Sari la conținut

Am fost refuzat de o tiganca din Iris Cluj Napoca (desi am oferit o suma consistenta )


Postări Recomandate

Vizitator puloiu
Reputație: 0

Sa-mi bag pwla in sticla asta de rom ! Ca mi-as baga pwla in pyzda fierbinte a Cristinucai Pucean, de-as avea 100 da mii de coco ! 

PS: Ia zi'le, nea' Toleransule, sa-mi bag pwla'n ce-ti bagi tu pwla, ca odata pe an se macheste omu, pwla lu' Hector ca-i revelion !

 

Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
Acum 2 minute, OvidiuRus a spus:

Niciodata in viata ei , ficsa lu Salam arata ca un personaj animat din SpongeBob

tu ai o problema. dincolo de cum arata una si alta. tu vrei sa iti bagi pula unde nu trebuie si sa dai si bani multi ca ai facut o obsesie. trataeaza obsesia... si la pacanele daca te duci cu banii aia esti mai castigat(daca iti place tot castigi mai multe ore de adrenalina si fericire, eu nu sunt pasionat). si daca donezi jumate din ei si de cealalta jumate iei la rand primele fete de la lux si testate tot esti mai castigat. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
32 minutes ago, popadi49 said:

tu ai o problema. dincolo de cum arata una si alta. tu vrei sa iti bagi pula unde nu trebuie si sa dai si bani multi ca ai facut o obsesie. trataeaza obsesia... si la pacanele daca te duci cu banii aia esti mai castigat(daca iti place tot castigi mai multe ore de adrenalina si fericire, eu nu sunt pasionat). si daca donezi jumate din ei si de cealalta jumate iei la rand primele fete de la lux si testate tot esti mai castigat. 

am 15 ani de pacanele si m-o ruinat , visul meu este Dayana ..pacat ca nu mai am bitcoin ca in 2016 ca eram bogat azi si i dadeam 20.000 euro si nu ma refuza ....

Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
1 oră în urmă, OvidiuRus a spus:

am 15 ani de pacanele si m-o ruinat , visul meu este Dayana ..pacat ca nu mai am bitcoin ca in 2016 ca eram bogat azi si i dadeam 20.000 euro si nu ma refuza ....

cum drac sa dai 20k eur pe o pizda? eu renunt. esti irecuperabil.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
1 oră în urmă, sheriful a spus:

De tiganca mea ce zici? cati bani ai sparge pe ea?

Oricum nu se compara cu Panam mancai-as pizda aia fierbinte ca imi amintesc toate futaiurile mele sub 5 cu tiganci ce bine m-am simtit cu ele, pacat ca doar 2 din 5 chiar erau fierbinti in pizda, conform mitului

https://i.postimg.cc/15v1zmnQ/Untitled.png

eu as sparge 200 lei pentru inceput

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
Acum 8 minute, pulifer a spus:

 

pana sa zica de spongebob as fi zis ca e 70% troleala. acum e 100%

poate ai dreptate. dar ia in calcul si diversitatea de specimene de pe lumea asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0

Probabil troll, altfel nu se explica ! Pai daca tot vrei mai nene ma tziganca, pune pula pe Cristina Pucean sau Minodora sau pe altele, nu pe muratura aia din Cluj....

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
43 minutes ago, puloiu said:

Probabil troll, altfel nu se explica ! Pai daca tot vrei mai nene ma tziganca, pune pula pe Cristina Pucean sau Minodora sau pe altele, nu pe muratura aia din Cluj....

Cristina aia Paucean arata ca o anvelopa de tractor sa moara dusmanii mei , maxim 200 ron finalizarea as plati pentru asa ceva

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej

Uite aici cur futabil se scoala si mortu din cimitir si alearga dupa popa cu cadelnita 

https://i.postimg.cc/tRcrPYn7/bandicam-2020-12-31-18-29-53-465.jpg

am o fantezie cu Dayana asa sa i pun miere de albina pe pizda si sa o ling pana geme de pasiune , sa faca squirt directly in to my slave mouth care rup carca in constructii in Gagny in Franta ( zona Parisului ) .

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
5 hours ago, sheriful said:

Nu este el, eu il suspectam pe daulimbi69 in schimb ca fiind depresivu care se da.... un depresiv :))

is eu si nimeni altul , daca vreti va dau numarul de telefon sa vorbim sa va lamuresc ca nu glumesc cu ce am scris aici ...hai la multi ani 2021 sper sa fie mai roz decat 2020 

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
4 hours ago, 10samsung said:

Cel mai bun sfat al meu este sa dai o laba la videoclip și faci o economie de 3200 euro. Good deal😎

fratioare sunt zeul de la cs 1.6 de pe diehard Bucuresti dar stau in Ardeal , ma jur ca nici in 2021 nu renunt la printesa tiganilor Dayana Cicio din Iris Cluj Napoca am 12 luni la dispozitie ...te respect si o sa incerc daca esuez macar stiu ca am incercat , fiecare dintre noi are fantezia lui si va repsect pe fiecare in parte de aici nu doresc rau la nimeni 

Link spre comentariu
On 12/31/2020 at 12:37 PM, sheriful said:

ce faci ba prosty? mai plangi dupa contul ala cu 1 milion de puncte? iti mai dau cele trei terminatoare 💣💣💣 terminate muie si te umilesc public? pe cine te-a pus stapanul tau xxl catzel sa votezi la premii pa 2021?

Inca mai esti suparat fiule? Te fac pe tine 400 dah europeni?!? Hai la sugivata!

  • Like 11
  • Haha 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
13 minutes ago, orlando muistul said:

Inca mai esti suparat fiule? Te fac pe tine 400 dah europeni?!? Hai la sugivata!

Da varule viseaza in continuare la povestea aia inventata de pipilica

Daca vrei sa visezi la ceva, viseaza la faptu ca am futut-o fara guma

Link spre comentariu

  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
Acum 14 ore, OvidiuRus a spus:

fratioare sunt zeul de la cs 1.6 de pe diehard Bucuresti dar stau in Ardeal , ma jur ca nici in 2021 nu renunt la printesa tiganilor Dayana Cicio din Iris Cluj Napoca am 12 luni la dispozitie ...te respect si o sa incerc daca esuez macar stiu ca am incercat , fiecare dintre noi are fantezia lui si va repsect pe fiecare in parte de aici nu doresc rau la nimeni 

nici noi nu iti dorim rau. de asta te sfatuim sa iei 10 fete de la lux si top (pe rand) sa iti faci de cap cu ele(total mai mic decat 1000 EUR) ca iti treaca obsesia asta tembela pe bani multi si prost investiti. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...