Sari la conținut

Buna sunt Elena! 0732096444! Pentru prima dată în oras!


Vizitator elena01

Postări Recomandate

Acum 3 ore, elena01 a spus:

Buna ma numesc Elena am 20 de ani , 1.70 , 48 kg , bruneta slim, te astept sa petrecem clipe unice!

Pentru gustul meu ești cam slaba și cam saracuta la servicii. Asta ca și prima impresie pe nevăzute. Nu însemna că nu ești foarte bună. Voi aștepta însă ceva recenzii căci pozele și ce oferi nu ma conving. Să ai succes. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, Elvis6 a spus:

Recomand cu incredere ! Am fost la ea e o fata de nota 10+++

Oral: 10+

Normal : 10 

Spre norocul nostru, Elvis tocmai a inviat si a zis "hai sa imi fac cont pe nimfomane si sa fac o recenzie domnisoarei Elena". 

Multumim pentru sacrificiu mister Elvis! 

  • Like 3
  • Haha 2
Link spre comentariu
La 17.12.2020 la 15:40, nomather a spus:

Spre norocul nostru, Elvis tocmai a inviat si a zis "hai sa imi fac cont pe nimfomane si sa fac o recenzie domnisoarei Elena". 

Multumim pentru sacrificiu mister Elvis! 

🤣🤣🤣🤣 Elvis bine ai venit pe forum, cat despre tipă, o am pe fb 😂 😂 si am fost si eu la dansa, din recenzia lui elvis, pot spune ca notele oferite ar fii trebuit sa fie

5 on 

Np 5 

Praf la capitolul oral  2 min supt, nici macar un mic deep doar supt capul si atat 

Hai la normal surpriza nu accepta ea deasupra ca o doare nush unde  si sa nu ii pun mana pe țâțe, nici nu am apucat să-mi dau drumul si mi-o baga pe aia "mai ai 2 minute", urmând un schimb de replici si mi-o murit ștromeleagu' 

100 lei aruncați aiurea 

Succes altora, poate cu mine a fost asa, poate cu alti o fi altfel 

 

  • Like 3
  • Trist 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 28 minute, dovi23 a spus:

🤣🤣🤣🤣 Elvis bine ai venit pe forum, cat despre tipă, o am pe fb 😂 😂 si am fost si eu la dansa, din recenzia lui elvis, pot spune ca notele oferite ar fii trebuit sa fie

5 on 

Np 5 

Praf la capitolul oral  2 min supt, nici macar un mic deep doar supt capul si atat 

Hai la normal surpriza nu accepta ea deasupra ca o doare nush unde  si sa nu ii pun mana pe țâțe, nici nu am apucat să-mi dau drumul si mi-o baga pe aia "mai ai 2 minute", urmând un schimb de replici si mi-o murit ștromeleagu' 

100 lei aruncați aiurea 

Succes altora, poate cu mine a fost asa, poate cu alti o fi altfel 

 

Vorbesti serios? Chiar ai mers la ea bazându-te pe ce a zis contul fake Elvis?

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...