Sari la conținut

Ana 0759354315


iluzie

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut ! 

Am descoperit acest forum acum ceva timp, l am tot studiat citit, recitit si in cele din urma mi am făcut curaj si din respect pt ceilalți useri m am decis ca de acum sa aduc și eu diverse contribuții. 

Da.. intr una din zile posomorate din decembrie, satul de toti si de toate, ma decid sa vizitez aceasta domnisoara fiind atras de acele poze de pe publi24. Bun ! O sun stabilim imi spune detaliile clasice precum și tariful de 100 nr, locația fiind River's Tower, Gradinari.

Ajuns la fata locului, parchez pe unde apuc, sun domnisoara, imi explica si intr un final ajung. 

Am fost întâmpinat de o domnisoara slim in costumație sexi si bonus masca lui Zorro pe mufa, pardon fata. Avea un piercing deasupra buzelor si un tatuaj deasupra sânilor. 

Dupa protocol, spalat pe mâini etc am fost poftit in camera de lucru unde am observat lenjeria de pat cu o pata rosie intr o parte. 

Debutul acțiunii cu un oral prost executat protejat la cererea mea unde folosea din plin mana. Domnisoara se activase si nu se mai oprea din dat la manivela si i am solicitat sa trecem la normal unde am preferat poziția misionarului. In tot acest timp ținea degetele la baza penisului, având motivația ca ea asa se excita si are control asupra prezervativului, care se poate rupe. 

Notele pt dumneai cu maxima indulgenta :

Gfe 2, fura curent si e prostuta din punctul meu de vedere sau tinerețea își spune cuvântul.       23 de ani, Galați 

Oral 2 slab, f slab, tati !

Normal cu prezervativ mic și rosu, roz, nota 3, m au incomodat degetele alea. 

Locație 7 , baia fara gel de dus, era doar un săpun lichid si un prosop de fata pe calorifer.

Halat 100.

Per total nu mi a plăcut si nu am de gând sa revin. Recomand doar celor care au o fantezie cu o copilita de asta. 

A spus ca e singura, dar cred mai era cu cineva. 

Respect ! 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

La 22.12.2020 la 15:01, iluzie a spus:

Salut ! 

Am descoperit acest forum acum ceva timp, l am tot studiat citit, recitit si in cele din urma mi am făcut curaj si din respect pt ceilalți useri m am decis ca de acum sa aduc și eu diverse contribuții. 

Da.. intr una din zile posomorate din decembrie, satul de toti si de toate, ma decid sa vizitez aceasta domnisoara fiind atras de acele poze de pe publi24. Bun ! O sun stabilim imi spune detaliile clasice precum și tariful de 100 nr, locația fiind River's Tower, Gradinari.

Ajuns la fata locului, parchez pe unde apuc, sun domnisoara, imi explica si intr un final ajung. 

Am fost întâmpinat de o domnisoara slim in costumație sexi si bonus masca lui Zorro pe mufa, pardon fata. Avea un piercing deasupra buzelor si un tatuaj deasupra sânilor. 

Dupa protocol, spalat pe mâini etc am fost poftit in camera de lucru unde am observat lenjeria de pat cu o pata rosie intr o parte. 

Debutul acțiunii cu un oral prost executat protejat la cererea mea unde folosea din plin mana. Domnisoara se activase si nu se mai oprea din dat la manivela si i am solicitat sa trecem la normal unde am preferat poziția misionarului. In tot acest timp ținea degetele la baza penisului, având motivația ca ea asa se excita si are control asupra prezervativului, care se poate rupe. 

Notele pt dumneai cu maxima indulgenta :

Gfe 2, fura curent si e prostuta din punctul meu de vedere sau tinerețea își spune cuvântul.       23 de ani, Galați 

Oral 2 slab, f slab, tati !

Normal cu prezervativ mic și rosu, roz, nota 3, m au incomodat degetele alea. 

Locație 7 , baia fara gel de dus, era doar un săpun lichid si un prosop de fata pe calorifer.

Halat 100.

Per total nu mi a plăcut si nu am de gând sa revin. Recomand doar celor care au o fantezie cu o copilita de asta. 

A spus ca e singura, dar cred mai era cu cineva. 

Respect ! 

am fost la aceasta... persoana... mai de mult

note:

locatie 7: rivers in Tudor, partea fără șantier, am intrat doar in hol.... acolo se mai întâmpla sa fie mai multe persoane in locație și sa nu aibă legătura directa 😎 cu acesta activitate. am exemple...

atitudine 3: e genul de persoana care nu tolerează greselile. i-a luat mult peste medie sa ma facă sa inteleg unde o gasesc... am convenit de comun acord!!! ca e mai bine sa plec 

aspect 3: masca lui zoro, piercing in buza superioară, tatuaje (cred) ciubby (imi pare rau colegu dar nu poate fi încadrată in nici un caz in nici o forma la slim)

pozele le consider ale ei

 

mie nu imi place sa deschid topice pt ca scandal, contre, pt ca jumate din postari ar trebui sa fie ale mele și nu imi convine 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...