Sari la conținut

Catalina love 0722.808.192 bruneta cu stil


Postări Recomandate

  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Buna dragii mei. Ma numesc Catalina, sunt o bruneta de 27 de ani, inalta 1.72 , 60kg, ochi caprui ,bruneta ,sani nr 4.

Serviciile mele sunt urmatoarele : sex oral protejat/neprotejat  daca igiena corespunde (fara bubite,mirosuri,scurgeri,etc), sex normal protejat,sex anal protejat(depinde de marime si grosime), masaj de relaxare/erotic, finalizare corporală sau orala, sărutări pe corp, footjob, handjob, dominare soft. locuiesc singura.

 Pentru alte detalii legate de program si locatie ma puteti contacta  telefonic/whatsapp : 0722808192

 

 Tarife:
200 ron- sex oral protejat/neprotejat+ sex normal – 30 min/1 fin

250 ron- sex oral protejat/neprotejat+ sex normal+ sex anal – 30 min/1 fin
300 ron - sex oral protejat/neprotejat+ sex normal+  masaj relaxare/erotic-  60 min/1-2 fin
350 ron sex oral protejat/neprotejat+ sex normal+ sex anal+ masaj relaxare/erotic—60 min/1-2 fin

Programarea fara confirmare cu cel putin 1 ora inainte  este anulata.

      Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii.

Preturile nu se negociaza!

 

NU accept sex normal /sex anal neprotejat. ( Persoanele cu astfel de "propuneri" vor primii block!

IMG-20201222-WA0019.jpg

IMG-20201222-WA0020.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Buna băieti. Pentru ca primul set de poze atasat mai sus este neclar pentru multi dintre voi si mi-ati sugerat sa va ofer poze mai concludente, am facut cateva poze cu telefonul mobil. Sper sa va pot oferii ceea ce va intereseaza pentru a va castiga increderea. Multumesc. 

IMG-20201223-WA0006.jpg

IMG-20201223-WA0007.jpg

IMG-20201223-WA0005.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 12/23/2020 at 1:23 PM, Catalina.lov said:

Buna băieti. Pentru ca primul set de poze atasat mai sus este neclar pentru multi dintre voi si mi-ati sugerat sa va ofer poze mai concludente, am facut cateva poze cu telefonul mobil. Sper sa va pot oferii ceea ce va intereseaza pentru a va castiga increderea. Multumesc. 

IMG-20201223-WA0006.jpg

IMG-20201223-WA0007.jpg

IMG-20201223-WA0005.jpg

Foarte frumos!!!!,eu vreau o poza cu burtica(fara sa o su**) se poate???

Multumesc!!

Link spre comentariu

  • Oras:romania
  • Oras:romania

Interesant este faptul ca pe anuntul telefonic ai cu totul alte poze decat aici,tocmai de asta am si cautat aici sa vad cat de adevarata esti...insa se pare ca nu, esti doar o falsa ca multe alte fete de pe aici,mai incearca si alte variente pe asta nu am gustat-o....

 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...