Sari la conținut

Adina


Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Buna baieti sunt o fata care adora erotismul si placerile extreme. Am 21 de ani, 168 cm si 48 de kg. Pozele imi apartin si abia astept sa va surpind cu silueta si comportamentul meu. Pentru a putea petrece momente super incitante impreuna,rog sa aveti o igiena impecabila,asa cum si eu la randul meu voi avea pentru voi. Nu ezitati sa ma contactati pentru orice detaliu va doriti : 

Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Nr de telefon?

Anunt?

20 minutes ago, andreea2698 said:

Buna baieti sunt o fata care adora erotismul si placerile extreme. Am 21 de ani, 168 cm si 48 de kg. Pozele imi apartin si abia astept sa va surpind cu silueta si comportamentul meu. Pentru a putea petrece momente super incitante impreuna,rog sa aveti o igiena impecabila,asa cum si eu la randul meu voi avea pentru voi. Nu ezitati sa ma contactati pentru orice detaliu va doriti : 

Ce poze?😒🤔

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 16.12.2020 la 22:19, sexart2019 a spus:

Din ce se vede are 2 numere de telefon + mai multe anunturi si cateva recenzii si pareri care spun ca nu merita....

Deci passsss 

Am vizitat-o cand era in Sibiu pe Tg Fanului. Am lasat atunci o recenzie.... Corpul este frumos, dar serviciile sunt din categoria fast-fuck. Cine e amator de ceva pe repede inainte merita incercata. Totusi, exista alte variante mult mai bune pe forum sau chiar pe publi.

de acord cu concluzia ta: pas.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...