Sari la conținut

ANDRA 0741462403


Vizitator marcus6

Postări Recomandate

  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta
Acum 5 ore, Andra900 a spus:

Bună dragilor daca ma sunați si am telefonul deschis si nu răspund înseamnă că sunt foarte aglomerata si am alte programări daca il am închis nu sunt la "munca"... Va rog sa ma înțelegeți am si viata mea personala si cand lucrez sunt mult prea solicitata si nu vreau sa va pun pe drumuri aiurea ... Am persoane ce isi fac programări si cu 2 3 zile înainte... 

Eu inteleg si viata personala si orice. Incepand de marti si pana vineri inclusiv (deci in weekend am zis ca poate ai mai multa viata personala si nu te-am deranjat) te-am sunat de 2-3 ori pe zi, iar ma repet, la intervale diferite ( adica o data la aproximativ 2 ore) si nu am reusit sa dau de tine. In tot acest timp, telefonul a fost deschis, inclusiv săptămâna trecută si acum doua săptămâni, cand cica nu activai. Si daca imi raspundeai, la fel, ma programam chiar si peste o săptămână sau doua, nu conta. Numai bine... 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Vizitator a schimbat titlul în ANDRA 0741462403
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 58 minute, delanord a spus:

Eu inteleg si viata personala si orice. Incepand de marti si pana vineri inclusiv (deci in weekend am zis ca poate ai mai multa viata personala si nu te-am deranjat) te-am sunat de 2-3 ori pe zi, iar ma repet, la intervale diferite ( adica o data la aproximativ 2 ore) si nu am reusit sa dau de tine. In tot acest timp, telefonul a fost deschis, inclusiv săptămâna trecută si acum doua săptămâni, cand cica nu activai. Si daca imi raspundeai, la fel, ma programam chiar si peste o săptămână sau doua, nu conta. Numai bine... 

Am sunat toata ziua pe numarul din anunt....la cateva zile dupa ce a ajuns pe forum. La finalul intalnirii am primit numarul de telefon al clientilor OK....urmatoarea programare pe acel numar a fost foarte usor de obtinut.

De cand are topicul pe nimfo, cu siguranta si-a selectat o baza de clienti....in care se pare ca este greu de intrat, in perioada aceasta, cand am ramas fara circuite inchise.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Cine sa gîndit că Andra o să fie atît de căutată cu serviciile ce le are doar normal si masaj, adevărul că de la ultima vizită din Ianuare acu am găsito parcă mult mai bună si mai frumoasă, arată super pizda. 

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta
Acum 2 ore, ffsdnd a spus:

Am sunat toata ziua pe numarul din anunt....la cateva zile dupa ce a ajuns pe forum. La finalul intalnirii am primit numarul de telefon al clientilor OK....urmatoarea programare pe acel numar a fost foarte usor de obtinut.

De cand are topicul pe nimfo, cu siguranta si-a selectat o baza de clienti....in care se pare ca este greu de intrat, in perioada aceasta, cand am ramas fara circuite inchise.

De acord cu tine. Pai daca tot are clientela formata si e atat de solicitata, cred ca numarul din topicul asta nu-si mai are rostul. Desigur, poate anunta aici cand e disponibila iar cei din "happy list" o pot contacta pe numarul pe care doar ei il au. Ce rost are sa suni ca un idiot 4 zile la rand si sa nu-ti raspunda? Daca tii minte mi-ai spus candva ca "mai bine faci un drum la Iasi". Asta o sa si fac, macar acolo ai de unde alege, si fetele de acolo sunt mult mai ok, in sensul ca ai posibilitatea sa-ti faci programare pe whatsapp de exemplu, deci macar ai certitudinea ca iti citeste mesajul si iti si raspunde. La Suceava inca nu au trecut pe smartphone, ele tot cu 6310 lucreaza, altfel nu-mi explic de ce nu lucreaza cu whatsapp - ul. Dar ma rog, aia e... Cert e ca la Andra nici nu ma mai obosesc sa incerc o programare, sa fie-n bafta ei 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 ore, ionutteroarea a spus:

Buna Nr de tel te roog!

 

0741462403 @pisicutstrece numărul asta in topic la fata asta eu am uitat sa pun nr si acu parca mă simt dator sa pun nr pentru toți ce întreabă. 

Link spre comentariu

Și am schimbat cate ceva la tarife pentru cei care încă nu au aflat  

150 de lei finalizarea 

200 de lei  finalizare cu masaj

250 de lei  ora cu doua finalizări si un masaj 

Dus împreună la cererea voastră 50 de lei contra cost . Vă pup și sper sa ne revedem cu drag de mâine . 😘

Link spre comentariu

Bună seara dragilor , am venit și eu la voi cu o problemă . Dacă vă programați mai și confirmați că ajungeți sau spuneți sigur că ajungeți vă rog dacă intervine ceva și se amână anunțați-mă pentru că aș putea primi pe altcineva în locul vostru . Nu vă mai faceți programări inutile pentru că eu încerc acum să am un program adaptat oarecum după voi și să reușesc să vă împac pe fiecare dar as dori și eu la rândul meu seriozitate 

  • Like 1
Link spre comentariu
La 20.12.2020 la 0:17, Andra900 a spus:

Bună , sunt Andra fata despre care a-ți deschis acest topic . Îmi cer scuze pentru micile neplăceri creeate doar ca nu lucrez tot timpul și ca orice om am și eu programul meu problemele mele și nu pot fi mereu acolo pentru voi . Nu cred ca pentru o mica neplăcere sunt de evitat pentru ca nu s a mai întâmplat sa pun lumea pe drumuri, în mod general fac tot posibilul sa răspund la telefon sa fiu la timp cu programările voastre și sa fiu punctuala . Doar ca astăzi a intervenit ceva și ma repet sunt om și am și eu problemele mele care nu suporta amânare . Îmi cer mii de scuze încă o data .. Voi reveni mâine cu un număr de telefon pe care îl port mereu cu mine ca să nu va mai creez neplăceri... Va pup și va aștept cu drag pentru cei dornici de a ma cunoaște pentru cine sunt și nu a se mai da cu părerea doar despre ce vorbim telefonic. 

Bună mai muncesti

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 06.12.2021 la 14:06, Andra900 a spus:

Bună dragilor ma găsiți activa de astăzi pana pe data de 23 decembrie . Va astept cu drag 

Andra scriemi pe whatsapp sau sunamă. 

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Un băiat s-a indragostit de o fata si traiau greu, se chinuiau cu sarakia... la un moment dat el ii propune cu mana pe inima si cu durere in suflet ca trebuie sa faca asta, ca ea sa se apuce de fut.. pardon, munca pentru ca el nu reuseste sa se angajeze iar ca paznic la mall se castiga prea putin iar din taximetrie nu se mai fac bani.

 

Ea accepta si uite asa apare cuplul ........

 

Deci in concluzie el nu este pestisorul, el este indragostitul care si-a convins femeia sa munceasca... ma rog... in locul lui.

 

Mister elucidat!

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
1 oră în urmă, ionraion a spus:

Un băiat s-a indragostit de o fata si traiau greu, se chinuiau cu sarakia... la un moment dat el ii propune cu mana pe inima si cu durere in suflet ca trebuie sa faca asta, ca ea sa se apuce de fut.. pardon, munca pentru ca el nu reuseste sa se angajeze iar ca paznic la mall se castiga prea putin iar din taximetrie nu se mai fac bani.

 

Ea accepta si uite asa apare cuplul ........

 

Deci in concluzie el nu este pestisorul, el este indragostitul care si-a convins femeia sa munceasca... ma rog... in locul lui.

 

Mister elucidat!

Fiecare fată are viață personală Distrusule, Retardule, ce mister ai elucidat tu? fata lucreaza de vre o 5 ani, tu esti batut cu pala n cap. 

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
Acum 2 ore, marcus6 a spus:

Fiecare fată are viață personală Distrusule, Retardule, ce mister ai elucidat tu? fata lucreaza de vre o 5 ani, tu esti batut cu pala n cap. 

am vazut ma ca lucreaza de 6 anii, eu nu sunt batut in cap, tu esti catelu de servici aici pe topicu ei faci parte si tu din cei favorizati nu trebuie sa  raspunzi la intrebare prietenas ...te respect pentru postarile care le faci uneori adevarate si uneori am mers la sigur .....

un an nou minunat! nu mai da minusuri ca nu iti creste pula mai multe atat !

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...