Sari la conținut

ANDRA 0741462403


Vizitator marcus6

Postări Recomandate

Bună dragilor , mi am reluat activitatea , dacă doriți sa ajunge-ți la mine , ma puteți suna și putem stabili o întâlnire . Va pup și va aștept 

P. S ... Nu va mai certați aici ... Fiecare este liber sa își de a cu părerea în felul lui și cum vrea el ... Ca este o recenzie proasta ca este o recenzie bună îmi este indiferent pentru ca eu nu vreau sa imi fac o meserie de lunga durata din aceasta "munca"... Deci sunteți liberi sa va spuneți propriile păreri ... Va pup 😘

Link spre comentariu
La 28.03.2021 la 11:53, colericul a spus:

Are cel puțin doi ani de când a "debutat", e rebranding și nu noutate. 

Asa și dacă e cum spui tu , care ar fi problema ta ca nu o înțeleg ...  Îți stric ție vreo treaba , lucrez la tine în casa și te deranjez ca nu înțeleg ... Care este problema ta ... Ai mai scris o data aceasta chestie  . 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
17 hours ago, Andra900 said:

Asa și dacă e cum spui tu , care ar fi problema ta ca nu o înțeleg ...  Îți stric ție vreo treaba , lucrez la tine în casa și te deranjez ca nu înțeleg ... Care este problema ta ... Ai mai scris o data aceasta chestie  . 

Pe "nimfomane" apreciem si cautam, o parte din noi cel putin( imi place sa cred ca           este asa), pe cele care " joaca " transparent...  " nou " nu inseamna neaparat atragator...destule fete au impresia ca aceasta nevoie " barbateasca " este similara cu mersul la baie pt " treaba mica "...cand vad anunturi gen "noua, azi am ajuns, la mine nu ai fost,stau doar 3 zile " ma pufneste rasul...suna ca reclamele TV....

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Descriere

Bună sunt Andra o fata slim , am 21 de ani , 55 de kg , 1.70 m , ochi albastrii ... Nu sunt o fire fitoasa, cu pretenții și cu graba .. Dacă vrei sa ma cunoști te aștept în locația mea pentru a petrece clipe de neuitat împreună... Ofer și masaj erotic sau de relaxare ... Nu accept în stare de ebrietate sau cu bile ... Aștept telefonul tău .

 

Andra nu a scris in anunț niciodată că e nouă, și nici nu a tras de nimeni să o viziteze, eu am vizitato de 4 ori pentu că mi-a plăcut cum s-a comportat cu mine, și mai ales pentru futaiul ce l-am făcut cu ea. Bravo ei că a știut cum să selecteze clienți și sa protejat să nu fie tare uzată, eu am so vizitez decîte ori am ocazia, e ea un picuț zăpăcită dar eu o cunosc și știu că este fată bună. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 3/25/2021 at 10:45 AM, Andra900 said:

Bună dragilor , mi am reluat activitatea , dacă doriți sa ajunge-ți la mine , ma puteți suna și putem stabili o întâlnire . Va pup și va aștept 

P. S ... Nu va mai certați aici ... Fiecare este liber sa își de a cu părerea în felul lui și cum vrea el ... Ca este o recenzie proasta ca este o recenzie bună îmi este indiferent pentru ca eu nu vreau sa imi fac o meserie de lunga durata din aceasta "munca"... Deci sunteți liberi sa va spuneți propriile păreri ... Va pup 😘

Bravo tie...ca ai un scop clar ce il.urmezi..si acum...si mai tarziu cand te vei retrage....fara atitudine, scop definit...te pierzi in ziua de azi...ar creste mult calitatea in general la fete daca ar vrea sa FIE, SA FACA si in final SA AIBA...din pacate mai toate vor sa AIBA, sa faca eventual ceva..si sa nu prea fie cum ar trebui sa fie....motiv pt care forumul incearca sa le "corecteze"...macar pe o.parte...cateva baga la cap ce se scrie pe aici..si ajung chiar sa faca si " cariera"...

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 7 ore, stefandan a spus:

Bravo tie...ca ai un scop clar ce il.urmezi..si acum...si mai tarziu cand te vei retrage....fara atitudine, scop definit...te pierzi in ziua de azi...ar creste mult calitatea in general la fete daca ar vrea sa FIE, SA FACA si in final SA AIBA...din pacate mai toate vor sa AIBA, sa faca eventual ceva..si sa nu prea fie cum ar trebui sa fie....motiv pt care forumul incearca sa le "corecteze"...macar pe o.parte...cateva baga la cap ce se scrie pe aici..si ajung chiar sa faca si " cariera"...

Stefandan laso dracu de carieră, laso pe Andra ca e Ok fata cum e. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 7 ore, cnou19804 a spus:

Jeg, cel mai mare jeg pe care le putut vedea la o dama de companie a fost la ea.

Dacă ai fost la ea unde e recenzia?

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 7 minute, ffsdnd a spus:

Cred ca madame a imprumutat o poza de la Andra.......

Lola.jpg.8effc2768f4f5c5cfa774e9b59a6457b.jpg

Da am vazut ia furat o curvă poza🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Link spre comentariu
La 14.04.2021 la 22:57, cnou19804 a spus:

Jeg, cel mai mare jeg pe care le putut vedea la o dama de companie a fost la ea.

Sincer ești puțin cam în urma cu vorbirea limbii române corect dar eu sunt foarte curioasa când am primit în casa mea o persoana ca tine cu astfel de limbaj și puțin analfabet . Te pupa fata . Din cauza persoanelor ca voi a celor fără caracter și a celor care au început sa își facă programări și sa nu mai vina ma bate un gând de a-mi încheia  "munca" 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 59 minute, Andra900 a spus:

Bună dragilor am și eu o mica problema . Din câte a-ți văzut o așa numita domnișoara care nu știm cine este mi a furat pozele . Ce este de făcut în acest caz

Nu prea ai ce face, scrie nr de tel pe poze să nu le mai împrumute și altele. 

Link spre comentariu
La 14.04.2021 la 22:57, cnou19804 a spus:

Jeg, cel mai mare jeg pe care le putut vedea la o dama de companie a fost la ea.

Și te rog sa îți retragi jignirile atât timp cât eu îți vorbesc frumos și sunt ok ... Este valabil pem toți dacă nu va convine , înțeleg ... Doar ca dacă eu nu va jignesc nu accept jigniri nici de la voi . Și dacă ai fost la mine cred ca am fost drăguța și am avut un limbaj decent cu tine nu cred ca m am purtat urat ... Cei care vin la mine pot confirma ca sunt ok și ca am un limbaj decent și de domnișoara 

Link spre comentariu
Acum 23 ore, colericul a spus:

 

Se referă la mizeria din locație cel mai probabil, nu l-a servicii sau comportament. 

NU exista asa ceva la mine în locație, cei care au fost la mine cu adevărat pot confirma ... Nu îmi permit în primul rand sa primesc pe cineva în mizerie 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 18.04.2021 la 19:33, colericul a spus:

 

Se referă la mizeria din locație cel mai probabil, nu l-a servicii sau comportament. 

Eu nu am văzut mizerie la Andra în locație. 

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 1 oră, colericul a spus:

Tinand cont ca nu face oral, cat de priceputa e la masaj? Si la cel de relaxare, si la cel erotic. De curiozitate intreb. Adica stie sa destinda muschii spatelui, bratelor, picioarelor iar cand e vorba de erotic stie cum sa te maseze cu sanii, cu pusica, sa sarute, sa mangaie etc?

Intrebare retorica, :D 

Dupa cum stii nu avea de unde sa invete nici un fel de masaj....nu a lucrat prin saloane de masaj. :P 

 

  • Like 4
Link spre comentariu

Bună dragilor , am revenit ... Dacă va fost dor de mine aștept sa ma sunați 😘 preturile au rămas exact aceleași pe care le știți iar serviciile la fel . Dacă doriți sa ma vizitați aștept telefonul vostru va puppp 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator optttt
Reputație: 0
On 5/20/2021 at 3:48 PM, Andra900 said:

Bună dragilor , am revenit ... Dacă va fost dor de mine aștept sa ma sunați 😘 preturile au rămas exact aceleași pe care le știți iar serviciile la fel . Dacă doriți sa ma vizitați aștept telefonul vostru va puppp 😘😘

Buna. Un număr de telefon unde te putem contacta? 

Link spre comentariu
La 20.05.2021 la 15:48, Andra900 a spus:

Bună dragilor , am revenit ... Dacă va fost dor de mine aștept sa ma sunați 😘 preturile au rămas exact aceleași pe care le știți iar serviciile la fel . Dacă doriți sa ma vizitați aștept telefonul vostru va puppp 😘😘

Lasă-ne și nouă numărul tău de telefon,mulțumim anticipat !

Link spre comentariu

Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 22.05.2021 la 13:26, marlanul a spus:

Lasă-ne și nouă numărul tău de telefon,mulțumim anticipat !

Tu stii să citesti un topic? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...