Sari la conținut

Alessia 0727054827


Postări Recomandate

Salutari!

Mie unul sincer îmi pare chiar foarte rău ca ne părăsește!Am vizitat o de câteva ori și pot spune ca raport calitate/preț a fost un 9(dacă nu era partea cu 50 pentru orice) dar și in cazul in care optai doar pentru normal și oral având in vedere felul in care arată,se mișcă și cum se comporta cu clientul pentru 200 de lei pe ora era top!(opinie personală)

Succes Alessia,daca ai de gând sa te mai întorci sigur te revizitez!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat iar aceasta domnisoara. Alessia... nu duci tu lipsa de clienti... insa eu nu mai vin. 😅  Aveam programare la XX.00, a venit la XX.25 ... am intrat in casa pe la XX.30 .... am intrebat daca are pe cineva dupa.. a zis ca nu... m-a intrebat cat vrea sa stau si am zis o ora. .ea a zis ok . .a zis 250 lei... i-am dat 350 lei ca am zis sa ma simt bine, daca ea e multumita, o sa fiu si eu forta de multumire. Primul numar ok ... e buna rau, mai ales pe tocuri.. si ce lenjerii are.. e TOP. Dupa am stat, sunau telefoanele, i-am zis sa raspunda sa ia programari ca nu ma deranjeaza, asta a si facut... si se face ora XY.00 si imi zice.. incercam si al doilea numar ca e clientul la usa.... WTF? ..... dupa jumatate de ora din ora mea ... si eu ma simt prost..daca stiu ca altul asteapta si am zis sa plec.. fara dus sa nu mai incurc lumea. Era si clientul urmator la interfon 😂😂 mda... pacat... eu nu mai vin.

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
Acum 3 ore, georgianandrei a spus:

Am vizitat iar aceasta domnisoara. Alessia... nu duci tu lipsa de clienti... insa eu nu mai vin. 😅  Aveam programare la XX.00, a venit la XX.25 ... am intrat in casa pe la XX.30 .... am intrebat daca are pe cineva dupa.. a zis ca nu... m-a intrebat cat vrea sa stau si am zis o ora. .ea a zis ok . .a zis 250 lei... i-am dat 350 lei ca am zis sa ma simt bine, daca ea e multumita, o sa fiu si eu forta de multumire. Primul numar ok ... e buna rau, mai ales pe tocuri.. si ce lenjerii are.. e TOP. Dupa am stat, sunau telefoanele, i-am zis sa raspunda sa ia programari ca nu ma deranjeaza, asta a si facut... si se face ora XY.00 si imi zice.. incercam si al doilea numar ca e clientul la usa.... WTF? ..... dupa jumatate de ora din ora mea ... si eu ma simt prost..daca stiu ca altul asteapta si am zis sa plec.. fara dus sa nu mai incurc lumea. Era si clientul urmator la interfon 😂😂 mda... pacat... eu nu mai vin.

De banii tai a mai poftit pe altul pe gratis ca deja era plătit 😂😂

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, westzone said:

Am fost si eu acum 2 luni cred, o fata ok ca aspect si prestatie dar prea pusa pe facut bani repede si s-a vazut acum pe final se pare

Se pare ca nu si-a facut nici calculul bine daca s-a reintors dupa câteva zile 🐈

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut baieti.

Am fost si eu la Alessia zilele trecute si pot sa zic ca nu am avut o experiență rea...asta pentru ca era pe lista mea de ceva vreme...fotografiile reflecta realitatea 

Modalitate de contact ..telefon direct ..nu sms sau whatsapp 

 Am ajuns in  zona ei la ora fixata  si am urcat (( aici e aventura cu scara prin spatele blocului ..gang care m a facut sa fac traseul de 2 ori))Alessia e o tipa care are grija de ea..si daca stii cum sa te porți (zic eu ) cu ea are grija si de tine

Actiunea nu vreau sa o detaliez dar vreau sa o reflectez in note

Locatie..8..sincer nu imi place zona e hiper aglomerata dar in hogeag e ok cam intuneric in camera iar la ce corp are trebuie sa aprinda lumina..Baie ok cu cateva geluri si prosop curat

Oral..8..protejat..nu sunt prea fan cauciuc..deci am.scazut pt ca nu accepta nep

Normal..9..are corp..se fute super bine se muleaza pe animal..e fierbinte..are sânge fierbinte 

Gfe.8...e acolo dar mai trebuie lucrat.. cred.

Anal..Nop

De revenit..eu zic cand vrei sa iei in maciuca o fata ca ea merita. Deci mai revin

Ii recomand oralul nep si poate o colega..

Multumesc Alessia..

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...