Sari la conținut

acesta este numele ma gasit pe public24


Vizitator anaanamaria

Postări Recomandate

  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Buna draga mea diana hai sa vedem cine ma cunoaste pe mine si cine pe tine hai sa vedem a cui e pozele din punctu meu de vedere eu nu lucrez cu poze furate iar tu da esti la pensiunea nicol cam toti se exprima despre tine  ca lucrezi cu poze false dar acele sunt pozele mele si nu le voi sterge daca cine va care ma cunoaste si stie destul de bn ca eu lucrez cu pozele mele daca nu-ti convine draga diana ștergere daca tu nu faci bani pe corpu tau dc încerci să păci pe a lu alata

Link spre comentariu
Vizitator anaanamaria
Reputație: 0

🤣🤣😂🤣😂🤣dar cu tatuajul si ceasul cf sa vedem clienti la cine le gaseste la mn sau la tn nu eu m-am lăudat ca sunt femeia lu cutare u te-ai lăudat draga mea dacă nu îți este rusine  u corpul tau puneti poze cu tn ca eu la clienti care osa imi vine le pot confirma cu tatuajul dupa picior si cu ceasul de la mana asa ca nu stiu ce vrei u sa faceti da nu imi bat capu cu tn poti sa fie femeia cui vrei u si a lu papa de la roma da nu ma suni u pe mn sa ma ameninti acum ramane la alegerea clienților 

Link spre comentariu
Vizitator anaanamaria
Reputație: 0

bn draga mea dacă tie rusine cu tn ce sa mai zic stapanestele sănătoasă ma bucur ca cineva ma copiază eu pozele nu am sa le scot pentru ca imi.apartin dar dacă vrei sa le ti si tu tinele să-ți fie de bn 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 36 minute, anaanamaria a spus:

bn draga mea dacă tie rusine cu tn ce sa mai zic stapanestele sănătoasă ma bucur ca cineva ma copiază eu pozele nu am sa le scot pentru ca imi.apartin dar dacă vrei sa le ti si tu tinele să-ți fie de bn 

Cineva disponibilă una dintre voi îmi poate lasă Un nr de tel

Link spre comentariu
Vizitator anaanamaria
Reputație: 0

eu iti recomand sa mergi la ERIKA CA ARE POZE REALE DOAR CA ITI SPUN DINAINTE IN POZE SUNT EU CAND AJUNGI LA EA E ALTCINEVA DOAR CA VREAU SA SE CONVINGA CLIENTI CA POZELE IMI APARTIN MIE SI NU EI 🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣asa cum tot spune ea si face atat tam tam 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...