Sari la conținut

Mika(Stop servici totale) ❤️+40768386106


Postări Recomandate

La 21.12.2020 la 15:06, ninfomanee a spus:

Ai lucrat cu carola și cu încă una Maria in Berceni lângă medlife, nu?  Voiam sa te întreb ce plusuri ți ai mai adus pt ca atunci prețul era 100 fin cu 150 ora

N-o lua in nume de rău, pur și simplu Răspunde-mi, pe lângă experiența ce ai mai adus nou

Cineva tot șterge comentariile 😡
Poți să zici și tu „Karla” și să nu mai vorbești codificat ?
Și de care „Maria” e vorba ?

Link spre comentariu

N-am vorbit codificat, nu-mi mai aminteam exact numele 😂 d-aia a ieșit carola. Maria era o colega de-a lor, avea marianew sau ceva de genu. 
Eu am mers de câteva ori la titulara topicului, îmi plăcea ca o puneam cu fata in sus și ii băgăm pula in gât pana la cotor. Dacă face și acum d astea e super

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 12/21/2020 at 3:21 AM, eve_mika said:

Servici totale.  Oral np în funcție de igiena. Diferite fantezii poziții, dus împreună, anal sărutări corporale orale.   Fissting vaginal ( bagi tot pumnul înăuntru)

Oho intra pe lista. Pervesa mica! Sper sa ajung la tine la anu.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
13 hours ago, eve_mika said:

Din păcate pentru tine am 12 clase. Și vorbesc fluent germana și engleza. 

Sunt disponibila pana la 03:30

Daca este asa cum spui tu cu nr de clase,hai sa vedem daca stii unde ai gresit in com de mai sus!😜😜

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Am vizitat-o pe Eve anul trecut și mi-a placut tare mult cum s-a desfășurat actiunea atunci, așa că ne-am revazut astazi la hotel.

Nu s-a schimbat deloc, aceeași greutate, aceiași sâni frumoși, aceleași servicii bune.

Am inceput cu un ON pe care l-a făcut deep, cu limbi pe coaie, până cand am oprit-o eu pentru că voiam și normal/anal.

Am continuat cu un cunni la care geme foarte plăcut, am pus protecția și am trecut la normal. Din păcate, fiind super excitat de oralul cu care a început, normalul n-am durat mult și am finalizat pe abdomenul ei. Cu toate astea, cat timp a fost în ea a fost tare plăcut. Te strânge în brațe, geme și te sărută. M-am simțit exact cum mă așteptam să mă primească după un an.

Anal nu am mai făcut pentru că mă grăbeam, dar sper sa nu plece iar și să apuc să mă bucur din nou de funduletul ei.

Mi-a cerut 400 lei pentru o ora. Nu dau note pentru că sunt oricum subiective, dar pot sa spun că voi reveni cu plăcere la ea.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...