Sari la conținut

Minus-arii de azi, copiii de ieri :)


Vizitator noroi-pietre

Postări Recomandate

Vizitator noroi-pietre
Reputație: 0
Acum 11 minute, demonictrust a spus:

Mai are 3 clone pe langa varzao cu care minuseaza si face balamuc in haita cu trolli picon si payment 

Mai am 10, ma :)))

Atotstiutorii p***i mele :)

Hanteligenta voastra e la pamant.

Numai troleala pe voi.

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 15 ore, baiatul cu shaorma a spus:

Am primit o gramada de minusuri, fara valoare, de la noroi-pietre si de la lancelot la interval de 2 minute diferenta. Esti retardat garcon, te-ai dat de gol din nou 😆😆😆 

Mai bine ai dona banii de pe conturi la un orfelinat 

Vai de mama voastră (  Elprofesore, Orlando muistul , Ștefan 717, Eu Dorin, Demonicturis, Shaorma Părț,Ionică 77, Vânătordepesti etc) îmi este tare scârba de voi . Vă plangeti de minusuri?  Păi băi răhațeilor!  Minusarea colegilor este domeniul vostru de activitate.  Sunteti angajați fără  forme legale, la societatea ""  DENIGRARE MINUSARE S.A.🤣  Asociat unic Elprofesore , zis ,plânge pizdă.  

 Hai mergeți în cucuiul meu la muncă! 🤣🤣 

  Voi credeți că  sunteți invizibili? 

 Pișăciosilor !  Hahahajalabereșiseminte😛

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 2 ore, noroi-pietre a spus:

Mai am 10, ma :)))

Atotstiutorii p***i mele :)

Hanteligenta voastra e la pamant.

Numai troleala pe voi.

Incredibil ! Cât de ipocrite  sunt panaramele astea.  Mă  toate tarfele asta   enumerate sunt în coada lui plânge pizďă cu plusuri. Oricine intră pe profilul lor observă lejer activitatea lor.  Dacă  nu le pasă de ce își dau între iei aprecieri și colegilor minusuri? 

 Sobolanilor! Tic tac ,tic tac.🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator noroi-pietre
Reputație: 0
Acum 10 minute, lancelot a spus:

Incredibil ! Cât de ipocrite  sunt panaramele astea.  Mă  toate tarfele asta   enumerate sunt în coada lui plânge pizďă cu plusuri. Oricine intră pe profilul lor observă lejer activitatea lor.  Dacă  nu le pasă de ce își dau între iei aprecieri și colegilor minusuri? 

 Sobolanilor! Tic tac ,tic tac.🤣🤣

Tic, tac :)

Pac, pac :)

În afara de master, ai vazut tu vreunul sa cotizeze? Se colorează numai din troleala pe la DG și alte cele .

Interesant nu au nimic de spus ... au aceleași cuvinte obsesive... statueta, troll,bukkake,clona,etc.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 5 ore, demonictrust a spus:

cand savuram cafeaua?

l-ai luat prea tare cu gramatica limbei romane si a inceput sa injure

foarte virulent mosul nevorbit

 

Cat despre punctele de reputatie, trebuie sa fii nebun sa te plangi dupa asa ceva pe un forum de curve

Acum 3 ani pisicuts isi batea pula de astia, dovada banerele prezente 

hahahaha

Care înjurătură, prostovane? 

  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator noroi-pietre
Reputație: 0

Picoane, cat de terminat sa fii sa bagi 100 la motan repede ca să dai niște minusuri ?

Bai, mor ... lesin :)))

Bai prietene, mai pune 100 si da o muie bună!

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

 Ce credeți s a trezit. Care a fost prima lui activitate? 🤣🤣🤣 

 Să  de-a plusuri ăstora  enumerați de mine.. Shaorma și compania..de tot râsul sunteți hahalerelor 🤣🤣🤣

Ce distruși ..Nu-i doare deloc..ipocriți morți, rupți de vedetism... 

 Clișee pe iei.

"" pe noi nu ne interesează punctele!"

 Falși sunteți mă!

Hahahapeieicuminusuricăidoare🤣🤣

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Unde nu te astepti
  • Oras:Unde nu te astepti

V-am anulat minusurile asa ca sa o sugeti in chec

sinsine vezi cum te dai de gol

ai primit notificarea de pe contul lancelot SP , l-ai facut acum, dar ai scris de pe noroi-petre

Mai prost ca tine nu exista pe acest forum

Va pupa baiatul

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator noroi-pietre
Reputație: 0
Acum 14 minute, vanatorpesti a spus:

V-am anulat minusurile asa ca sa o sugeti in chec

sinsine vezi cum te dai de gol

ai primit notificarea de pe contul lancelot SP , l-ai facut acum, dar ai scris de pe noroi-petre

Mai prost ca tine nu exista pe acest forum

Va pupa baiatul

 

Bah, esti prostalaul forumului tu.

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 33 minute, vanatorpesti a spus:

V-am anulat minusurile asa ca sa o sugeti in chec

sinsine vezi cum te dai de gol

ai primit notificarea de pe contul lancelot SP , l-ai facut acum, dar ai scris de pe noroi-petre

Mai prost ca tine nu exista pe acest forum

Va pupa baiatul

 

Bă  Tăndală ,  toți știm cine ești ( Elprofetița)  nu au sărăcile tale fără talent firfirei, ai venit tu peștălăule săi albesti...hahacătăsuferință🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 41 minute, vanatorpesti a spus:

V-am anulat minusurile asa ca sa o sugeti in chec

sinsine vezi cum te dai de gol

ai primit notificarea de pe contul lancelot SP , l-ai facut acum, dar ai scris de pe noroi-petre

Mai prost ca tine nu exista pe acest forum

Va pupa baiatul

 

De ce frumoaso ai simțit tu nevoia săi ajuți?  Că  pe iei nu-i interesează plusurile...hahaha asaprosti🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 7 ore, demonictrust a spus:

cand savuram cafeaua?

l-ai luat prea tare cu gramatica limbei romane si a inceput sa injure

foarte virulent mosul nevorbit

 

Cat despre punctele de reputatie, trebuie sa fii nebun sa te plangi dupa asa ceva pe un forum de curve

Acum 3 ani pisicuts isi batea pula de astia, dovada banerele prezente 

hahahaha

* limbii române, analfabetule!

  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Unde nu te astepti
  • Oras:Unde nu te astepti

Esti nebun de-a binelea, in loc sa te bucuri, ca ma rezum la ironii fine si nu te amenint sau, chiar mai grav, atac cu vreo statueta, tu ma jignesti.

Aici e diferenta de perspective, mintea ta proceseaza numai ura, razboi si ranchiuna. Eu doar respect si stima am pentru mata', pisa-m-as pe tine .

  • Like 4
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator noroi-pietre
Reputație: 0
Acum 7 minute, vanatorpesti a spus:

Esti nebun de-a binelea, in loc sa te bucuri, ca ma rezum la ironii fine si nu te amenint sau, chiar mai grav, atac cu vreo statueta, tu ma jignesti.

Aici e diferenta de perspective, mintea ta proceseaza numai ura, razboi si ranchiuna. Eu doar respect si stima am pentru mata', pisa-m-as pe tine .

My friend, vorbesti exact ca Dan'el:)

În plus, cam ce fel de amenințări ai putea face tu ?

Nu ti-ai dat seama pana acum ca suntem spirite libere și nesantajabile ?

Panarama de om ce esti !

Link spre comentariu
  • Oras:Unde nu te astepti
  • Oras:Unde nu te astepti

Off ... vechea poveste cu obsesia ta vesnica Danel. Daca il iubesti cere-l in casatorie !!!

Sa nu uit, da, esti cel mai prost din curtea scolii cheliuta 😁

Pana de Craciun, sa mai bagi inca 10 pagini, da? Sa ne traiesti! 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 27 minute, vanatorpesti a spus:

Esti nebun de-a binelea, in loc sa te bucuri, ca ma rezum la ironii fine si nu te amenint sau, chiar mai grav, atac cu vreo statueta, tu ma jignesti.

Aici e diferenta de perspective, mintea ta proceseaza numai ura, razboi si ranchiuna. Eu doar respect si stima am pentru mata', pisa-m-as pe tine .

Hai, că te-ai dat în fapt, proasta satului! Te-am citat eu pe tine?😃

  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari
3 minutes ago, marti13 said:

 PLM, cu tristete constat ca unele curve au dreptate cand rad de voi ca sunteti labari si handicapati. Dovada este acest topic. Craciun fericit tuturor !

adevarat frate, ce poti sa ceri de la niste sobolani refuzati de societate? Parintelul a zis bine: trista este viata acestor limburici anali modificati genetic, vesnic batjocoriti si umiliti de curve. Un mos nebun care a fost batut de o curva la el in casa, care se duce cu flori si bomboane la copile de 16 ani, care santaja pestii sa futa marfa la reducere...care ataca pe toti , ca nu i se mai scoala cariciul mai mult de 4 minute. Un avocat esuat betivan care a fost umilit graoznic de o ardeleanca si a ajuns mascota forumului, se prezinta la apel. Un obsedat tampit refuzat de curve care poseda o armata de clone cu care face show. Acum mai nou ei miniseaza pe toti si striga in gura mare ca le-am dat 10 minusuri.

Vai de mama lor de psihopati

  • Like 4
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde nu te astepti
  • Oras:Unde nu te astepti
35 minutes ago, vanatorpesti said:

Esti nebun de-a binelea, in loc sa te bucuri, ca ma rezum la ironii fine si nu te amenint sau, chiar mai grav, atac cu vreo statueta, tu ma jignesti.

Aici e diferenta de perspective, mintea ta proceseaza numai ura, razboi si ranchiuna. Eu doar respect si stima am pentru mata', pisa-m-as pe tine .

 

4 minutes ago, picon said:

Hai, că te-ai dat în fapt, proasta satului! Te-am citat eu pe tine?😃

Vezi numele tau pe undeva? Da, te-ai simtit! Mai bine inghitea!

  • Like 4
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Unde nu te astepti
  • Oras:Unde nu te astepti
3 minutes ago, demonictrust said:

adevarat frate, ce poti sa ceri de la niste sobolani refuzati de societate? Parintelul a zis bine: trista este viata acestor limburici anali modificati genetic, vesnic batjocoriti si umiliti de curve. Un mos nebun care a fost batut de o curva la el in casa, care se duce cu flori si bomboane la copile de 16 ani, care santaja pestii sa futa marfa la reducere...care ataca pe toti , ca nu i se mai scoala cariciul mai mult de 4 minute. Un avocat esuat betivan care a fost umilit graoznic de o ardeleanca si a ajuns mascota forumului, se prezinta la apel. Un obsedat tampit refuzat de curve care poseda o armata de clone cu care face show. Acum mai nou ei miniseaza pe toti si striga in gura mare ca le-am dat 10 minusuri.

Vai de mama lor de psihopati

😂😂😂😂😂

  • Like 4
  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu am o singură întrebare. Considerați că a pierde timpul, inclusiv noaptea pentru a da zeci de minusuri fără nicio valoare, e dovadă de inteligență, sau de infantilism?

Aștept răspunsuri.

Mulțumesc anticipat.

  • Minus 9
Link spre comentariu

  • Oras:Militari
  • Oras:Militari
5 minutes ago, picon said:

Eu am o singură întrebare. Considerați că a pierde timpul, inclusiv noaptea pentru a da zeci de minusuri fără nicio valoare, e dovadă de inteligență, sau de infantilism?

Aștept răspunsuri.

Mulțumesc anticipat.

Oricine intra la profil tau poate vedea ca ai dat la greu minusuri zilele astea 😂😂 Stai calm ipocritule, niciodata nu te-am suspectat de inteligenta. Ba saracio, nu vezi cat de penibil si infantil esti?

  • Like 4
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...