Sari la conținut

Pentru cunoscatori, modalitati agatat pustoaice civile (18-19)?


sirtek

Postări Recomandate

  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Salutare tovarasi in perversiune!

Eu am o dambla cu fetele tinere, psiholoaga mea zice ca incerc sa-mi retraiesc adolescenta ratata. Sunt sigur ca are dreptate, asa ca ma concentrez ca de data asta sa n-o mai ratez...

Problema mea este ca nu ma satisface sexul cu o fata de 18-19 ani, am avut deja o gramada si de pe aici si de pe sugardaters, si ceva civile (foarte foarte greu), si pot sa spun ca pt mine damblaua e mai mult procesul de cucerire decat sexul in sine. Si sincer sa fiu nu pot sa spun ca astea de 18-19 sunt prea bune la pat, majoritatea sunt prastie, dar marog, asta nu-i relevant.

Unde vreau sa ajung este ca vreau sa stiu si eu daca mai e cineva pe aici care tot asa umbla dupa pustoaice civile care-i disponibil sa-mi arunce niste sfaturi, in special in legatura cu "terenurile de vanatoare" unde un tip ca mine se poate infiltra pentru a intra "accidental" in vorba cu cate o pustoaica in vederea convingerii la activitati foarte murdare si pacatoase...

Eu am avut un oarecum success cu sugardaters dar la success nu pot sa le trec si pe alea de 18-19 pe care le-am futut de pe SD pt ca alea au venit tot pe interes si nu mi-a satisfacut mie damblaua de vanator. Foarte sincer ma simt foarte frustrat si ofticat ca stiu ca-s o gramada de pizdulici d-astea mici peste tot dezamagite sexual de pustani ale caror competente sexuale se rezuma la a potrivi forma geometrica in cerculet si cam atat... Cam toate fetele astea mici civile cu care am ajuns sa discut ceva mai departe, au povesti similare de dezamagire totala, si eu cum sunt un om foarte bun vreau sa le salvez de la soarta asta crunta...

Nu serios, hai ca sigur nu-s eu singurul obsedat d-aici, trebuie sa fie un sensei p-aci cu experienta care poate sa ma lumineze si pe mine!

  • Like 4
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator 10samsung
Reputație: 0

Greu cam ce vrei tu, depinde foarte mult aici de cum arăți, ce vârsta ai, cum stai financiar, ce masina ai etc. Astea cam după asta umbla mai ales gândirea lor este pe undeva pe aici bani,plimbări, sa se dea mare in fata prietenilor cu cine umbla și asa mai departe.

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

Mda... sfaturi îți putem da majoritatea.  Dar ceva șablon nu exista ....Cel m-ai în măsura și cu o bogată experiență  la   fete sub 18,19 ani, este Elprofesore,  stie tot ce mișcă,   câteodată și ce nu mișcă. 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 11 ore, sirtek a spus:

Salutare tovarasi in perversiune!

Eu am o dambla cu fetele tinere, psiholoaga mea zice ca incerc sa-mi retraiesc adolescenta ratata. Sunt sigur ca are dreptate, asa ca ma concentrez ca de data asta sa n-o mai ratez...

Problema mea este ca nu ma satisface sexul cu o fata de 18-19 ani, am avut deja o gramada si de pe aici si de pe sugardaters, si ceva civile (foarte foarte greu), si pot sa spun ca pt mine damblaua e mai mult procesul de cucerire decat sexul in sine. Si sincer sa fiu nu pot sa spun ca astea de 18-19 sunt prea bune la pat, majoritatea sunt prastie, dar marog, asta nu-i relevant.

Unde vreau sa ajung este ca vreau sa stiu si eu daca mai e cineva pe aici care tot asa umbla dupa pustoaice civile care-i disponibil sa-mi arunce niste sfaturi, in special in legatura cu "terenurile de vanatoare" unde un tip ca mine se poate infiltra pentru a intra "accidental" in vorba cu cate o pustoaica in vederea convingerii la activitati foarte murdare si pacatoase...

Eu am avut un oarecum success cu sugardaters dar la success nu pot sa le trec si pe alea de 18-19 pe care le-am futut de pe SD pt ca alea au venit tot pe interes si nu mi-a satisfacut mie damblaua de vanator. Foarte sincer ma simt foarte frustrat si ofticat ca stiu ca-s o gramada de pizdulici d-astea mici peste tot dezamagite sexual de pustani ale caror competente sexuale se rezuma la a potrivi forma geometrica in cerculet si cam atat... Cam toate fetele astea mici civile cu care am ajuns sa discut ceva mai departe, au povesti similare de dezamagire totala, si eu cum sunt un om foarte bun vreau sa le salvez de la soarta asta crunta...

Nu serios, hai ca sigur nu-s eu singurul obsedat d-aici, trebuie sa fie un sensei p-aci cu experienta care poate sa ma lumineze si pe mine!

Frate, tu esti un om matur iar astea de 18-19 nu sunt mature si nici experienta sexuala nu au. Intre tine si ele exista o diferenta de “soft”, sunteti generatii diferite, lumi diferite. Pentru palmares, mai ales ca le vrajesti sau le dai bani ptr un futai, merge, dar cam atat, aici se opreste jocul! Te vei afunda si mai mult in frustrari. Tu ai nevoie sa iubesti si sa primesti iubire, nu doar sex gol. Cauta una de 30-35, civila, sa arate bine, sa aibe ceva in cap, sa te excite intelectual dar si open in pat. Cauta implinirea si iti vei vindeca sufletul. Poti intalni o persoana cu care sa iti retraiesti tineretea pierduta si tu si ea. Bafta!

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
Acum 8 minute, laury a spus:

Frate, tu esti un om matur iar astea de 18-19 nu sunt mature si nici experienta sexuala nu au. Intre tine si ele exista o diferenta de “soft”, sunteti generatii diferite, lumi diferite. Pentru palmares, mai ales ca le vrajesti sau le dai bani ptr un futai, merge, dar cam atat, aici se opreste jocul! Te vei afunda si mai mult in frustrari. Tu ai nevoie sa iubesti si sa primesti iubire, nu doar sex gol. Cauta una de 30-35, civila, sa arate bine, sa aibe ceva in cap, sa te excite intelectual dar si open in pat. Cauta implinirea si iti vei vindeca sufletul. Poti intalni o persoana cu care sa iti retraiesti tineretea pierduta si tu si ea. Bafta!

te contrazic. astea de 18-19 sunt mult mai dezinhibate in pat, cat priveste experienta sexuala - depinde. este ca la loto. eu am intalnit fete de 18-19 care te rup in doua pur si simplu. e cu multe necunoscute. nu poti stabili un tipar.  

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
4 hours ago, 10samsung said:

Greu cam ce vrei tu, depinde foarte mult aici de cum arăți, ce vârsta ai, cum stai financiar, ce masina ai etc. Astea cam după asta umbla mai ales gândirea lor este pe undeva pe aici bani,plimbări, sa se dea mare in fata prietenilor cu cine umbla și asa mai departe.

Da uite ca la asta nu m-am gandit, la "dat mare", ai dreptate, imi scapase aspectul asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
1 hour ago, laury said:

Frate, tu esti un om matur iar astea de 18-19 nu sunt mature si nici experienta sexuala nu au. Intre tine si ele exista o diferenta de “soft”, sunteti generatii diferite, lumi diferite. Pentru palmares, mai ales ca le vrajesti sau le dai bani ptr un futai, merge, dar cam atat, aici se opreste jocul! Te vei afunda si mai mult in frustrari. Tu ai nevoie sa iubesti si sa primesti iubire, nu doar sex gol. Cauta una de 30-35, civila, sa arate bine, sa aibe ceva in cap, sa te excite intelectual dar si open in pat. Cauta implinirea si iti vei vindeca sufletul. Poti intalni o persoana cu care sa iti retraiesti tineretea pierduta si tu si ea. Bafta!

Am avut si de 30+ si nu ma pasioneaza. Chiar nu e genul meu, o fi pentru altii, nu pentru mine. Eu am fost casatorit mult timp, am si un copil, am depasit faza aia cu "responsabilitatile" si "maturitatea", acum sunt liber si linistit, si vreau langa mine o pustoaica mica si prostuta care sa-si vada de treaba ei in universul ei acolo cu telefonul ei si muzica ei ciudata si sa pastram lumile noastre separate. Ultima mea relatie cu o tipa de 34 de ani deja incepuse sa ma oboseasca, n-am nevoie de o femeie inteligenta care sa-mi arate unde gresesc, ci de una mica si prostuta cu fund misto care spune prostii pe banda rulanta si e gata de actiune oricand.

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
1 hour ago, popadi49 said:

te contrazic. astea de 18-19 sunt mult mai dezinhibate in pat, cat priveste experienta sexuala - depinde. este ca la loto. eu am intalnit fete de 18-19 care te rup in doua pur si simplu. e cu multe necunoscute. nu poti stabili un tipar.  

Da, e loterie mare. Am avut acu cativa ani o pustoaica de 18 care era... trist rau in pat dar era sexi rau si compensa cu asta, si in rest am vazut de toate felurile, dar nu cred ca varsta are legatura cu asta. In mod normal te gandesti ca varsta e direct proportionala cu experienta sexuala dar nu e o regula asta si pe langa experienta o parte foarte mare mai este si libidoul si caracterul. Dar marog, precum spuneam, partea de sex e mai putin importanta, ca daca ai o fata tanara si frumoasa de futut tot e bine, chiar si cand e rau...

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 38 minute, sirtek a spus:

Am avut si de 30+ si nu ma pasioneaza. Chiar nu e genul meu, o fi pentru altii, nu pentru mine. Eu am fost casatorit mult timp, am si un copil, am depasit faza aia cu "responsabilitatile" si "maturitatea", acum sunt liber si linistit, si vreau langa mine o pustoaica mica si prostuta care sa-si vada de treaba ei in universul ei acolo cu telefonul ei si muzica ei ciudata si sa pastram lumile noastre separate. Ultima mea relatie cu o tipa de 34 de ani deja incepuse sa ma oboseasca, n-am nevoie de o femeie inteligenta care sa-mi arate unde gresesc, ci de una mica si prostuta cu fund misto care spune prostii pe banda rulanta si e gata de actiune oricand.

Tu stii mai bine ce vrei. Ai putea sa intalnesti asa ceva dar sa fii sponsor. Altfel nu vad cum...

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

Majoritatea bărbaților trecuți de 35..40 de ani preferă pe astea foarte tinere , 18 ..20..  de acord cu voi,   Unele se fut bine, probabil mostenire genetică.. altele nu ,dar compensează prin frumusețe, tinerețe...  Să  vrei să  futi o pustoaica,  nu mi se pare ceva iesit din comun.. suntem destui... 

 Ce mi se pare  aiurea este să  vrei să  îți petreci viața de zi cu zi. Gen , plimbări, drumeție, vizite în mall,  Eu cand văd un cuplu de genul mi se face scârba  de amândoi... Pe ia o văd o curvă proastă  și pe el o scârbă de om , cu un tupeu jegos. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
1 hour ago, lancelot said:

Majoritatea bărbaților trecuți de 35..40 de ani preferă pe astea foarte tinere , 18 ..20..  de acord cu voi,   Unele se fut bine, probabil mostenire genetică.. altele nu ,dar compensează prin frumusețe, tinerețe...  Să  vrei să  futi o pustoaica,  nu mi se pare ceva iesit din comun.. suntem destui... 

 Ce mi se pare  aiurea este să  vrei să  îți petreci viața de zi cu zi. Gen , plimbări, drumeție, vizite în mall,  Eu cand văd un cuplu de genul mi se face scârba  de amândoi... Pe ia o văd o curvă proastă  și pe el o scârbă de om , cu un tupeu jegos. 

 

Eu sunt dominant, am o chestie pt femeile submisive si pt mine e o placere sa am o pustoaica "trofeu" pe langa mine,  este ceva psihologic, intr-un fel toata lumea stie ca respectiva este "in posesia" tipului respectiv, si asta e un fel de umilinta indirecta si e parte din farmecul dominarii ei in afara patului. Plm nush, fiecare om are perspective diferite si daca e ce am invatat ceva este ca nu judec pe altii. Asta cu moralitatea e o chestie de prejudecata si nimic mai mult.

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 11 minute, sirtek a spus:

Eu sunt dominant, am o chestie pt femeile submisive si pt mine e o placere sa am o pustoaica "trofeu" pe langa mine,  este ceva psihologic, intr-un fel toata lumea stie ca respectiva este "in posesia" tipului respectiv, si asta e un fel de umilinta indirecta si e parte din farmecul dominarii ei in afara patului. Plm nush, fiecare om are perspective diferite si daca e ce am invatat ceva este ca nu judec pe altii. Asta cu moralitatea e o chestie de prejudecata si nimic mai mult.

 Asta este punctul meu de vedere, nu judec pe nimeni,  Îmi  exprim o parere...poate am exagerat un pic. 

 O viața avem...o trăim cum vrem. Dar să  nu distrugem alta.   

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Nu prea ai unde sa intalnesti civile de 18-19 ani daca ai sarit de 30 (asta e si problema mea).

Incearca sa iei una noua de pe sd etc si sa o convertesti la civila.

Altfel as zice in cluburile unde merg pustoaice dar in pandemie ciuciu.

Sau site-urile de dating, mai dai de unele dar e rar si greu.

Surprinzator totusi sunt deacord cu ce s-a zis mai sus, sunt mult mai deschise la creier decat alea batrane si te inteleg, nici eu nu ma plictisesc cu ele cum ma plictisesc de alea de 30 de ani plus. Oricum cred ca site-urile de dating sunt mai mult ca nimic in perioada asta.

 

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
5 hours ago, laury said:

Frate, tu esti un om matur iar astea de 18-19 nu sunt mature si nici experienta sexuala nu au. Intre tine si ele exista o diferenta de “soft”, sunteti generatii diferite, lumi diferite. Pentru palmares, mai ales ca le vrajesti sau le dai bani ptr un futai, merge, dar cam atat, aici se opreste jocul! Te vei afunda si mai mult in frustrari. Tu ai nevoie sa iubesti si sa primesti iubire, nu doar sex gol. Cauta una de 30-35, civila, sa arate bine, sa aibe ceva in cap, sa te excite intelectual dar si open in pat. Cauta implinirea si iti vei vindeca sufletul. Poti intalni o persoana cu care sa iti retraiesti tineretea pierduta si tu si ea. Bafta!

100% nu sunt deacord  cu ce zici.

Alea de 30-35 single sunt deja paranoice, mult mai greu de multumit (vezi imposibil de cele mai multe ori) si din punct de vedere intelectual nu se prea vede vreo diferenta notabila. As zice doar ca nu mai au energie sunt deprimate si triste si ajung sa te traga si pe tine in cacat cu varsta si paranoia lor.

O tipa de 18-19 ani are chef de viata si distractie de calatorii, inca descopera lumea, daca prinzi una e un vis frumos adica mai degraba iesi in cluburi cu una de genul decat cu o baba care se culca la 10 noaptea si te fute la cap cu toate tampeniile.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Adevarul e ca am stat si pe uscat din cauza kktului asta de covid. N-am mai iesit intr-un club din Noiembrie anul trecut. Si trist este ca nici atunci eu traind mai mult in Berlin, nu prea am avut mare tragere prin cluburi ca acolo te duci in club sa te droghezi si eu cum nu ma droghez canci sex, plus ca nu vb germana. Am avut eu intersectari multe si vrajeli cu pustoaice pe acolo dar nu s-a ales niciodata nimic. Oricum, tot mai bine decat zero barat ca anul asta :(

Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik

La 44 de ani eram dupa cativa ani de la divort,am cunoscut pe playok,o tipa de 24 de ani casatorita cu un italian avea si o fetita cu el.dupa 1 an a divortat,avea pensie de la italian ptr fata si de la stat ptr ingrijirea ei.A venit in Romania,si-a facut un prieten de varsta ei si am iesit la masa in oras impreuna,nu aveam prea multi bani,masina aveam un matiz de la munca,stateam cu chirie,dupa ceam servit masa a platit ea,si mi-a dat 500 de lei de benzina.Seara m-am trezit cu ea cu fata cu tot la poarta.Motivul stii care a fost ca m-am comportat foarte frumos cu fata ei,ma vedea ca un potential tata.Dupa 3 zile a trebuit sa plece inapoi in Italia.S-a intors dupa 2 luni cu o pereche de vereghete si m-a rugat sa merg cu ea la Bucuresti sa ma cunoasca parintii.Am fost si acolo,toata lumea multumita.Dar nu am facut pasul inainte desi avea si bani era tanara,ff fumoasa si sti de ce,ptr ca intr-adevar ea avea in primul rand nevoie de un om bun la suflet si de un tata ptr fata ei.Am mai avut experiente si cu nemaritate de sub 20 de ani cand eu aveam peste 40,toate au cate o coarda sensibila,mai putin,, coardele care sint pe interes'',important este sa gasesti acea coarda sensibila,dar exista si un risc daca se indragostesc cu adevarat sint capabile de fapte nechibzuite,deci mare atentie cu ele

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

Suntem diferiți,  a.. că  mă  distrez cu o curvă în jur de 20  ani este una,   dar să  cred că  a-si putea avea un viitor cu ia...exclus..  Toate relațiile cu o diferență atât de mare  de vârstă ,au un singur final...  dezamăgire,  frustrare ,timp pierdut.    Da nu poți frate să  crezi că  poate iesi ceva bun...  pe pustoaica o înțeleg...na lipsuri, probleme cu băieți de seama iei ...Dar un om matur, trecut da 40..45 ..Nu.  Cum ar fii să  ies cu una de 20  eu având peste 40...  Da mi se pare libidineala maximă..  Are dreptate colegul Cocalar ,  normal că  au viața în ele  pustoaicele fată de una trecută de ..30..35 ..Dar , oare tu te compari cu unul de vârstă lor?  Nu cumva aceiași impresie o au și ele de tine.?.m-ai ești tu jucausi ca  ce-l de 20..?  Nici vorbă. 

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
9 minutes ago, lancelot said:

Suntem diferiți,  a.. că  mă  distrez cu o curvă în jur de 20  ani este una,   dar să  cred că  a-si putea avea un viitor cu ia...exclus..  Toate relațiile cu o diferență atât de mare  de vârstă ,au un singur final...  dezamăgire,  frustrare ,timp pierdut.    Da nu poți frate să  crezi că  poate iesi ceva bun...  pe pustoaica o înțeleg...na lipsuri, probleme cu băieți de seama iei ...Dar un om matur, trecut da 40..45 ..Nu.  Cum ar fii să  ies cu una de 20  eu având peste 40...  Da mi se pare libidineala maximă..  Are dreptate colegul Cocalar ,  normal că  au viața în ele  pustoaicele fată de una trecută de ..30..35 ..Dar , oare tu te compari cu unul de vârstă lor?  Nu cumva aceiași impresie o au și ele de tine.?.m-ai ești tu jucausi ca  ce-l de 20..?  Nici vorbă. 

Da si celelalte cu una de varsta ta nu se termina tot in cacat? Cum faceti frate voi astia de aveti relatii fericite?

Punctul pe care incerc sa-l fac ca toate-s lafel doar ca alea tinere macar sunt amuzante si te distrezi cat dureaza. Decat sa stau cu o baba deprimata sa-mi manance zilele ca sa vad ca tot flirteaza cu vecinu gunoier ca plm pizda tot pizda e, mai degraba inteleg una de 18 ani ca are hormoni.

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
1 hour ago, sirtek said:

Adevarul e ca am stat si pe uscat din cauza kktului asta de covid. N-am mai iesit intr-un club din Noiembrie anul trecut. Si trist este ca nici atunci eu traind mai mult in Berlin, nu prea am avut mare tragere prin cluburi ca acolo te duci in club sa te droghezi si eu cum nu ma droghez canci sex, plus ca nu vb germana. Am avut eu intersectari multe si vrajeli cu pustoaice pe acolo dar nu s-a ales niciodata nimic. Oricum, tot mai bine decat zero barat ca anul asta :(

N-am futut in afara asa ceva nici eu. Parerea mea e ca e mult mult mai greu. Alea in primul rand nu pun botu la bani ca ale noastre. Se pisa nemtoaicele pe BMW cum se pisa ale noastre pe Logan 🤣

Sau bine pun botu daca te caci morman de dimineata.

Eu zic sa te repatriezi daca asta iti place 🤣

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 29 minute, cocalar20 a spus:

Da si celelalte cu una de varsta ta nu se termina tot in cacat? Cum faceti frate voi astia de aveti relatii fericite?

Punctul pe care incerc sa-l fac ca toate-s lafel doar ca alea tinere macar sunt amuzante si te distrezi cat dureaza. Decat sa stau cu o baba deprimata sa-mi manance zilele ca sa vad ca tot flirteaza cu vecinu gunoier ca plm pizda tot pizda e, mai degraba inteleg una de 18 ani ca are hormoni.

 Am râs cu lacrimi,  Cocalare 20. 🤣🤣 Cum fac eu de sunt fericit în relația mea? Simplu..zic ca ia fac ca mine...  Viața paralelă.. cât cuprinde... Si eu am momente cand mă satur ,  dar spre deosebire de unii dintre voi ,îmi   este greu să  o iau de  la capăt.   Ai și tu dreptatea ta ...  Dar nimic nu mă  oprește să  mă  distrez la fel ca tine cu una de 20.. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
2 hours ago, lancelot said:

Suntem diferiți,  a.. că  mă  distrez cu o curvă în jur de 20  ani este una,   dar să  cred că  a-si putea avea un viitor cu ia...exclus..  Toate relațiile cu o diferență atât de mare  de vârstă ,au un singur final...  dezamăgire,  frustrare ,timp pierdut.    Da nu poți frate să  crezi că  poate iesi ceva bun...  pe pustoaica o înțeleg...na lipsuri, probleme cu băieți de seama iei ...Dar un om matur, trecut da 40..45 ..Nu.  Cum ar fii să  ies cu una de 20  eu având peste 40...  Da mi se pare libidineala maximă..  Are dreptate colegul Cocalar ,  normal că  au viața în ele  pustoaicele fată de una trecută de ..30..35 ..Dar , oare tu te compari cu unul de vârstă lor?  Nu cumva aceiași impresie o au și ele de tine.?.m-ai ești tu jucausi ca  ce-l de 20..?  Nici vorbă. 

Faza e ca eu arat ca un pusti de 26-27 ca sunt un tip cu testosteron redus si am ramas inghetat in timp. Imi jumulesc sprancenele de firele stufoase (stiti toti astia trecuti de 35 de ce vorbesc) si chiar nu-ti dai seama ca am aproape 39 deci chiar nu prea-si da seama nimeni de diferenta de varsta, cam din aceelasi motiv nici nu prea prezint interes pentru tipe de 30+ pentru ca atunci cand ma vad ma taie de pe lista instant, putine femei suporta sa fie langa un tip care arata mai tinar si mai "bine" ca ele, unde mai pui si ca-s neserios si fac misto cam de orice... am avut niste experiente la date-uri cu d-astea de 30+ de te prapadesti de ras. Deci plm nush, nu mi se pare nimic special, oricum mai am 5-10 ani maxim, de la 50 in sus nu cred ca mai pacalesc pe nimeni.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
2 hours ago, cocalar20 said:

Da si celelalte cu una de varsta ta nu se termina tot in cacat? Cum faceti frate voi astia de aveti relatii fericite?

Punctul pe care incerc sa-l fac ca toate-s lafel doar ca alea tinere macar sunt amuzante si te distrezi cat dureaza. Decat sa stau cu o baba deprimata sa-mi manance zilele ca sa vad ca tot flirteaza cu vecinu gunoier ca plm pizda tot pizda e, mai degraba inteleg una de 18 ani ca are hormoni.

Foarte bine punctat. Aseara pe sugardaters m-a refuzat una gras-utza cam de nota 6.5 cu indulgenta. Regula mea in general este ca nu ma dau la nimic sub 7-8 pentru ca prefer sa refuzat de o tipa draguta decat de una mediocra si sa nu mai vb urata pentru ca stiu ca majoritatea femeilor sufera de sindromul divei si toate viseaza ca-l "merita" pe Brad Pitt (pe care apoi sa-l insele). Deci subscriu in totalitate, prefer sa am o relatie nesanatoasa cu o pustoaica decat sa am o relatie nesanatoasa cu una de varsta mea. Ideal ar fi sa ai o relatie misto punct, preferabil cu femeia ta ideala, dar plm noi suntem barbati si spre deosebire de femei suntem pragmatici si stim ca in realitate asa ceva nu exista. Care aveti asa ceva, felicitari, sunt invidios, as vrea sa castig si eu la loto asa, dar de fiecare data cand trag, gasesc "mai trage o data"...

  • Like 1
Link spre comentariu

Lunga poveste scurtă, narată de mine, semianalfabetul asumat, e următoarea: nu să există vreo metodă care să-ți garanteze nimic, darămite puțibele fierbinți, d-abia ieşite din etapa oracolelor.

Bine, poți să citeşti liniştit p-aici d-alea cu agățat la discotecă, pentru că niciunu nu-ți spune câtă vomă trebuie să cureți pe urmă prin casă.

Un sfat pe care ți-l pot da? Închide browserul asociat cu cei care vorbesc din auzite, bagă 100 de flotări şi vezi-ți de viață.

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator cocalar20
Reputație: 0
2 hours ago, lancelot said:

 Am râs cu lacrimi,  Cocalare 20. 🤣🤣 Cum fac eu de sunt fericit în relația mea? Simplu..zic ca ia fac ca mine...  Viața paralelă.. cât cuprinde... Si eu am momente cand mă satur ,  dar spre deosebire de unii dintre voi ,îmi   este greu să  o iau de  la capăt.   Ai și tu dreptatea ta ...  Dar nimic nu mă  oprește să  mă  distrez la fel ca tine cu una de 20.. 

 

Mda. Eu n-as putea. Nu ma deranjeaza ca o iau de la capat. Din contra imi place. E sentimentul ala de libertate plus idea ca poate nimeresti una si mai si. Chiar daca nu se intampla, e ceva nou oricum.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...