Sari la conținut

*Viviana--0731763027*


Vizitator Vivianx

Postări Recomandate

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall

Am fost si e duminica si ma plictisesc asha ca fac o recenzie :)

Locatie: Piata Iancului, bloc mai vechi, garsoniera foarta ingrijita si misto (pt scopul meu cel putzin)

Dsoara: Cea din poze, te asteapta dragutz pe tocuri, te roaga sa fii mai tacut sa nu pui vecinii la banuieli : )

Igiena: totul super ok, 10/10

Actiune: nu am avut nimic special de cerut dar se implica, face ceea ce doresti (pozitii , etc). Ai ce discuta. Fara probleme, fitze, prostii.  Foarte ok din partea mea.

Amenda: 300h

Overall o experienta foarte ok care va fi repetata fara indoiala.  Nu e wow dar o experientza foarte ok per-total.

{ ad meliora }

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

BBuna seara oameni buni(sper),

 

Tocmai ce am terminat vizita la Domnisoara “Vivianx”.

 

1. Programarea

Discutia a fost purata pe whatsapp, comunicarea fiind scurta si la obiect. S-au stabilit ora si locul. Cele stabilite au fost respectate fara repros.

2. Cunoasterea

Am intrat in casa, ea m-a poftit putin timida ascunsa dupa usa.(ulterior s-a demosntrat ca eu eram cel timid din aceasta ecuatie). Am avut o scurta discutie privind alte subiecte.Este o fire calma, si calda. Merita sa ii oferiti tot respectul, daca nu stiti ce e ala. Puneti mana pe o carte.(ex: Bunul simt in ziua de astazi) 

Am ales sa fac un dus. Apoi:

 

3. Actiunea

Am iesit de la dus, a fost si ea. 
A venit langa mine a inceput cu mangaieri usoare si sarutari pe corp. 
Tacerea mea cred ca a inhibat-o putin. 
Nu s-a oprit, a continuat cu un oral pe gustul meu, cu atentie la tot ce implica acest lucru. 
Apoi a plasat prezervativul pe dispozitiv, si a venit deasupra, in cateva minute(putine 3-5) mi-a descarcat outele. Seceta fiind una de durata in cazul meu.

Ea are o conformatie pe placul meu, bruneta, inaltuță, fundul si sanii fix pe placul meu. Nu am nimic de reprosat, mi-a placut de ea!

Igiena de nota 10. 
 

Am achitat inainte 200 feline. 
 

Eu voi reveni cu siguranta! 
Va incurajez sa incercati si voi, nu aveti nimic de pierdut! 
 

Oferiti respect, politete si fiti un adevarat gentleman. Nu costa nimic si atrage experiente frumoase!

 

O seara minunata Vivian! 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Viviana este foasta Andreea studena care a avut locatie pe Bd. Nerva Traian in trecut. Are multe tatoo pe corp, pe spate, maini, picioare, pe coaste are un scris. Eu am fost la ea, o stiu destul de bine. Acum fiecare crede ce vrea, fata stie sa se pozeze ca sa ascunda tatoo. Daca eu mint de ce oare nu pune poze mai detaliate, mai goala?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 12/22/2020 at 3:57 PM, cocacola11 said:

Salutare fraților. Doar ce am plecat de la domnisoara. Seamana izbitor de tare cu o tipa care s-a retras de pe forum prin anul 2017 si anume cu "Andreea studenta Nerva Traian". Sper sa va fie de folos aceasta informatie. Ciocane tari!

 

On 1/15/2021 at 4:46 PM, cocacola11 said:

Viviana este foasta Andreea studena care a avut locatie pe Bd. Nerva Traian in trecut. Are multe tatoo pe corp, pe spate, maini, picioare, pe coaste are un scris. Eu am fost la ea, o stiu destul de bine. Acum fiecare crede ce vrea, fata stie sa se pozeze ca sa ascunda tatoo. Daca eu mint de ce oare nu pune poze mai detaliate, mai goala?

Ori seamana ori este? Hotaraste-te! 😐

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...