Jump to content

EROS MASAJ EROTIC incantarea simturilor 0737851673

Recommended Posts

• Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cu mesajele astea dulci nu imi recuperez cele 2 ore din viata pierdute!   Hai să iti raspund totuși. Cum sa ne cunoastem dinainte, daca abia ati ”deschis”? Cum nu a fost cu inte

asaaaaa, trebuia sa ajung si eu sa vedem despre ce este vorba. Eu pe Iris o cunosc de la Royal, asa ca am zis sa trec sa le vad pe ambele fete inainte de a alege cu cine petrec ora! Am fost

Si tu prestezi la Eros? Ca vad ca faci PR mai ceva decat dra cu nume de prajitura...

Posted Images

...definesc ca un "joc periculos" de placut orice intalnire pe care am avut o pana acum, cu Amanda, un vis frumos din care cu regrete te trezesti, dar cu mare placere adormi pentru ca te astepti sa ai acelasi vis frumos. Este o incantare a tuturor simturilor, iar daca alegi sa te "scufunzi" adanc in ochii ei si te lasi ademenit in jocul ei senzual si erotic cu siguranta imagimatia ta o va lua razna si te vei transpune in cel mai teribil si nebunesc act sexual. Este o domnisoara de exceptie, un chip si un trup "dumnezeiesc", zambet angelic, este a ta trup, suflet, spirit pe toata durata intalnirii. Tinuta neagra sexy, cu portjartier, lantisor in talie, o piele catifelata si parfumata, o terapie perfecta pentru mine!

• Inimioara 2