Sari la conținut

De ce maseuze va este dor?


Postări Recomandate

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Cei care mergeți de mai mult timp la saloane sau maseuze independente. Multe au dispărut. Va e dor de careva? Care făceau masaj erotic sau numai relaxant cu zona intima inclusa. Și la Cleo au fost câteva faine de tot. Mie îmi este dor de una din Mănastur, era aproape de Casa piraților în ap de bloc acum vreo 8 sau 9 ani a fost prima maseuza la care am mers aveam 26 ani. La Cleo era o maseuza cu corp perfect și f frumoasa sâni frumoși care face și frenchkiss acum vreo 4 ani am fost la ea. Andreea parca. 

Link spre comentariu

George baiatule, vad ca nu scrie nimeni, hai sa sparg eu gheata. Mie mi-e tare dor de o maseuza roscata supla, cam 165 cm, care prin 2011 inca mai activa langa gara, intr-un bloc f vechi, ap cu 1 sau 2 camere. Ea avea cca 28 ani pe atunci. Nume de scena Diana. Inainte a lucrat la salonul de masaj Zeita Afrodita. Masaj de relaxare de exceptie, f bun, masaj erotic de nota 10, comportament super! Pe atunci maseuzele de la saloane faceau frecusul uleios topless, adica in chilotei! Nu aveai voie sa mangai pasarica sau sa săruți zona intima! 

Si mai era o maseuza in Manastur care acum vreo 2 ani a plecat din tara.  Nu mai retin numele. Mai micuta de statura, bruneta, f comunicativa, masaj bun la pret corect. La bloc, ap cu mai multe camere. Lucra singura, acolo si statea. Avea curs absolvit cu acte in regula. Priceputa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
La 26.12.2020 la 16:29, berkeley a spus:

George baiatule, vad ca nu scrie nimeni, hai sa sparg eu gheata. Mie mi-e tare dor de o maseuza roscata supla, cam 165 cm, care prin 2011 inca mai activa langa gara, intr-un bloc f vechi, ap cu 1 sau 2 camere. Ea avea cca 28 ani pe atunci. Nume de scena Diana. Inainte a lucrat la salonul de masaj Zeita Afrodita. Masaj de relaxare de exceptie, f bun, masaj erotic de nota 10, comportament super! Pe atunci maseuzele de la saloane faceau frecusul uleios topless, adica in chilotei! Nu aveai voie sa mangai pasarica sau sa săruți zona intima! 

Si mai era o maseuza in Manastur care acum vreo 2 ani a plecat din tara.  Nu mai retin numele. Mai micuta de statura, bruneta, f comunicativa, masaj bun la pret corect. La bloc, ap cu mai multe camere. Lucra singura, acolo si statea. Avea curs absolvit cu acte in regula. Priceputa!

La aia Diana nu am fost ca pe vremea aia nu umblam încă la masaj. În Mănăștur cred ca știu care, era bună, păcat ca nu lucrează. Era una în Grigorescu și aia era bună la masaj și îți făcea finalizare la final prin tehnici de masaj dacă cereai dar la finalizare nu se pricepea asa bine ca la masaju de relaxare care era de vis dar ea era un pic enervanta. Dar tot îmi e dor și de ea. Lucra ieftin. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 10 ore, estrogen a spus:

MiE îmi este dor de urmatoarele:

Alina de la Cleo și SO

Ella de la SO

Karina de la SO

Ella de la Cleo

Adela de la Raiza 

Carmen de la Cleo

Alexandra de la Cleo 

Tania de la SO

Ella vad ca e iar la Cleo. Sau e alta Ella? Au scris ca de miercuri a revenit una Ella. La ea te referi? 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 9 ore, george31gr a spus:

Ella vad ca e iar la Cleo. Sau e alta Ella? Au scris ca de miercuri a revenit una Ella. La ea te referi? 

Bineînțeles ca e alta.

Ah și mai îmi este dor de Monique  și de Irina de la Privilege.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 4 ore, estrogen a spus:

Bineînțeles ca e alta.

Ah și mai îmi este dor de Monique  și de Irina de la Privilege.

Tot se repeta numele, ar trebui sa pună un număr de ordine la ele ca la regi sau la unii fotbaliști. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...