Sari la conținut

Amanda & Irene de la Eros Massage - incantarea simturilor - noua in Bucuresti 0737851673


Amanda_Eros

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna 

Este prima mea zi aici sunt noua in Bucuresti

Am aflat de acest site de la o colega, am studiat un pic site-ul si m-am gandit sa imi deschid si eu un cont aici sa pot tine legatura cu voi.

Numele meu este Amanda, am 23 ani, 1.63 cm si 48 kg, sunt noua in Bucuresti, doar de cateva zile. 

Ma gasiti pe mine si pe colega mea Irene  la Eros Massage (salon nou deschis) in strada Piata Amzei 1 (colt cu str calea Victoriei) suntem langa piata amzei, piata romana si hotel Radisson. 

Salonul unde lucram noi este nou, totul este nou, si eu sunt pentru prima data in Bucuresti. Va asigur ca nu am nici o legatura cu ce a fost in trecut sau este in cladire sau in zona la noi totul este nou , de o inalta calitate si eu sunt noua aici (nu sunt din Bucuresti). La noi sper sa gasiti totul pe gustul vostru. 

Ce va pot oferi este masajul meu, va recomand sa incercati o sedinta cu mine de masaj erotic. 

Il pot descrie ca o incantare a simturilor, voi avea grija de fiecare parte din corpul vostru, sa va relaxez cum trebuie si sa realizam o legatura apoi in timp ce mergem spre partea erotica.

Ofer doar servicii de masaj erotic, nu ofer sex, nici eu nici colegele mele. 

Dar va pot asigura ca intotdeauna la mine veti gasi curatenie, la cel mai inalt nivel si intotdeauna voi aborda timpul vostru cu dedicatie, pasiune si respect. la mine ora este ora. 

Sper ca dupa o sedinta cu mine sa reusesc sa va relaxez si totodata sa va introduc intr-o stare de extaz celelalte simturi.

Am observat ca alte fete practica oferte speciale de sarbatori asa ca voi introduce si eu una pentru aceasta perioada cum am vazut pe site aici la voi

happy hours pana in ora 16 00 (zilnic 12 00 - 16 00) ca si program masajul meu va fi doar 150 lei 

si 180 lei (in loc de 200) dupa ora 16 00 este o oferta speciala pentru voi membrii acestui site

Oferta cu ocazia Sarbatorilor de Craciun o vom tine valabila de astazi pana la data de 27 12 2020 

Daca aveti intrebati de orice natura va rog sa ma intrebati orice sunt deschisa aici sau pe whatsapp 0737851673

Va sarut si va astept cu drag sa incercati sa va relaxati prin masajul meu 

Cateva poze cu mine

https://imgur.com/a/R6JrfEO

https://imgur.com/a/w1ZqFWk

https://imgur.com/a/Gx7Y8Ah

si Colega mea 

https://imgur.com/a/VwyTIR1

https://imgur.com/a/uNsIET2

Si promit sa va pregatesc mai multe 

SWEET KISSES 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Sweet kisses !🙏🏻😋🥳

Bine ai venit in peisajul de masaj erotic de pe aici !

Asadar, finalizare cu gatul si clavicula?

Masaj prostatic ?

Accepti cunnilingus ?

Finalizari pe corpul tău ?

Succes....si sanatate maximă !🤗😚

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 minute, derwall a spus:

Sweet kisses !🙏🏻😋🥳

Bine ai venit in peisajul de masaj erotic de pe aici !

Asadar, finalizare cu gatul si clavicula?

Masaj prostatic ?

Accepti cunnilingus ?

Finalizari pe corpul tău ?

Succes....si sanatate maximă !🤗😚

Colegu verificam si noi ce scriem cine scrie deschidem topicuri la infint aiurea 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
7 minutes ago, derwall said:

Sweet kisses !🙏🏻😋🥳

Bine ai venit in peisajul de masaj erotic de pe aici !

Asadar, finalizare cu gatul si clavicula?

Masaj prostatic ?

Accepti cunnilingus ?

Finalizari pe corpul tău ?

Succes....si sanatate maximă !🤗😚

Buna derwall

da atat eu cat si colega mea iti putem oferi finalizarea prin folosirea gatului si a claviculei si ne putem juca si cu un masaj prostatic daca tie iti place

legat de restul intrebarilor imi place sa nu ma consider un menu la restaurant si sa ma cunosti si sa te cunosc sa vad cum relationez cu tine

sti ce spun am si eu nevoie de un pic de chimie si sa ne imprietenim sa ne cunoastem mai bine

intreaba-ma restul dupa ce ma cunosti mai bine sunt deschisa si disponibila pentru programari

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Este o afacere de "familie? o poza cu amandoua impreuna ar fi de apreciat, eu unul voi merge sa ma imprietenesc cu Amandina...☹️

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
2 minutes ago, Amanda_Eros said:

Bine dar vreau si eu o amandina 

$-@ marcat...vezi, numa' ca pentru ca sa i "lingi" frisca...trebuie sa te imprietenesti cu ea..de amandina ,zic

Bafta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

De EVITAT!! (Va scutesc de un drum dragilor!!)

Sa va povestesc cum a decurs cu Salon Eros.

Sun la ora 15:32. Raspunde foarte amabil, programez pentru 16:30 cu Amanda. Le-am specificat ca este posibil sa ajung chiar putin mai devreme depinde de trafic.

Ajung la ora 16:19 si sun sa urc, cand imi expune la telefon, tot amabil, clasica placa de salon tepar ”Stiti Amanda este ocupată, daca doriti puteti cu .... (imi scapa numele) sau daca nu o puteti astepta la noi vreo 45 de min”

Concluziile le trageti voi singuri!

PS pentru ”noile venite in Bucuresti”. Daca va bucurati ca intra unul de pe strada si il bagati repede in fata, in speranta ca, ”lasa ma poate ala nu vine, sau il prostim noi si il bagam cu alta”, NU MERGE! Astia de ii fraieriti voi, au acum diverse forumuri unde discuta de servicii, seriozitate etc., iar in felul asta doar va bagati in faliment, ca pe proseteala nu merge pe termen lung.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Fetelor...nu puneti oamenii pe drum de pomana, respectati programarile, respectarea stricta a acestora implicit clientii fideli sunt baza succesului, nu lasati clientii sa astepte, sau daca o faceti in timpul de asteptare respectivul sa primesca un oral gratis de la cea, cele disponibila e....iar dupa o sa vedeti ca o sa va organizati mai bine

Iris este domnisoara care a activat o relativ scurta perioada la Royal?

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu a fost cu intentie cum am scris in celalalt topic , imi cer scuze nu am avut nici o intentie 

Prefer sa l folosim pe acesta topicul facut de mine e mai frumi

Promit sa incerca sa evit aceste situatii 

Daca vreti,  sunt disponibila 

KISSES

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...