Sari la conținut

CRISTINA puipejar-0757951803


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 19.12.2020 la 13:58, ssimeon a spus:

Creca si labiile te pun pe jarrr!😈

cele mai misto labii crete ,mari si groase peste care am dat anul asta . sper sa revina la constanta .

o gagica misto , cu un corp de amazoana , 175 , frumoasa si futacioasa , moldoveanca , sexbomba.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

anunt activ , de ieri .

 

cristina este alegerea ideala pentru amatorii de fete atletice , inalte cu forme bine definite .

am vizitat-o inainte de craciun , locatie , linga pui pe jar brotacei .

nu vorbeste prea mult, este strictly bussines , respecta promisiunile facute, curata  eleganta , m-a primit pe tocuri si in lenjeri8e, mai avea o colega skinny .

apartament modest dar curat , nedecomandat la et superior.

20 min dureaza o finalizare , 15 minute am stat bagat cu botul intre labiile super delicioase ,in pozitia 69 . oralul este ok , nimic senzational, eficient si la obiect. 

sex in 2 pozitii ,misionar si doggy ,am preferat sa ramina cit mai relaxata si sa ma lase pe mine sa imi impun ritmul , fiind foarte excitat dupa momentul 69, a fost cooperanta si mi-a oferit o imagine memorabila cu acei craci de aprope un metru lungime, desfacuti larg pe spate si privelistea labiilor incolacite pe mataringa .

nu se implica emotional , nu accepta fk , nu am intrebat despre cim /cof .

150 f 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 11 minute, vitceibo a spus:

anunt activ , de ieri .

 

cristina este alegerea ideala pentru amatorii de fete atletice , inalte cu forme bine definite .

am vizitat-o inainte de craciun , locatie , linga pui pe jar brotacei .

nu vorbeste prea mult, este strictly bussines , respecta promisiunile facute, curata  eleganta , m-a primit pe tocuri si in lenjeri8e, mai avea o colega skinny .

apartament modest dar curat , nedecomandat la et superior.

20 min dureaza o finalizare , 15 minute am stat bagat cu botul intre labiile super delicioase ,in pozitia 69 . oralul este ok , nimic senzational, eficient si la obiect. 

sex in 2 pozitii ,misionar si doggy ,am preferat sa ramina cit mai relaxata si sa ma lase pe mine sa imi impun ritmul , fiind foarte excitat dupa momentul 69, a fost cooperanta si mi-a oferit o imagine memorabila cu acei craci de aprope un metru lungime, desfacuti larg pe spate si privelistea labiilor incolacite pe mataringa .

nu se implica emotional , nu accepta fk , nu am intrebat despre cim /cof .

150 f 

 

 

daca nu îmbină emoționalul cu fk-ul e degeaba

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 51 minute, santo888 a spus:

Salutare baieti. Pozele din anunt sunt reale? Are tatuaj pe unul din brate ( drept) ? 🤔

ca idee cam asa arata , inalta , cur ,tite ,talie , labii ,frumoasa la fata.

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA
Acum 17 minute, vitceibo a spus:

ca idee cam asa arata , inalta , cur ,tite ,talie , labii ,frumoasa la fata.

Inseamna ca nu e tipa , care presta pe aleea umbrei. Tot moldoveanca,inalta,cur marfa si super futacioasa. Dar ea avea sanii micuti si un tatuaj pe tot bratul drept

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...