Sari la conținut

Raluca 0763516021


Vizitator puiuu

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am fost si eu la ea pe la 8 m am simtit bine 100 de lei combinat oral neprotejat foarte de treaba se implica acum depinde cum sunteti si voi ma gandeac ca se poarta dif cu persoanele mai in varsta sau personale care nu au o igiena buna

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu a zis nimeni ca s a comportat urat.. Pur și simplu ca nu știe meserie. Într-adevăr chiar se poarta frumos și comunica, nu te grăbește, dar face un oral jalnic dacă stai sa compari de ex cu Andreeagfe de la București sau cu Mara din Craiova de exemplu, sau Marina. Și în felul cum arata am spus. 

Link spre comentariu
Vizitator Rud11
Reputație: 0
La 16.12.2021 la 23:11, gogu0909 a spus:

Nu a zis nimeni ca s a comportat urat.. Pur și simplu ca nu știe meserie. Într-adevăr chiar se poarta frumos și comunica, nu te grăbește, dar face un oral jalnic dacă stai sa compari de ex cu Andreeagfe de la București sau cu Mara din Craiova de exemplu, sau Marina. Și în felul cum arata am spus. 

Lasa ma cu mara ca o suge numai ajutata de mana si nici macar nu respecta ce vb la tel o figuranta

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Dragi futaciosi așa cum am promis revin cu o recenzie despre Raluca.Am vizitat-o de doua ori.Am contactat-o prin telefon.Mi-a răspuns o voce feminina plăcută și caldă.Dupa 15 minute când am ajuns am sunat-o din nou.Mi-a spus numărul apartamentului și am urcat la etajul indicat.Mi-a deschis ușa o fata mica de statura dar are un corp frumos.La fata nu e waw dar nici urâtă.Ca atitudine este o fata plăcută.Apartamentul este într-un bloc vechi cu patru etaje.Este curat,baia curata.Inainte de acțiune merge la baie își face dus 5...10minute Acțiunea a început cu un oral neprotejat,lent fara apăsare.Nu se folosește de mana dar nu o ia pe toată in gura,spunând că se îneacă că are gura mica.Am ales pozitia 69 și a fost de acord.Are o pizda mititica curată și plăcută.Apoi m-a întrebat dacă trecem la pasul următor.A pus balonașul și am ales sa fie ea deasupra.Se mișcă foarte bine în pula.Eu de frica sa nu finalizez am trecut la pozitia misionar.Ne-am frecat câteva minute după care am pus-o capra.Am dat intens până am finalizat.Are cei mai frumoși sâni.Accepta sărutări peste tot dar nu pe buze.

Preț 100 lei finalizarea.

150 doua finalizări in 40 minute.

200 lei o ora.

Finalizare orala o face la plus 50 lei.

Este o fata care merita sa mai vii pe la ea daca nu ai pretenții mai mari.

 

 

 

 

  • Like 14
  • Minus 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuca macaii
  • Oras:Cuca macaii
On 12/16/2021 at 7:24 PM, gogu0909 said:

Și unde este recenzia? Am văzut toate postările tale și nu ai o singura recenzie la nici măcar 1 fata.. Plm ești degeaba pe acest forum la fel cum ești și în viata de zi cu zi fac pariu

Pai la 34 de postari si -25 ce pretentii ai? :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 5 minute, Marius1922 a spus:

Unde are locatia . De doua ori am incercat sa o vizitez si nu gasesc? Nu sunt din craiova dar zilele astea am drum .

Dacă vrei să o găsești îți dau un detaliu.Cauti oficiu poștal nr7 de la gara Craiova situat pe bulevardul Carol.Peste strada  (bulevardul Carol)Se afla un parculet,unde sunt câteva blocuri cu 4 etaje.Acolo are locația.Eu știu adresa exacta dar nu vreau să-i creeze probleme domnișoarei.

  • Like 12
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733944481
  • Oras:Craiova
  • Telefon: 0733944481
  • Oras:Craiova
Acum 8 minute, Dlgoe.. a spus:

Dacă vrei să o găsești îți dau un detaliu.Cauti oficiu poștal nr7 de la gara Craiova situat pe bulevardul Carol.Peste strada  (bulevardul Carol)Se afla un parculet,unde sunt câteva blocuri cu 4 etaje.Acolo are locația.Eu știu adresa exacta dar nu vreau să-i creeze probleme domnișoarei.

Mersi imi e de ajuns ca o sun pe ea cand o sa fie doar ca ea imi zicea de gara si parculet si nu stiam . Mersi 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...