Sari la conținut

Andra, blonda finuta, 0761569063


Postări Recomandate

  • Oras:.......
  • Oras:.......

fata cu feregea incepe sa fie invidioasa?

ori se dusa acasa?? si n-are alta distractie decit netul.

Invidioasa???? ioiiii eu nu am ce pierde intelegi? uni clienti pleaca.....alti vin......de clienti crezi ca ma ingrijorez eu???nup stai linistit......pur si simplul vroiam sa ii explic domnisoarei ca nu nevoie sa posteze pozele pe rand..ci pur si simplu le poate atasa pe toate intr o singura postare

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Intervin si eu un pic :) daca e off, off sa fie.. Mi se pare ok sa ajutam fetele cu poze, cu sfaturi, cu atentionari daca gresesc, sa-ti exprimam o parere.. dar e deplasat sa o dai in flirt cu userii pe topicul altei fete...

Si acum aruncati cu pietre :)

Ps.. trebuia sa postez pe celalalt topic :P

Link spre comentariu

dragi colegi si colege,

 

s-a intamplat destul de des in trecutul nu foarte indepartat ca noi utilizatori, ba chiar unii cu experienta, sa posteze gresit! haideti sa nu le sarim cu totii in cap ptr o mica si nevinovata greseala, mai ales acolo unde se implica oarecare abilitati tehnice de a folosi adecvat acest forum. andra este la cel de-al doilea atentat sa se integreze in aceasta comunitate si am convingerea ca nu s-a simtit bine primita printre noi la debutul ei pe forum. probabil si lipsa ei de inspiratie de care a dat dovada atunci cand a dorit sa corecteze o situatie care sigur i se parea incorecta, dar abordata totusi de ea intr-un mod mai putin decat optim. 

 

andra, bun revenit printre noi! pozele sunt foarte frumoase. nu conteaza cum le-ai postat ci important este tocmai faptul ca le-ai postat. sa stii ca in ciuda modului ceva stanjenitor pe care multi dintre noi il etalam, ne dorim in mare parte o comunicare corecta si directa cu fetele noastre. rugamintea mea este sa nu cobori nivelul dialogului la unul stradal sau care produce ofense. tu chiar nu ai nimic de castigat din acest mod de socializare! chiar si acolo unde noi iti gresim, te rog ramai o eleganta, o finuta si o doamna. stiu ca esti, altfel nu mi-as fi irosit timpul sa iti explic ce se doreste aici. iti urez succes in realizarea unui dialog sincer, benefic tuturor si poate chiar placut!

 

toate cele bune!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

dragi colegi si colege,

 

s-a intamplat destul de des in trecutul nu foarte indepartat ca noi utilizatori, ba chiar unii cu experienta, sa posteze gresit! haideti sa nu le sarim cu totii in cap ptr o mica si nevinovata greseala, mai ales acolo unde se implica oarecare abilitati tehnice de a folosi adecvat acest forum. andra este la cel de-al doilea atentat sa se integreze in aceasta comunitate si am convingerea ca nu s-a simtit bine primita printre noi la debutul ei pe forum. probabil si lipsa ei de inspiratie de care a dat dovada atunci cand a dorit sa corecteze o situatie care sigur i se parea incorecta, dar abordata totusi de ea intr-un mod mai putin decat optim. 

 

andra, bun revenit printre noi! pozele sunt foarte frumoase. nu conteaza cum le-ai postat ci important este tocmai faptul ca le-ai postat. sa stii ca in ciuda modului ceva stanjenitor pe care multi dintre noi il etalam, ne dorim in mare parte o comunicare corecta si directa cu fetele noastre. rugamintea mea este sa nu cobori nivelul dialogului la unul stradal sau care produce ofense. tu chiar nu ai nimic de castigat din acest mod de socializare! chiar si acolo unde noi iti gresim, te rog ramai o eleganta, o finuta si o doamna. stiu ca esti, altfel nu mi-as fi irosit timpul sa iti explic ce se doreste aici. iti urez succes in realizarea unui dialog sincer, benefic tuturor si poate chiar placut!

 

toate cele bune!

multumesc pentru tot si apreciez f mult  pup :)

Link spre comentariu

multumesc pentru tot si apreciez f mult  pup :)

 

 

asta astepti o multumire contra cost :))))) nu cred ca o sa ti-o dea   :)))) la cat e de tare in gura :))))))))))))))

 

 

nu fi asa sigur :)

 

 

   Intelege cineva aceste ultime 3 postari ?

Link spre comentariu

multumesc pentru tot si apreciez f mult  pup :)

 

asta astepti o multumire contra cost :))))) nu cred ca o sa ti-o dea   :)))) la cat e de tare in gura :))))))))))))))

 

nu fi asa sigur :)

 

dragi colege si colegi,

 

sincer va marturisesc ca in ciuda efortului meu intelectual chiar nu pricep ce se doreste prin aceste postari! cumva insa, traiesc cu impresia ca nu da dovada de un spirit impaciuitor ci ca persevereaza pe calea antagonistica. niciodata nu va fi dorinta mea sa impiedic libera exprimare, doar sugerez sa o facem intr-un limbaj constructiv. fata acuze, fara inuendo, fara supozitii, fara jigniri! daca considerati ca gresesc eu si doriti sa contiunuati intr-o mainiera mai "extrovertita", evident ca nu va pot opri eu. nu inteleg insa cine are de castigat din acest mod.

 

va multumesc ptr atentie! daca nu sunteti de acord cu cele spuse, va rog sa ignorati cu desavarsire!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...