Sari la conținut

Ce credeti despre vaccin?


Postări Recomandate

On 12/23/2020 at 4:15 PM, popadi49 said:

pe privacy e deja evident razbelul. pe puterea de cumparare ceva mai subtil. se vrea nationalizarea resurselor si o stim toti. sa ii ia dracu de globalisti tembeli. Romnaistan va fi ultima tara ,daca va fi , care va implementa sistemul de rahat. avem avantajul ca suntem inapoiati tehnologic. si vaccinul in partea dorsala a globalistilor.

unde o fi usristul2016 ? sa ne dea si el o opinie. o fi la ATi?😉 

Sunt bine. 

Tu nu o sa fii prea bine daca o sa faci petrecerea aia de revelion.  Daca nu te infectezi, financiar si juridic nu o sa fi prea bine.  Amenzile pentru petreceri sunt de la 12 000 euro in sus   + dosar penal. 

Eu ti-am  mai spus, daca nu-ti convine  cum evolueaza situatia  in Europa , emigreaza in Rusia, Belarus,  Turkmenistan, Kazahstan,  tari din astea cat de cat inapoiate, dar si linistite, fara razboaie, fara  favele, fara cartiere etnice, fara  negrotei  fara negrotei /araboi/latini care sa-ti ia capul  .  Cat mai sunt granitele deschise acolo ca dupa sarbatori vor da stare de urgenta fiindca vor creste cazurile.  

Eu pot sa ma adaptez la noua ordine, pot sa traiesc fara petreceri, pot sa traiesc si fara curve si fara sex multi ani . 

Tu nu o sa poti.  

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 6 minute, witcher a spus:

Dar ce parere aveti despre faptul ca sunt locuri de munca unde refuzul vaccinarii se sanctioneaza cu desfacerea contractului de munca?

Nu e vorba de mine, am auzit din alta parte. Chiar daca eu personal m-as vaccina, mi se pare revoltator si cred ca este si ilegal.

 

 

Pă bune ? Unde ? Eu n-am auzit de așa ceva... și eu m-aș vaccina, da' nu e în regulă să te oblige... mă rog, măcar să se facă o discuție și să se aducă argumente pt care e neapărat nevoie să te vaccinezi

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
La 20.12.2020 la 16:24, wurdulak a spus:

Vor să ne împuțineze ăștia fiindca în 2030 vor fi în lume peste 2 miliarde de pensionari și nu e sustenabil... deci e un interes ascuns, altfel nu înțeleg necesitatea unui vaccin.

Atunci o să ne vină să ne împuținăm singuri, mai ales la economia României!
Așa că eu nu mă vaccinez, prefer să mor de Covid, dacă o fi să fie, decât lent și fără bani de fete :boobs

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
On 12/23/2020 at 4:42 PM, cocalar20 said:

Eu pariez pe Bălăceanca asta dacă nu l-au trimis aia la electrică furnizare pt terapie cu șocuri 😂

Sa vezi ce o sa ajungi tu la Balaceanca din ianuarie incolo. Ca prea ti-o cauti in ultima vreme  cu atitudinea asta de razvratit.  

Mai vorbim noi.  

Inclusiv idiotii care militeaza impotriva vaccinului si impotriva masurilor de protectie.  

On 12/23/2020 at 6:36 PM, wurdulak said:

E doar un bot dintre multi altii, platiti pentru a posta aberatii. 

 
 

Singurul bot platit esti tu  sa  propagi frica de vaccin  si razvratire la masurile de protectie.   

 

Eu sunt anti-cenzura, dar parca imi doresc ca USR-istii sa introduca niste amenzi  mari  pentru dezinformari si propagat informatii/stiri false   pe social-media ce pot dauna sanatatii   umane, chiar si pentru anonimii de pe forumuri.   

Daca toti gandeau asa ca tine      in secolul trecut, si acum eram macinati de ciuma bubonica, lepra, poliomelita, turbeculoza,  holera,    variola, gripa spaniola, gripa aviara  etc. , boli care au provocat sute de milioane de morti de-a lungul istoriei.  

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
8 minutes ago, bradcrasciun said:

Sa vezi ce o sa ajungi tu la Balaceanca din ianuarie incolo. Ca prea ti-o cauti in ultima vreme  cu atitudinea asta de razvratit.  

Mai vorbim noi.  

 

 

Te-au angajat pa McD pana la urma și o sa îmi scuipi in sandviș? 😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
34 minutes ago, bradcrasciun said:

 

Eu pot sa ma adaptez la noua ordine, pot sa traiesc fara petreceri, pot sa traiesc si fara curve si fara sex multi ani . 

Tu nu o sa poti.  

 

 

Tu nu poti sa te adaptezi la nimic de aia esti deprimat existential dar esti amuzant 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 26 minute, bradcrasciun a spus:

 

Singurul bot platit esti tu  sa  propagi frica de vaccin  si razvratire la masurile de protectie.   

 

Eu sunt anti-cenzura, dar parca imi doresc ca USR-istii sa introduca niste amenzi  mari  pentru dezinformari si propagat informatii/stiri false   pe social-media ce pot dauna sanatatii   umane, chiar si pentru anonimii de pe forumuri.  

 

Atunci hai sa stam iar inchisi in case, cu armata pe strazi, cu masti pe nas, etc. Ce bine e!
Deja înregimentatii au luat o leapsa cu AUR.... mai vor? Daca vaccinul asta da gres lumea nu se va mai vaccina de polio si de altele, intelegi? Miscarile extremiste vor lua amploare, cel mai probabil! 
 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
Acum 14 ore, bradcrasciun a spus:

Sunt bine. 

Tu nu o sa fii prea bine daca o sa faci petrecerea aia de revelion.  Daca nu te infectezi, financiar si juridic nu o sa fi prea bine.  Amenzile pentru petreceri sunt de la 12 000 euro in sus   + dosar penal. 

Eu ti-am  mai spus, daca nu-ti convine  cum evolueaza situatia  in Europa , emigreaza in Rusia, Belarus,  Turkmenistan, Kazahstan,  tari din astea cat de cat inapoiate, dar si linistite, fara razboaie, fara  favele, fara cartiere etnice, fara  negrotei  fara negrotei /araboi/latini care sa-ti ia capul  .  Cat mai sunt granitele deschise acolo ca dupa sarbatori vor da stare de urgenta fiindca vor creste cazurile.  

Eu pot sa ma adaptez la noua ordine, pot sa traiesc fara petreceri, pot sa traiesc si fara curve si fara sex multi ani . 

Tu nu o sa poti.  

 

 

petrecerea am dat-o azi noapte. mai pregatesc una pentru seara asta cu toate ca am capul varza de la alcool si altele. nu mq las dominat de frica.

in alta ordine de idei nici urma de politie ca le-am luat telefoanele la intrare si nu a facut nimeni live pe facebook. doar eu am facut poze pe care le voi trimite prietenilor mei peste o saptamana, o luna, vedem. 

 

de revelion binejnteles ca mai trag un party. asa in ciuda globalistilor antisociali. vedem cum merge. poate fi o afacere misto pe timpurile astea. cred ca de revelion o sa pun taxa de intrare dar nu stiu inca, analizez.

da, ai dreptate nu pot fara petreceri, curve si sex. imi place viata prea mult. un loc pe lumea asta se va gasi si pentru mine ca nu vreau sa traiesc murind in fiecare zi.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, popadi49 a spus:

petrecerea am dat-o azi noapte. mai pregatesc una pentru seara asta cu toate ca am capul varza de la alcool si altele. nu mq las dominat de frica.

in alta ordine de idei nici urma de politie ca le-am luat telefoanele la intrare si nu a facut nimeni live pe facebook. doar eu am facut poze pe care le voi trimite prietenilor mei peste o saptamana, o luna, vedem. 

 

de revelion binejnteles ca mai trag un party. asa in ciuda globalistilor antisociali. vedem cum merge. poate fi o afacere misto pe timpurile astea. cred ca de revelion o sa pun taxa de intrare dar nu stiu inca, analizez.

da, ai dreptate nu pot fara petreceri, curve si sex. imi place viata prea mult. un loc pe lumea asta se va gasi si pentru mine ca nu vreau sa traiesc murind in fiecare zi.

Cred ca e cazul ca noi, cei liberi, sa mentinem o discretie... plm...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
Acum 58 minute, wurdulak a spus:

Cred ca e cazul ca noi, cei liberi, sa mentinem o discretie... plm...

mie nu imi e teama. sunt destul de discret. nu postez live-uri pe facebook si nici poze, ca de-acolo vine beleaua. in rest traiesc liber, bgamias ceva in ei de globalosti aurolaci.

 

Craciun fericit!!! la toata lumea 

ma mai bag la o tura de somn ca urmeaza alta noapte grea pentru ficatul meu.

  • Like 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:I
  • Oras:I
1 oră în urmă, cocalar20 a spus:

Revin după ultimile informații e perfect vaccinul doar 23 de morți in Norvegia in rândul celor mai vulnerabili deci Pfizer primește 12 miliarde de euro ca sa vaccineze tineri contra unei răceli, perfect!

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-15/norway-warns-of-vaccination-risks-for-sick-patients-over-80

 

🙄Ne ducem pix😬🤔

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...