Sari la conținut

Nicoleta_07


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat

Mos Craciun, pletos si roaaacker, a sosiiiit de prin boscheti,

Si aduuce droguri multe la fantoome si scheleti

🎅🎅🎅h0, h0, h0

 

Vizitat de 2 ori acum 8-10 luni. Foarte placuta experienta. Fata e putin mai plinuta, dar arata bine. Mie mi-a placut mult si firea ei, e calma, a cautat sa ma multumeasca, nu m-a grabit, e mai rusinoasa, dar doar social, nu in alte feluri.

Aspect chip - 8. Mie-mi place. Evident, subiectiv.

Aspect corp - 8. Plinuta. Dar aspectul ei e ultimul criteriu pentru care as reveni la ea.

Oral - 9. Oralul a fost pasional, nu tehnic. Tipa nu se grabeste sa se joace. Adorabila.

Normal - 9. Comoda. (Doaaaaar capra)

Igiena - 10. Un 69 foarte relaxant.

Nu am apreciat prea mult la momentul respectiv, ca eram in cautare de ceva hardcore, dar tipa e mega potrivita pentru un sex relax de seara, cand esti obosit. Prietenoasa. Pro client. Poate fi si profesionala si rece sau calda si sociala. Firea ei calma m-a facut sa-mi placa mai mult oralul, cum sa explic, comportamentul da deschidere la cheful de relaxare cu ea. Punctele ei forte sunt firea calma si oralul rabdator.

Nu am intrebat de fantezii specifice, am facut doar 69.

Tariful meu - 100 ron un numar. 

De recomandat? Am specificat deja in recenzie, in mare parte subiectiv vorbind, Da.

De revenit? Oh, Da!

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu

La multi ani tuturor si ciocane tari!!! Ar fi trebuit sa incep cu alta vorba, ceva gen ,,mama ce muie!,,...ma rog, pentru cei mai sensibili, ,,mama ce sex oral,,....

bun,pe scurt naratiunea...

actiune undeva saptamana trecuta, ziua nu conteaza...locatie de nota 8.50 ptr mine...apartament in zona parc viva, prosopo uscat, poti face dus, lipsa papuci...per general mai mult decat acceptabil fata de alte locatii cu pretentii de 5 stele...

d.sra nicoleta...pfff, greu de notat pentru ca voi fi subiectiv...nu sunt genul minione mai ales cu tendinte de bbw...dar asta e, ma dusesem cu gandul la oral ( primit :)) nu facut ) si de asta am si ramas...daca motivul vizitei era altul, sigur faceam cale intoarsa...in fine, nota nu am sa dau pentru ca nu pot...sanii mari, sfarcuri frumoase, insa nimic gen turn on pentru mine...

oral nep...ei, aici alta viata d.nule....din secunda in care pune gura pe tine, simti cum se scurge vlaga din tine...:)) deep, frumos, sustinut, cu finalizare orala...de mare clasa dupa ceva timp in care nu am mai intalnit asa ceva...aici, de punctat, de revenit, cum vreti voi...nota 10...

per general, nico merita vizitata de amatorii bbw sau de cei care vor o descarcare rapida, numai sex oral si finalizare orala...e o tipa comunicativa, cu bun simt, care compenseaza prin aceste doua lucruri ,aspectul fizic, fata de aerele de diva care nu stie nici macar cum arata o p.la dar au nenumarate pretentii/mofturi asa cum intalnesti foarte des prin alte locuri...

halat..clasicul 100 nr....

de revenit? decideti singuri....

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
On 12/22/2020 at 5:01 PM, rechinu00 said:

Asta e topicul vechi pe Galati 

https://nimfomane.com/forum/topic/148045-noua-in-oras/

Si asta e topicul vechi pe Tulcea, care se intituleaza "Oral de nota 10 cu felicitari"   :D

https://nimfomane.com/forum/topic/139896-oral-de-nota-10-cu-felicitări/

 

da, ar fi util dacă s-ar uni topicele de pe Galați :fuck

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Si eu am prins-o recent pe madama, tot pentru o muie facuta cu simt de raspundere :lol:  Fata de cele povestite de menlake nu sunt multe de adaugat, intalnirea s-a rezumat doar la un oral cu CIM, domnita neintrand in categoria mea de preferinte pentru normal. In schimb pot sa o recomand ca fiind perfecta pentru amatorii de BBW , pozele sunt reale si destul de recente  :D Si la atitudine este ff ok, pot nota aici cu un 8-9.

Per total oralul este de 8-8.50, stie binisor treaba cu gurita, iar la aceasta nota mai adaug +1 pct pentru CIM . Am incercat si putin face-fuck, unde dameza nu a comentat nimic :D  Serviciul a fost taxat cu o foaie albastra , bani pe care donsoara ii merita pentru servicii si atitudine ,  ora fiind la pret dublu ... :lol:  

Nu e chiar o recenzie ca la carte, dar nici intalnirea nu s-a consumat decat in proportie de 50% ca sa zic asa .... :D  ... o recomand pentru oral, iar partea de normal poate ne-o povesteste vreun alt coleg mai amator de BBW ... :D

  • Like 10
  • Inimioara 1

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...