Sari la conținut

Alessia 0727054827


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 minute, AlessiiaReey a spus:

Neata dragilor!!

Sunt disponibilă, programări pe whatssapp ‪+40 727 054 827‬

Am o rugăminte, sa postezi o lista completa cu serviciile pe care le oferi inclusiv cele extra si tarifele desigur. Multumesc anticipat! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 20 ore, AlessiiaReey a spus:

Dragule prețurile sunt afișate deja aici cu extra cu tot, ma Cunoști de un an de zile și de fiecare data când ai venit la mine mi ai cerut sa ți fac oral neprotejat și ți am zis ca este extra, nu a exista data sa nu îmi zici ca tu nu știai ca este extra !!!! De ce nu zici adevarul și minți ?! 

Ai fișe pt clienti vad - bravos! SRI te asteapta pt o cariera frumoasa....oricum sunt niste târfe indivizii aia 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am fost de 2 ori pe la ea

Prima oară când era 200 ora și plus cele extra

Dar acum la 300 ora plus 2 extra nu cred ca se merita sa ajungi la 400 ora

Momentan nu am sa mai merg pe la ea , la 400 ora sunt destule pe site care depășesc la servici calitate preț 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 6 ore, Subterana a spus:

Si eu zic tot pas. 
Am rugat-o mai sus sa posteze lista completa cu tot cu extra sa nu ma trezesc ca dau 400/fin si…ignor total. Pt mine asta spune multe. 

Bafta!

150 lei finalizarea 

300 lei ora 

 450  - 90de minute 

ACCEPT CUPLURI !!! 

- sex oral

 -sex normal

- masaj de relaxare

- masaj erotic  body to body 

-sărutări corporale

- nipple play

- GFE

-preludiu

-finalizare corporală sau in prezervativ 

-diferite poziții

- role play

-mângâieri

- masturbare

- spitplay

-oral umed

 - deeptroth anumite mărimi

- foot fetish

-penetrare PLUS MULTE ALTE FANTEZII, nu ezita sa mi le spui sunt foarte open minded și mi as dorii sa ți le satisfaci cu mine ! ❤️

Detin jucării sexuale :

- dildo

- butplug

- gagball  

- nipple clamps

- paleta pentru lovituri. 
extra : 

-limbi (50 lei ) 

-69 (50lei)

-fk (dacă igiena corespunde ) (50lei) 

-oral neprotejat ( dacă igiena corespunde ) !!! (50lei)

-  sa ma penetrezi cu dilod ul ( 100 lei ) 

Peogramarile se fac pe whatssapp ( confirmarea cu 1 ora înainte

  • Mersi 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 30.11.2021 la 16:49, AlessiiaReey a spus:

150 lei finalizarea 

300 lei ora 

 450  - 90de minute 

ACCEPT CUPLURI !!! 

- sex oral

 -sex normal

- masaj de relaxare

- masaj erotic  body to body 

-sărutări corporale

- nipple play

- GFE

-preludiu

-finalizare corporală sau in prezervativ 

-diferite poziții

- role play

-mângâieri

- masturbare

- spitplay

-oral umed

 - deeptroth anumite mărimi

- foot fetish

-penetrare PLUS MULTE ALTE FANTEZII, nu ezita sa mi le spui sunt foarte open minded și mi as dorii sa ți le satisfaci cu mine ! ❤️

Detin jucării sexuale :

- dildo

- butplug

- gagball  

- nipple clamps

- paleta pentru lovituri. 
extra : 

-limbi (50 lei ) 

-69 (50lei)

-fk (dacă igiena corespunde ) (50lei) 

-oral neprotejat ( dacă igiena corespunde ) !!! (50lei)

-  sa ma penetrezi cu dilod ul ( 100 lei ) 

Peogramarile se fac pe whatssapp ( confirmarea cu 1 ora înainte

Sunt disponibilă va aștept sa va programați ❤️🔥❤️🔥❤️🔥

0727054827

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Va salut, confuciatores,

Tocmai m-am intors de la subsemnata si caut in disperare gheatza sa-mi pun la pula. Are fata asta o pizda atat de stramta incat am plecat efectiv cu durere in pula de la ea. Ajung sus la etaj , ma intampina de dupa usa, constat ca are niste trasaturi de asiatica asa cum s-a mentionat. O intreb daca are ceva radacini de natura asiatica, iar ea zice ca nu. As zice ca e un pic tigancusa, dar e frumusica. Pozele o avantajeaza . Baia in schimb mi-a intors stomacu pe dos. Pe langa faptul ca nu avea apa calda si m-am chinuit sa ma spal la pula cu apa rece ca gheata fix ca in anii de studentie, avea niste covorase sau prosoape pe jos cu floace si cam jigarite. Dupa ce ies din dus, ii cer un prosop sa ma sterg pe picioare, (noroc ca am venit pregatit de acasa cu prosop pentru pula) . Ma sterg pe picioare, si dupa ce ma sterg , ma uit mai bine la prosop, constat ca are un manunchi de  par pe el. Imi zic : ok..pizda ma-sii de treaba..Ajung in dormitor. Abia daca am reusit sa smulg un zambet de la ea. Parca are un pic de atitudine de pretioasa. Am uitat sa zic ca inainte sa plec la dus ,i-am lasat 200 ron. S-a uitat la mine putin surprinsa ca nu avea rest si ii zic ca vreau si fk. Deci odata ajuns in camera , imi montez guma, trecem la oral si as zice ca are skill-uri bunicele. 

OP: 8.5

NP: 7.5

Aspect:8

Locatie : 5 (igiena baii lasa de dorit , plus ca nu stiu cum dracu a facut dus avand in vedere ca era apa rece ca gheata)

Igiena ei era ok cu exceptia faptului ca nu stiu cand cum a facut dus.

La normal pot sa spun ca m-am chinuit mult pana am bagat-o. Are o pizda mult prea stramta si rigida pentru pula mea , eu fiind un pic mai grosut, dar nu foarte. Tot imi puncta sa nu-i bag degetele in pizda, etc. Odata intrat in pizda pot sa zic ca parca mi-am bagat pula intre elementii de la calorifer, cam asa se simtea. Acum ca sa nu zic doar de rau, e adevarat ca fata are un cur frumos si niste miscari de twerking cum rar intalnesti. Era misto senzatia sa-i simt bucile lovindu-se de mine acompaniate de niste gemete parca naturale. Un alt minus este un hemoroid uratel care era pe cale sa-mi taie tot cheful.Dar am inchis ochii, m-am lasat ghidat de atingerea bucilor ei misto si pana la urma mi-am dat drumul ca printr-o minune asa cu pula la stransoare.

Daca recomand? As zice ca poate merge incercata daca nu aveti altceva mai bun.

Daca ma intorc? Nici daca m-ar plati dublu fata de cat i-am dat nu o mai fut vreodata.

THE END

 

PS: Prosopul cu manunchiul de par cu care m-am sters pe picioare l-a bagat la loc in sifonier. Atunci mi-a cazut mandibula ca in desene animate.,

  • Like 1
  • Mersi 3
  • Haha 1
  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 3 minute, cristi88 a spus:

Va salut, confuciatores,

Tocmai m-am intors de la subsemnata si caut in disperare gheatza sa-mi pun la pula. Are fata asta o pizda atat de stramta incat am plecat efectiv cu durere in pula de la ea. Ajung sus la etaj , ma intampina de dupa usa, constat ca are niste trasaturi de asiatica asa cum s-a mentionat. O intreb daca are ceva radacini de natura asiatica, iar ea zice ca nu. As zice ca e un pic tigancusa, dar e frumusica. Pozele o avantajeaza . Baia in schimb mi-a intors stomacu pe dos. Pe langa faptul ca nu avea apa calda si m-am chinuit sa ma spal la pula cu apa rece ca gheata fix ca in anii de studentie, avea niste covorase sau prosoape pe jos cu floace si cam jigarite. Dupa ce ies din dus, ii cer un prosop sa ma sterg pe picioare, (noroc ca am venit pregatit de acasa cu prosop pentru pula) . Ma sterg pe picioare, si dupa ce ma sterg , ma uit mai bine la prosop, constat ca are un manunchi de  par pe el. Imi zic : ok..pizda ma-sii de treaba..Ajung in dormitor. Abia daca am reusit sa smulg un zambet de la ea. Parca are un pic de atitudine de pretioasa. Am uitat sa zic ca inainte sa plec la dus ,i-am lasat 200 ron. S-a uitat la mine putin surprinsa ca nu avea rest si ii zic ca vreau si fk. Deci odata ajuns in camera , imi montez guma, trecem la oral si as zice ca are skill-uri bunicele. 

OP: 8.5

NP: 7.5

Aspect:8

Locatie : 5 (igiena baii lasa de dorit , plus ca nu stiu cum dracu a facut dus avand in vedere ca era apa rece ca gheata)

Igiena ei era ok cu exceptia faptului ca nu stiu cand cum a facut dus.

La normal pot sa spun ca m-am chinuit mult pana am bagat-o. Are o pizda mult prea stramta si rigida pentru pula mea , eu fiind un pic mai grosut, dar nu foarte. Tot imi puncta sa nu-i bag degetele in pizda, etc. Odata intrat in pizda pot sa zic ca parca mi-am bagat pula intre elementii de la calorifer, cam asa se simtea. Acum ca sa nu zic doar de rau, e adevarat ca fata are un cur frumos si niste miscari de twerking cum rar intalnesti. Era misto senzatia sa-i simt bucile lovindu-se de mine acompaniate de niste gemete parca naturale. Un alt minus este un hemoroid uratel care era pe cale sa-mi taie tot cheful.Dar am inchis ochii, m-am lasat ghidat de atingerea bucilor ei misto si pana la urma mi-am dat drumul ca printr-o minune asa cu pula la stransoare.

Daca recomand? As zice ca poate merge incercata daca nu aveti altceva mai bun.

Daca ma intorc? Nici daca m-ar plati dublu fata de cat i-am dat nu o mai fut vreodata.

THE END

 

PS: Prosopul cu manunchiul de par cu care m-am sters pe picioare l-a bagat la loc in sifonier. Atunci mi-a cazut mandibula ca in desene animate.,

Pardon. Merge incercata daca rezolva dracu cu igiena  locatiei si cu prosoapele folosite care nu se pun in dulap

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 21 minute, cristi88 a spus:

Pardon. Merge incercata daca rezolva dracu cu igiena  locatiei si cu prosoapele folosite care nu se pun in dulap

Naspa de tot faza cu prosoapele….la baie avea apa de gura ? Ai spus ca ai plătit 50 extra pt FK a făcut si cum susținut sau la misto?  si ce inaltime are? Multumesc anticipat! 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 8 ore, Subterana a spus:

Naspa de tot faza cu prosoapele….la baie avea apa de gura ? Ai spus ca ai plătit 50 extra pt FK a făcut si cum susținut sau la misto?  si ce inaltime are? Multumesc anticipat! 

Nu avea apa de gură. A făcut un pic fk, dar la inițiativa mea la un moment dat după ce obosisem să mai dau între elemenții de calorifer din poziția capră. Aș zice că înălțimea e undeva pe la 1.60 . Inca o chestie. Avea genele vopsite . Asta chiar mi s-a părut inedit. Porțiunea din mijloc a genelor era blondă, restul culoarea naturală. La gfe iarăși nu-i pot da o nota mare. Probabil o notă de 7 ar fi cu indulgență. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, cristi88 a spus:

Nu avea apa de gură. A făcut un pic fk, dar la inițiativa mea la un moment dat după ce obosisem să mai dau între elemenții de calorifer din poziția capră. Aș zice că înălțimea e undeva pe la 1.60 . Inca o chestie. Avea genele vopsite . Asta chiar mi s-a părut inedit. Porțiunea din mijloc a genelor era blondă, restul culoarea naturală. La gfe iarăși nu-i pot da o nota mare. Probabil o notă de 7 ar fi cu indulgență. 

Din ce ai povestit cel putin pentru mine pare ca nu merita. Ms si bafta! 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 18 ore, cristi88 a spus:

Va salut, confuciatores,

Tocmai m-am intors de la subsemnata si caut in disperare gheatza sa-mi pun la pula. Are fata asta o pizda atat de stramta incat am plecat efectiv cu durere in pula de la ea. Ajung sus la etaj , ma intampina de dupa usa, constat ca are niste trasaturi de asiatica asa cum s-a mentionat. O intreb daca are ceva radacini de natura asiatica, iar ea zice ca nu. As zice ca e un pic tigancusa, dar e frumusica. Pozele o avantajeaza . Baia in schimb mi-a intors stomacu pe dos. Pe langa faptul ca nu avea apa calda si m-am chinuit sa ma spal la pula cu apa rece ca gheata fix ca in anii de studentie, avea niste covorase sau prosoape pe jos cu floace si cam jigarite. Dupa ce ies din dus, ii cer un prosop sa ma sterg pe picioare, (noroc ca am venit pregatit de acasa cu prosop pentru pula) . Ma sterg pe picioare, si dupa ce ma sterg , ma uit mai bine la prosop, constat ca are un manunchi de  par pe el. Imi zic : ok..pizda ma-sii de treaba..Ajung in dormitor. Abia daca am reusit sa smulg un zambet de la ea. Parca are un pic de atitudine de pretioasa. Am uitat sa zic ca inainte sa plec la dus ,i-am lasat 200 ron. S-a uitat la mine putin surprinsa ca nu avea rest si ii zic ca vreau si fk. Deci odata ajuns in camera , imi montez guma, trecem la oral si as zice ca are skill-uri bunicele. 

OP: 8.5

NP: 7.5

Aspect:8

Locatie : 5 (igiena baii lasa de dorit , plus ca nu stiu cum dracu a facut dus avand in vedere ca era apa rece ca gheata)

Igiena ei era ok cu exceptia faptului ca nu stiu cand cum a facut dus.

La normal pot sa spun ca m-am chinuit mult pana am bagat-o. Are o pizda mult prea stramta si rigida pentru pula mea , eu fiind un pic mai grosut, dar nu foarte. Tot imi puncta sa nu-i bag degetele in pizda, etc. Odata intrat in pizda pot sa zic ca parca mi-am bagat pula intre elementii de la calorifer, cam asa se simtea. Acum ca sa nu zic doar de rau, e adevarat ca fata are un cur frumos si niste miscari de twerking cum rar intalnesti. Era misto senzatia sa-i simt bucile lovindu-se de mine acompaniate de niste gemete parca naturale. Un alt minus este un hemoroid uratel care era pe cale sa-mi taie tot cheful.Dar am inchis ochii, m-am lasat ghidat de atingerea bucilor ei misto si pana la urma mi-am dat drumul ca printr-o minune asa cu pula la stransoare.

Daca recomand? As zice ca poate merge incercata daca nu aveti altceva mai bun.

Daca ma intorc? Nici daca m-ar plati dublu fata de cat i-am dat nu o mai fut vreodata.

THE END

 

PS: Prosopul cu manunchiul de par cu care m-am sters pe picioare l-a bagat la loc in sifonier. Atunci mi-a cazut mandibula ca in desene animate.,

Cum poți spui asemenea lucruri ?! Sa îți dea Dumnezeu o asemena fata exact cu m ai descris pe mine și jegoasa cum m ai făcut Pell mine 

Și la faza cu banii dc nu zici ca ți am spus mi ai dat in plus cu 50 de lei și ai zis ca pt fk! 
Dacă tu la tine acasă ai doar 1 prosop te înțeleg ca ai crezut ca l am băgat tot pe ăla ! 😂😂 

problema cu apa te am anunțat ca este rece, cât despre igiena mea nu ai cum sa spui nimic dacă ma mirosi, o sa simți doar parfumuri scumpe dragul meu , in schimb a ta cam lasă de dorit ! 
Aici spui ca te ai simțiți ca intr o strânsoare și când erai cu mine îmi spuneai ca sunt prima femeie pe care ai mai simțit o și tu după atâta timp strâmtă !! 
Te legi de problema mea dar tu ești cumva perfect tu nu ai nici un defect la corpul ăla, sa vorbim despre floci aia infect de la pula ta sau ca îți miroase gura ?! 
astea nu le vedeti 😂 uitați va la voi fat frumoșilor și după comentați de etnie și de anumite defecte ale corpului 😉

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 24 minute, AlessiiaReey a spus:

Cum poți spui asemenea lucruri ?! Sa îți dea Dumnezeu o asemena fata exact cu m ai descris pe mine și jegoasa cum m ai făcut Pell mine 

Și la faza cu banii dc nu zici ca ți am spus mi ai dat in plus cu 50 de lei și ai zis ca pt fk! 
Dacă tu la tine acasă ai doar 1 prosop te înțeleg ca ai crezut ca l am băgat tot pe ăla ! 😂😂 

problema cu apa te am anunțat ca este rece, cât despre igiena mea nu ai cum sa spui nimic dacă ma mirosi, o sa simți doar parfumuri scumpe dragul meu , in schimb a ta cam lasă de dorit ! 
Aici spui ca te ai simțiți ca intr o strânsoare și când erai cu mine îmi spuneai ca sunt prima femeie pe care ai mai simțit o și tu după atâta timp strâmtă !! 
Te legi de problema mea dar tu ești cumva perfect tu nu ai nici un defect la corpul ăla, sa vorbim despre floci aia infect de la pula ta sau ca îți miroase gura ?! 
astea nu le vedeti 😂 uitați va la voi fat frumoșilor și după comentați de etnie și de anumite defecte ale corpului 😉

Pe mine * 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 31.12.2021 la 17:05, AlessiiaReey a spus:

Cum poți spui asemenea lucruri ?! Sa îți dea Dumnezeu o asemena fata exact cu m ai descris pe mine și jegoasa cum m ai făcut Pell mine 

Și la faza cu banii dc nu zici ca ți am spus mi ai dat in plus cu 50 de lei și ai zis ca pt fk! 
Dacă tu la tine acasă ai doar 1 prosop te înțeleg ca ai crezut ca l am băgat tot pe ăla ! 😂😂 

problema cu apa te am anunțat ca este rece, cât despre igiena mea nu ai cum sa spui nimic dacă ma mirosi, o sa simți doar parfumuri scumpe dragul meu , in schimb a ta cam lasă de dorit ! 
Aici spui ca te ai simțiți ca intr o strânsoare și când erai cu mine îmi spuneai ca sunt prima femeie pe care ai mai simțit o și tu după atâta timp strâmtă !! 
Te legi de problema mea dar tu ești cumva perfect tu nu ai nici un defect la corpul ăla, sa vorbim despre floci aia infect de la pula ta sau ca îți miroase gura ?! 
astea nu le vedeti 😂 uitați va la voi fat frumoșilor și după comentați de etnie și de anumite defecte ale corpului 😉

Gagico, nu vreau să mă țigănesc cu tine. Eu doar mi-am spus părerea sinceră. Am punctat niște plusuri destul de edificatoare pentru cineva care dorește să te viziteze, iar notele pe care ți le-am dat nu sunt chiar asa mici. Cât despre igiena mea precară și de faptul că îmi pute gura, de ce ai acceptat FK și de ce ai acceptat să rămân? Din asta nu poți sa tragi decât două concluzii : ori minți, ori accepți clienți jegoși și care le pute gura. Cât despre floacele mele din zona pubiana le păstrez la 0.5 cm pentru că îmi oferă un plus de protecție împotriva bts-urilor. În al doilea rând,dacă știai ca nu ai apa caldă nu puteai să mă anunți dinainte să ajung la tine? Poate nu mai veneam. Am punctat că nu mai vin la tine din cauza igienei băii și prosoapelor nu din cauza abilităților sau aspectului tău. Cred ca am zis mai sus ca igiena ta era ok și la fel și skillurile. Un alt motiv pentru care nu vreau sa mai revin este din cauza incompatibilității fiziologice. Tu prea strâmtă, eu un pic mai grosuț. Așa că nu înțeleg de ce sari de cur în sus atâta. Prin commentul de sus nu ai făcut decât sa-ti arăți adevărata față. Iar pentru hemoroizi chiar există tratamente care funcționează, așa că fă și tu o vizită la proctolog și nu mai mânca atâta KFC.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...