IN LEGATURA CU AMANDA CARE NU CREDE CA MAI LUCREAZA LA SALON EROS POATE SA TREACA SA VADA CA ESTE ACOLO 

…inteleg, din ce ai scris, ca nici macar Amanda nu crede ca mai lucreaza la voi la salon. Gresesc? 🤔

OMG!!!

Link spre comentariu

Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 10 ore, SalonEros a spus:

...

cu vechiul cont noi am avut contract cu o firma de publicitate cu care am încheiat contractul ...

...

Hai ca asta spune tot ... despre ceea ce a fost.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...