Sari la conținut

Minus-arii de azi, copiii de ieri :)


Vizitator noroi-pietre

Postări Recomandate

Vizitator lancelot
Reputație: 0
La 17.01.2021 la 23:20, vanatorpesti a spus:

 

 

Elprofesore, am o mică curiozitate; voi ăștia cu mai multe fețe,  cum vă spălați dimineața? 😛

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
La 10.01.2021 la 17:52, orlando muistul a spus:

le-ai dat nucleara acestor farisei mojici 👏

Muie ! Aveți ordin pe unitate să  stați cuminți? Să  nu vorbiți.  Sclavilor. Așa pervers ești mă? Ți-a spart rozeta  Shaormarul 🤣🤣 

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

Mă  săracilor! 🤣 am minus 500🤣🤣 . Istericilor ,sunteți sclavii aprecierilor. Tăticul vostru este campion.  Are 10000 +🤣 îți dai seama,  bărbat adevărat,  muta 🤣leșin 🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 56 minute, lancelot a spus:

Mă  săracilor! 🤣 am minus 500🤣🤣 . Istericilor ,sunteți sclavii aprecierilor. Tăticul vostru este campion.  Are 10000 +🤣 îți dai seama,  bărbat adevărat,  muta 🤣leșin 🤣🤣

Lasă-i! 😂😂😂

  • Like 5
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 19 ore, picon a spus:

Pe rând. 😅

Cine plm este elprofesore, aka pizadara? Gunoiul asta are o gramada de clone, nu are viata sociala, este handicapat, asta este mai mult decat evident! Esti profesorul tampitilor pizdadera! 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

Ședința.  Elprofesore mafeotul 🤣

 Bă  de azi aplicăm o nouă strategie! 

 Care boss?  

 Elprofesore-  De azi nu-i mai băgam în seamă 🤐

 Sclavii-  păi boss , nu prea putem 🙄 noi așa ieșim în evidență. Lol. 

 Elprofesore-  nu contează,  oricum spuneți numai prostii. 

Înțelegeți ce vă  spun? 

 Să trăiți. 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 4 ore, Luceafarul3 a spus:

Primesc minusuri zilnic de la niste guzgani. Ce trist trebuie sa fi sa ai asemenea hobby-uri. 

Vezi că  guzganul nr1 este vânătorpesti alias elprofesore, mânca i-ar salamul lui Picon.🙈

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
La 25.12.2020 la 12:20, baiatul cu shaorma a spus:

😂😂😂 vanatortroll mi-a dat minus la toate postarile, asa de Craciun. Mai baga 500 roni sa dai de 5 ori mai tare, haha ce psihopat

Prostule 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

Ai denigrat pe toti dusmanii lui picon la porunca lui si acum vorbesti de obsesii? Dar cu @bruneta168 ce ai avut? De ai hartuit-o de pe restul de clone? Comunitatea nimfomane nu accepta hartuitori ai agresori de femei, pentru ca din cauza voastra ajung femeile scarbite de barbati, da paulica?

×××××××××××××××××××××××××

Asta a scris Ștefan 717 , de mine,  ăsta Orlando,  Eu Dorin,  Băiatul cu părț , Vânătorpesti,  Demotucrist,  etc. Mă  lexmane,  când mă  jigneau zilnic,  câte 10,  nu te-am auzit  ""  potoliti vă ""  și nu aici,  pe jos,  pe la fete. Urât.  

 

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...