Sari la conținut

Ella 0732784527 / 0790468385


nanau99

Postări Recomandate

  • Oras:UE
  • Oras:UE

Am vizitat-o pe domnisoara,locație curata,în dorobanți.ca și experiență nu a fost wow,era foarte grăbită,pusă pe fast fuck,ok din punct de vedere estetic,comunicativă.decartat o albastră ptr o finalizare.De revenit,doar dacă ești pe grabă. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Astazi am fost si eu la domnisoara si nu am fost impresionat.Parca se grabea si-i spusesem de la inceput sa n-o faca.Miniona,chiar cred ca are 1,55m,slabuta,cam ciorica(cred ca pozele sunt albite😂)...si,bineinteles,sanii care par mari in raport cu trupul ei micut.Am ales o finalizare(as fi preferat orala,dar nu face),mi-a zis ca ma poate ajuta doar cu finalizare pe corp.Slabuta prestatia ei la oral,foarte mecanic si s-a ajutat si de mana.Cat pe-aci sa-mi piara cheful dar am pus prezervativul si pe ea capra pe marginea patului si astfel am terminat.Durata-vreo 20 min.Pret-100 fin/250 ora.De revenit?Eu,nu

  • Like 5
Link spre comentariu

Salutare. Am fost si eu la domnisoara, dar nu am fost prea impresionat. Fata este cea din poze, miniona, dar frumusica (sanii chair foarte frumosi 😍). Am optat pentru 1 ora. Primul numar a inceput cu un oral neprotejat, dupa care am cerut “caciulita” si am pus-o caprita, cum am si finalizat. Al 2lea numar a inceput cu un oral neprotejat, dupa care i-am cerut sa urce pe armasar 😅. Am mai schimbat 2 pozitii, dupa care i-am cerut sin nou oral, dorind sa finalizez asa. Dupa cateva minute de oral, efectuat cam mecanic, ajutata mai mult de manuta, a urmat intrebarea “mai finalizezi?”. Cand am auzit asta...mi-a cam pierit tot cheful si am preferat sa plec. Mentionez ca in acest timp i-a sunat si telefonul, dar a respins apelul. 
Pret: 100/250lei

ON: 7, pentru ca se ajuta foarte mult de manuta si fara atentie la oo.

NP: 8, se misca destul de bine pe “armasar”

Aspect: 9, miniona, slabuta, tinerica, dupa parerea mea chiar frumoasa.

Cred ca este singura in locatie( pe langa Liceul Al Marghiloman)

 

spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau
Acum 16 minute, nanau99 a spus:

Salutare. Am fost si eu la domnisoara, dar nu am fost prea impresionat. Fata este cea din poze, miniona, dar frumusica (sanii chair foarte frumosi 😍). Am optat pentru 1 ora. Primul numar a inceput cu un oral neprotejat, dupa care am cerut “caciulita” si am pus-o caprita, cum am si finalizat. Al 2lea numar a inceput cu un oral neprotejat, dupa care i-am cerut sa urce pe armasar 😅. Am mai schimbat 2 pozitii, dupa care i-am cerut sin nou oral, dorind sa finalizez asa. Dupa cateva minute de oral, efectuat cam mecanic, ajutata mai mult de manuta, a urmat intrebarea “mai finalizezi?”. Cand am auzit asta...mi-a cam pierit tot cheful si am preferat sa plec. Mentionez ca in acest timp i-a sunat si telefonul, dar a respins apelul. 
Pret: 100/250lei

ON: 7, pentru ca se ajuta foarte mult de manuta si fara atentie la oo.

NP: 8, se misca destul de bine pe “armasar”

Aspect: 9, miniona, slabuta, tinerica, dupa parerea mea chiar frumoasa.

Cred ca este singura in locatie( pe langa Liceul Al Marghiloman)

 

spor!

Nu cumva avea un cățel alb în apartament?

Link spre comentariu
Acum 1 oră, aladin79 a spus:

La naiba ca nu pot edita sa adaug. .. e în bloc vis a vis de liceu marghiloman,la parter,bloc pe colț? Ca am șters nr și anunt salvat. As avea și eu de comentat dacă ea e..

Da, are un catel alb. Cred ca e vorba de aceiasi persoana, locatie la parter.

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Asa deci...avea alte poze la anunț.  Am trecut pe la ea după ce am încercat la  alte 4 fete ,dar nu au răspuns. E miniona,acceptabil la corp,sani mari...de aia am și rămas ca nu am asa ceva acasă:).....e de etnie,nu știu cum de in poze pare mai alba. Întrat,pus 100 pe masa,cerut la dus ca eram de ore bune pe drumuri,baie mica,nimic prosop...am folosit ceva hârtie ca am dat cu apa doar pe sula :)

Oral neprotejat făcut uscat și cam fortat pe fuga. Pus balon și am trecut la lady on top...aici priveliște deosebita cu țîțele alea mari ,dar se forta duduia de a inceput sa scârțâie patul ala de o persoana. ...dar intra ca în găleată.  Am trecut pana la urma deasupra și asa a fost mai bine...ori era obosita,ori rupta de foame,ca o data cu mine venise și un curier cu mâncarea. Din partea mea e un mare NU. ..singurul lucru care mi-a plăcut, au fost țîțele când era deasupra sau în picioare. Când a stat pe spate s-au cam imprastiat...

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 20 ore, aladin79 a spus:

Asa deci...avea alte poze la anunț.  Am trecut pe la ea după ce am încercat la  alte 4 fete ,dar nu au răspuns. E miniona,acceptabil la corp,sani mari...de aia am și rămas ca nu am asa ceva acasă:).....e de etnie,nu știu cum de in poze pare mai alba. Întrat,pus 100 pe masa,cerut la dus ca eram de ore bune pe drumuri,baie mica,nimic prosop...am folosit ceva hârtie ca am dat cu apa doar pe sula :)

Oral neprotejat făcut uscat și cam fortat pe fuga. Pus balon și am trecut la lady on top...aici priveliște deosebita cu țîțele alea mari ,dar se forta duduia de a inceput sa scârțâie patul ala de o persoana. ...dar intra ca în găleată.  Am trecut pana la urma deasupra și asa a fost mai bine...ori era obosita,ori rupta de foame,ca o data cu mine venise și un curier cu mâncarea. Din partea mea e un mare NU. ..singurul lucru care mi-a plăcut, au fost țîțele când era deasupra sau în picioare. Când a stat pe spate s-au cam imprastiat...

Daca citeai ce am scris mai sus vedeai ca si mie mi s-a parut albita in poze-photoshop,cred

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...