Sari la conținut

ANDRA 0741462403


Vizitator marcus6

Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 01.02.2021 la 16:02, bombonel ex a spus:

Mai fetiță,  se pare ca nu prea stii cum sa procedezi.Cand programezi pe cineva noteaza nr si ora.Asa nu mai faci confuzii si ai sa stii pe cine ai programat si primesti.Ce e asa greu??? Tu te dai lovita ca nu stiu ce ca nu stiu cum...Sau spune primul venit primul servit fara programari si gata ca oricum nu te tii de ele din cate vad.

Iao ca pe un sfat.Nu mai gafa ca au sa te evite baietii...si asa nu mai ajungi unde doresti.

Spor.

Bombonel ex, eu am vizitato de vre-o 3 ori, prima dată am sunato la nr din topic, întradevăr am insistat vre-o două zile pînă ce am prinso, 

După prima vizită mi-a dat un alt nr pe care să o sun, eu cred că nu prea răspunde la tel, pentru că prima dată ia clienți ce o sună pe nr ce nu este afișat aici. 

Mie mi_a plăcut Andra, eu fetele noi le vizitez doar o singură dată, îmi place să schimb fata, dar Andra mi-a plăcut m-ai mult și ca atidune, și sexul normal. 

Acuma fiecare cum îi place, știu și eu că se mai încurcă cu programările, este la început și nu prea știe. 

Link spre comentariu

Buna. Eu unul sunt foarte curios de pozele noi. Nu prea am fost activ pe forum dar de tine chiar sunt interesat. Nu ne poți arăta seara asta pozele? Sunt un potențial client. Desi recenziile sunt foarte bune și sunt sigur că sunt corecte, pun accent mult și după primele impresii, cel puțin in cazul acesta, mulțumesc și sper să ne vedem curând.

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 12 ore, colericul a spus:

Nu poate pune poze pe forum, nu are rangul necesar. Cel mult le poate trimite cuiva cu cont platit ca sa le posteze PE FORUM. Cum forumul si Publi24 sunt doua entitati separate, daca posteaza pe Publi24 nu e obligatoriu sa apara si aici. Sfatul meu e sa nu se riste acolo. Aici poate pune poze cuminti, indecente, vulgare dar doar cu ajutorul unuia cu cont verde, de aici si ironia mea.

 

Am să o ajut eu, că știu sigur că merită. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 06.02.2021 la 17:02, colericul a spus:

Sunt curios cum va reusi sa puna poze. Oricum mai are un topic mai vechi, va las sa-l gasiti.

Pe tine te cred că știi, dar nuștiu sigur dacă știi și povestea. Ar fi bine să o judecăm după cine este acuma, să nu mai aducem alte fete, (matroana ) în discuție, cel puțin nu merită aici. 

Și tu Colericul, cunoști fata chiar bine nu are rost să o băgăm pe topicul Ăsta, o să scriu eu despre ea pe topicul ei. 

Cu respect pentru un ușer vechi, 🙋‍♂️

Link spre comentariu
La 14.02.2021 la 10:02, colericul a spus:

A trecut o săptămână și nici o poză... 

Pentru ca nu am avut timp sa pun dragule , nu am lucrat ... Am avut câteva probleme și nu am fost activa de mâine îmi voi relua activitatea și voi încerca să îmi fac cont aici și voi posta și poze dacă nu voi putea îmi voi face încă un anunț de publi tot cu același număr . 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: `
  • Oras:abis
  • Telefon: `
  • Oras:abis
La 15.02.2021 la 12:31, Andra900 a spus:

Pentru ca nu am avut timp sa pun dragule , nu am lucrat ... Am avut câteva probleme și nu am fost activa de mâine îmi voi relua activitatea și voi încerca să îmi fac cont aici și voi posta și poze dacă nu voi putea îmi voi face încă un anunț de publi tot cu același număr . 

🤔🙃

Link spre comentariu

Bună dragilor , astăzi sau mâine cel târziu o sa îmi fac un nou anunț de publi tot cu același număr dar cu poze noi

ca să nu apară discuții ... Cei dornici sa ma vizitati îmi reiau activitatea  , ma puteți contacta de astăzi , de la ora 8:30 ... Aștept vizita voastră, va pup 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: `
  • Oras:abis
  • Telefon: `
  • Oras:abis
Acum 4 ore, Andra900 a spus:

Bună dragilor , astăzi sau mâine cel târziu o sa îmi fac un nou anunț de publi tot cu același număr dar cu poze noi

ca să nu apară discuții ... Cei dornici sa ma vizitati îmi reiau activitatea  , ma puteți contacta de astăzi , de la ora 8:30 ... Aștept vizita voastră, va pup 

One month later...

Ti-ai amintit de forum draga? Sau nu prea mai merge treaba? 🙃

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: `
  • Oras:abis
  • Telefon: `
  • Oras:abis
Acum 36 minute, skitstralala a spus:

Tot ne zici de anunțul ăla incontinuu dar nu mai apare din păcate. Măcar nu mai zice asta și doar lasă-ne să știm dacă și când ești disponibilă, e de ajuns. Anunțul nu o să mai vină :))) 

She doesn't give a fuck 😄

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 3/14/2021 at 3:00 AM, marcus6 said:

Da oare o fi bună, sau îmi iau țeapă🤔

Este Ok fata...proaspata...daca iti este suficient doar  " normal" fara nici un fel de oral...nu ca ar avea fite...este prea devreme pt ea...a intrat prea brusc in domeniu dupa ce a dat nas in nas cu realitatea dura ( daca vrea, iti va povesti aventura ei din campul.muncii real...nu ma refer la aceasta activitate ) ...iar daca are si asa suficienti clienti..ea decide ce si cum...eu am bifat ..dar revin la.vechile " cunostinte" 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 ore, stefandan a spus:

Este Ok fata...proaspata...daca iti este suficient doar  " normal" fara nici un fel de oral...nu ca ar avea fite...este prea devreme pt ea...a intrat prea brusc in domeniu dupa ce a dat nas in nas cu realitatea dura ( daca vrea, iti va povesti aventura ei din campul.muncii real...nu ma refer la aceasta activitate ) ...iar daca are si asa suficienti clienti..ea decide ce si cum...eu am bifat ..dar revin la.vechile " cunostinte" 

Mă refer la altcineva, tu nu ai înțeles, pe Andra am bifato de 3  ori😂, nu cred că o cunoști tu mai bine ca mine. 

Ba chiar văd că nu o cunoști deloc. Nu am nimic cu tine dar tot timpul ești pe lîngă subiect, Aduci pe cineva în discuție la fiecare postare ce o faci nu înțeleg ce vrei să zici? 

Link spre comentariu

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 14 ore, stefandan a spus:

Este Ok fata...proaspata...daca iti este suficient doar  " normal" fara nici un fel de oral...nu ca ar avea fite...este prea devreme pt ea...a intrat prea brusc in domeniu dupa ce a dat nas in nas cu realitatea dura ( daca vrea, iti va povesti aventura ei din campul.muncii real...nu ma refer la aceasta activitate ) ...iar daca are si asa suficienti clienti..ea decide ce si cum...eu am bifat ..dar revin la.vechile " cunostinte" 

Cine i-a deschis topic si a facut recenzie Andrei? Nu @marcus6?......Niciunu dintre clientii Andrei nu stie mai multe despre ea decat Marcus.

Marcus intreaba daca este tepara alta curva nu titulara =)) 

PS:De ce ai dat citare lui Marcus si nu ti-ai scris parerea simplu.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...