Sari la conținut

Daca esti intr-o relatie fericita si fosta amanta nu renunta la tine, ce faci?


DAC1991

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salut, ma numesc A., de vro 3 luni m-am cuplat cu o fata care m-a dat pe spate, nu din punct de vedere fizic, arata bine si asa, dar e fata de casa, ceva prea rar in ziua de azi :)), ideea e ca sa se inteleaga am 29 ani, destula experienta de viata din pct de vedere sexual, cu un nr mare de femei trecute prin pat si inca nu sunt obisnuit sa tin doar la o femeie, e un sentiment tare placut sa vezi ca te iubeste cineva in egala masura.

Acum problema, fosta amanta, e persoana care mi-a facut cunostinta cu ea, ele fiind foste colege de liceu, si a zis-o mai mult in gluma la inceput pana a vazut ca ne-am combinat, acum ea vrea ca macar sa ne mai vedem din cand in cand pt o partida, si in ciuda asteptarilor sunt mai gras si nici asa inalt undeva la 1,72 si unealta de marime medie(16 cm) deci clar nimic special la mine, iar amanta ca idee, e fost model pustoaica la 22 ani, avocata mai nou...

Intrebarea e, voi ce ati face in locul meu?

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
4 hours ago, DAC1991 said:

Salut, ma numesc A., de vro 3 luni m-am cuplat cu o fata care m-a dat pe spate, nu din punct de vedere fizic, arata bine si asa, dar e fata de casa, ceva prea rar in ziua de azi :)), ideea e ca sa se inteleaga am 29 ani, destula experienta de viata din pct de vedere sexual, cu un nr mare de femei trecute prin pat si inca nu sunt obisnuit sa tin doar la o femeie, e un sentiment tare placut sa vezi ca te iubeste cineva in egala masura.

Acum problema, fosta amanta, e persoana care mi-a facut cunostinta cu ea, ele fiind foste colege de liceu, si a zis-o mai mult in gluma la inceput pana a vazut ca ne-am combinat, acum ea vrea ca macar sa ne mai vedem din cand in cand pt o partida, si in ciuda asteptarilor sunt mai gras si nici asa inalt undeva la 1,72 si unealta de marime medie(16 cm) deci clar nimic special la mine, iar amanta ca idee, e fost model pustoaica la 22 ani, avocata mai nou...

Intrebarea e, voi ce ati face in locul meu?

Du-te-n plm. Aia faci. Sunt gelos. Mie nu-mi face nimeni cunostiinta cu nimeni🤣

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Ontopic: ii faci cunostiinta amantei cu mine, sunt mai inalt posibil mai slab nu o am mai mica si plm nici sarac nu sunt. Poate imi face si mie cunostiinta cu o colega care sa fie tipa de casa ca eu gasesc doar panarame.

 

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 8 ore, DAC1991 a spus:

Salut, ma numesc A., de vro 3 luni m-am cuplat cu o fata care m-a dat pe spate, nu din punct de vedere fizic, arata bine si asa, dar e fata de casa, ceva prea rar in ziua de azi :)), ideea e ca sa se inteleaga am 29 ani, destula experienta de viata din pct de vedere sexual, cu un nr mare de femei trecute prin pat si inca nu sunt obisnuit sa tin doar la o femeie, e un sentiment tare placut sa vezi ca te iubeste cineva in egala masura.

Acum problema, fosta amanta, e persoana care mi-a facut cunostinta cu ea, ele fiind foste colege de liceu, si a zis-o mai mult in gluma la inceput pana a vazut ca ne-am combinat, acum ea vrea ca macar sa ne mai vedem din cand in cand pt o partida, si in ciuda asteptarilor sunt mai gras si nici asa inalt undeva la 1,72 si unealta de marime medie(16 cm) deci clar nimic special la mine, iar amanta ca idee, e fost model pustoaica la 22 ani, avocata mai nou...

Intrebarea e, voi ce ati face in locul meu?

manci niste salata de beuf, bei o cola rece iar la desert pui dulceata extra pe clatite deasupra

  • Mersi 1
  • Haha 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Păi ii spui la prietenă că ai amantă. O să fie scandal și o perioadă separați. Acum după 2-3 săptămâni lucrurile sunt mai liniștite, ia legătura cu prietena și vezi daca puteți reclădi ceva.

Altfel vei fi manipulat de amantă că îi spune și mai bine ii spui tu povestea decât altcineva.

Link spre comentariu

Fa acest experiment pe oameni:

Ii spui actualei cu sinceritate nu la misto că e unica femeie pentru tine și vrei să rămâi cu ea. In prezența unui martor, poate fi oricine înțelege românește. 

Și vezi daca te mai caută fosta pentru o partida. Poate postezi și aici care au fost rezultatele :)

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 24.12.2020 la 3:05, siana a spus:

   Si eu am fost candva fata de casa ... Toate ne-am nascut virgine ....Nimeni nu ramane cum a fost.

Doar ca tu ai avut mai multa minte decat jegoasele alea "de casa". Auzi, cica "ceva mai rar..." deci e buna!? Cauta una cu Progeria, sunt si mai rare! :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...