Sari la conținut

Andra, blonda finuta, 0761569063


Postări Recomandate

  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Minat de curiozitate si recenzia domnului cu foto, am purces sa vaz domnisoara.

Am gasit-o relativ usor pe baza indicatiilor primite. Am constatat ca are pozitie strategica , te cantareste pe geam inainte de a te primi.

Am gasit un aprtament f. curat saucel putin recent zugravit si mobilat..

Fata o blonda cu fata de rusoaica , ceva riduri, cred ca se apropie de 30 de anisori, cam 1.65m si 50kg cred.

La prima vedre o aparitie intersanta cu un faund marisor (raportat la corp) si apetisant.

Am fost poftit direct in dormitor si a fugit sa se spele, apoi a revenit si mi-a cerut  banii, realizind abia atunci ca nu m-a intrebat cit vreau sa stau.

Am platit si am trecut la ostilitati. Am inceput cu un oral NP destul de grabit si fara nimis special, dupa care aplicat prez si m-a calarit un pic dupa care a intrebat daca nu vreau sa schimbam , trecut in caprita si finalizat glorios.

Pentru mine a fost fix un fast fut, fata era plictisita raspundea in 2 peri la ceea ce o intrebam.

A incercat sa pastreze sustienul pe ea, deoarece evident titele sunt cam lasate, poate chiar de mamica.

 

locatie 8 9curata, dar baia inghesuita si nedotata)

gfe 5 9cel putin cu mine comunicarea a tins spre0, parea ca se grabeste mai tare decit mine)

igiena 9(a facut dus inainte de numar0

aspect 7 (carne moale, tate lasate, aspect corp de clepsidra)

Amenda 100 ron

Eu nu mai revin si nici nu recomand decit pentru curatenie sau cei ce cauta MILF desi nu pare.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:campus universitar
  • Oras:campus universitar

Minat de curiozitate si recenzia domnului cu foto, am purces sa vaz domnisoara.

Am gasit-o relativ usor pe baza indicatiilor primite. Am constatat ca are pozitie strategica , te cantareste pe geam inainte de a te primi.

Am gasit un aprtament f. curat saucel putin recent zugravit si mobilat..

Fata o blonda cu fata de rusoaica , ceva riduri, cred ca se apropie de 30 de anisori, cam 1.65m si 50kg cred.

La prima vedre o aparitie intersanta cu un faund marisor (raportat la corp) si apetisant.

Am fost poftit direct in dormitor si a fugit sa se spele, apoi a revenit si mi-a cerut  banii, realizind abia atunci ca nu m-a intrebat cit vreau sa stau.

Am platit si am trecut la ostilitati. Am inceput cu un oral NP destul de grabit si fara nimis special, dupa care aplicat prez si m-a calarit un pic dupa care a intrebat daca nu vreau sa schimbam , trecut in caprita si finalizat glorios.

Pentru mine a fost fix un fast fut, fata era plictisita raspundea in 2 peri la ceea ce o intrebam.

A incercat sa pastreze sustienul pe ea, deoarece evident titele sunt cam lasate, poate chiar de mamica.

 

locatie 8 9curata, dar baia inghesuita si nedotata)

gfe 5 9cel putin cu mine comunicarea a tins spre0, parea ca se grabeste mai tare decit mine)

igiena 9(a facut dus inainte de numar0

aspect 7 (carne moale, tate lasate, aspect corp de clepsidra)

Amenda 100 ron

Eu nu mai revin si nici nu recomand decit pentru curatenie sau cei ce cauta MILF desi nu pare.

comportamentul difera de la om la om asta depinde si daca ti se da un subiect de a vorbi........... pup :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare Alsahia, in ultima fraza nu te-ai facut foarte bine inteles.

De ce spui ca este Milf desi nu pare?

Eu am vazut-o pe Andra si nu mi s-a parut deloc in varsta, din contra!

Oricum o femeie in varsta nu este si neaparat milfeta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

N-am zis ca e MILF ci ca are carnea moale, oarece riduri, siinii moi si lasati.

Pe intelesul meu aduce a MILF la corp.

Probabil ca e de gustibus.

aprecierea este corecta ,iar eu  personal nu consider asta un dezavantaj. daca sinteti tentati de acest gen , aveti o informatie reala ,daca nu va place,  nu mergeti. este intr-adevar o femeie coapta , in sensul bun al cuvintului si care se poate comporta foarte placut daca reusiti sa va gasiti aceeasi lungime de unda.  pentru cunoscatori , e ca sloganul parfumului baldessarini: not for boys, only for men.

daca as fi in locul andrei chiar as folosi expresia asta la publicarea anunturilor, ar putea atrage publicul corespunzator.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...