Sari la conținut

Blonda matura Teatrul Davila 0790568081


celibi

Postări Recomandate

  • Oras:paradisul verde
  • Oras:paradisul verde

Nu sunt în piața ceair nu mai tot scrie aiurea sunt la pavone și înainte am fost la amanet glory nu stiu ce tot vorbești aiurea nu am fost nici o dată în alte locuri în afară de amanet glory care am stat ceva timp și acum pavone 

Anal nu fac și nu voi face 😉

În schimb serviciile sunt cam așa 

Oral  neprotejat normal protejat  masaj săruturi finalizare orală corporală dețin și jucării fac și alte fantezii nebunești sunt deschisă la orce fantezie și mai multe detalii la telefon nu primesc cu bile nici în stare de ebrietate 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 1 oră, bellathaa a spus:

Nu sunt în piața ceair nu mai tot scrie aiurea sunt la pavone și înainte am fost la amanet glory nu stiu ce tot vorbești aiurea nu am fost nici o dată în alte locuri în afară de amanet glory care am stat ceva timp și acum pavone 

Anal nu fac și nu voi face 😉

În schimb serviciile sunt cam așa 

Oral  neprotejat normal protejat  masaj săruturi finalizare orală corporală dețin și jucării fac și alte fantezii nebunești sunt deschisă la orce fantezie și mai multe detalii la telefon nu primesc cu bile nici în stare de ebrietate 😘😘

Buna, anuntul de pe OLx nu mai este activ, se poate o reactualizare cu poze!? Merci

Link spre comentariu

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare.

Astazi vizitat doamna din anunt, de pe publi24. Sunat la nr. respectiv, răspuns după câteva încercări. Am mers la locația comunicata, lângă Pavone, bloc Union (cred ca-i zice), urcat la etajul 4.

Acolo mi-a deschis ușa domnita, îmbrăcată doar în lenjerie intima. Pozele din anunț sunt reale, este blonda, înaltă, skinny, foarte simpatica. Am socializat puțin și ne-am apucat de treaba. A început cu un ON, umed, bine executat, cu atenție la oo. Continuat cu NP, ea deasupra și apoi pe la spate. Are un tatuaj interesant deasupra bucilor, frumoasa priveliște. Am optat pentru o finalizare orala. Mi-a plăcut ca a așteptat sa termin tot și nu s-a retras imediat. Igienizat după acțiune și plecat pe drumul meu...

Note:

Locația-8: garsoniera frumoasa, amenajata, curata. Singurele minusuri, ca să zic asa, sunt faptul ca locația este la etajul 4 și nu exista lift și pentru mine personal,  în locație a fost cam cald.... Este o observație subiectiva, prefer sa fie mai răcoare puțin, mai ales după scările urcate😅.

Atitudine -  8: destul de comunicativa, permisiva, nu am avut probleme cu telefonul ( cum am văzut mai sus în topic), nu m-am simțit grăbit.

ON -8.5: oral umed, cu tente deep, atenție la anexe, CIM

NP - 8.5: se mișcă bine, din ce am încercat pana acum, Lady on top este mișto.

Halatul: 100 lei finalizarea.

De recomandat, da.

De revenit, da.

Spor la futut.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...