Sari la conținut

Ce tipe(din ce țara) vi se par cele mai sexy?


Vizitator cocalar20

Postări Recomandate

Vizitator cocalar20
Reputație: 0
3 minutes ago, milsuji said:

Latinele sudamericance din columbia si venezuela, cu cat mai maslinie si mici si tzatoase si curoase cu atat mai bine. Noroc ca noi avem tiganci care se dau "brazilience" si am ce fute, imi imaginez si eu ca e brazilianca si doamne ajuta!

Bleah dar ok, e bine, te pun pe lista de prieteni care nu ne certam pe femei 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan
11 hours ago, cocalar20 said:

Încep eu: irlandezele roșcate cu ochii verzi/albaștrii 😍😍😍

care, aia de la stirile de la ora 5? du-te măh d`aci, alea sunt curve pe bani grei, mai bine o rusoaică cu ochi albaștri spălăciți, e mai ieftină și fără caracter, fuge cu rumătorul care dă mai mult (ni se aseamănă)

Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 4 ore, silviudulce a spus:

Asiaticele mi se par cele mai feminine, as da 1000 de euro pt o noapte cu una...

Nu ai de ce să dai, prețul standard pentru o chinezoaică super-drăguță, luată din KTV, este de 150 USD/oră.

Ce să zic, fetele sunt tinere și foarte dulci, destul de strâmtuțe (dar nu exagerat, așa cum ne-am aștepta noi, conform legendelor urbane), se și udă natural surpinzător de repede și abundent... însă, mai departe, au acea deprindere de a geme artificial și țipat, de parcă ai fi vreun Superman care le rupe în două când le-o bagi, ceea ce pentru mine a fost un mare turnoff :(

În tinerețe, am mai cunoscut, pe litoral, destule nemțoaice, suedeze, cehoaice, poloneze, unguroaice... dintre toate, aș zice că polonezele erau cele mai frumoase, iar unguroaicele, cele mai temperamentale - cu două am chiar amintiri de "arhivă"!

Însă... parcă tot româncele sunt cele mai bune, per total. Contează mult să vorbești aceeași limbă și să fii obișnuit cu reacțiile specifice, cel puțin pentru mine.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
4 hours ago, kasparian said:

Contează mult să vorbești aceeași limbă și să fii obișnuit cu reacțiile specifice, cel puțin pentru mine.

Da ce naiba vorbesti mah cu ele de nu te intelegi in engleza? E adevarat ca daca le reciti Luceafarul conteaza, dar "Suge-mi pula" sau "Suck my dick" sunt perfect echivalente lafel si "Ce-ai gatit fa" cu "Honey whats for dinner", nu vad nici o nuanta care sa se piarda la traducere.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
3 minutes ago, cocalar20 said:

Da ce naiba vorbesti mah cu ele de nu te intelegi in engleza? E adevarat ca daca le reciti Luceafarul conteaza, dar "Suge-mi pula" sau "Suck my dick" sunt perfect echivalente lafel si "Ce-ai gatit fa" cu "Honey whats for dinner", nu vad nici o nuanta care sa se piarda la traducere.

Când ea îți spune "I also want to fuck the garbage man", e acceași muzică pentru urechile tale...

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0
Just now, eturit said:

Când ea îți spune "I also want to fuck the garbage man", e acceași muzică pentru urechile tale...

Exact. Semintele acelasi gust are plm. Nu ii inteleg pe astia cu limba romana, e ultimul criteriu pt mine 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:INGAURICAAIAMIKA
  • Oras:INGAURICAAIAMIKA

Cele din Columbia negresele alea frumoase la fata si cu tzatze imense si cur mare foarte bun de penetrat.

Am futut una la greu cand eram in Italia, doamne ce bine a fost si am futut-o direct in masina si mi-a mancat 20 de euroi dar zic eu meritati.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...