Sari la conținut

ATENTIE PERICOL MARE DE INBOLNAVIRE


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat pe nr 0732480354 mia raspuns una cu o voce mai groasa in prima faza am crezut ca este barbat iam cerut detalii mia spus ca la ea este 50 o finalizare oral normal (oral neprotejat cu finalizare)si 100 ora ca locatie Calea Vitan 110 cand am ajuns am gasit o baba grasa nearanjata am ramas de rusine dar a doua oara nu ma voi intoarce deoarece am luat sculament dentar mai este si cu o alta fata mai inalta dar foarte slaba AVETI GRIJA NU VA DUCETI CALEA VITAN NR 110 CA VA INBOLNAVITI SI VOI atasez amandoua nr de tel a lor 0732480354 si 0731847456

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
9 hours ago, Nicusor2020 said:

Am sunat pe nr 0732480354 mia raspuns una cu o voce mai groasa in prima faza am crezut ca este barbat iam cerut detalii mia spus ca la ea este 50 o finalizare oral normal (oral neprotejat cu finalizare)si 100 ora ca locatie Calea Vitan 110 cand am ajuns am gasit o baba grasa nearanjata am ramas de rusine dar a doua oara nu ma voi intoarce deoarece am luat sculament dentar mai este si cu o alta fata mai inalta dar foarte slaba AVETI GRIJA NU VA DUCETI CALEA VITAN NR 110 CA VA INBOLNAVITI SI VOI atasez amandoua nr de tel a lor 0732480354 si 0731847456

Primareee!!vezi ce se intampla cand esti rusinos si te mananca in cur sa fu** cu 50 de ron??

Hai si cu ceva dovezi sa te credem pe cuvant!😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Era bine sa pui si linkul către anunt.

Inteleg ca ți-a făcut ON si te-a imbolnavit de blenoragie.

Așa este ?

Am mai auzit de astfel de cazuri, mi-a confirmat si un medic urolog ca pot apărea astfel de cazuri.

Sanatate maxima , folositi întotdeauna prezervativul , absolut întotdeauna !😊🤗🙂

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 16 ore, Nicusor2020 a spus:

Am sunat pe nr 0732480354 mia raspuns una cu o voce mai groasa in prima faza am crezut ca este barbat iam cerut detalii mia spus ca la ea este 50 o finalizare oral normal (oral neprotejat cu finalizare)si 100 ora ca locatie Calea Vitan 110 cand am ajuns am gasit o baba grasa nearanjata am ramas de rusine dar a doua oara nu ma voi intoarce deoarece am luat sculament dentar mai este si cu o alta fata mai inalta dar foarte slaba AVETI GRIJA NU VA DUCETI CALEA VITAN NR 110 CA VA INBOLNAVITI SI VOI atasez amandoua nr de tel a lor 0732480354 si 0731847456

Ți ai făcut cont ac.16 ore special pt ea .

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...