Sari la conținut

( ION) ELLA- 072911549


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Chiar acum, tapiterul12 a spus:

E ok? Nu vad linkul spre publi!

nu pot posta linkul dar o gasesti usor daca faci efortul de a accesa p 24.

daca e ok ? nu stiu ce este ok pt tine, e febletea mea ,recunosc , gusturile difera de barbat la barbat .

Link spre comentariu
Acum 19 minute, vitceibo a spus:

nu pot posta linkul dar o gasesti usor daca faci efortul de a accesa p 24.

daca e ok ? nu stiu ce este ok pt tine, e febletea mea ,recunosc , gusturile difera de barbat la barbat .


 

Ai zis ca o știi de acum 5 ani dar nu îmi dau seama cine este 

Prin ce zonă a activat înainte ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Doar ce am plecat de  la Ella.Pot spune ca este o fata simpatica cu un comportament foarte placut.Blonda,slabuta,lipicioasa.Nu sunt profesor sa dau note,insa cand voi mai dispune de timp liber cu siguranta o voi vizita...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

as avea multe de spus despre ELLA , dar din cite am inteles eu , nu prea doreste sa fie pusa in discutie .

a avut odata un topic , prin 2015 , destul de contradictoriu , cu recenzii bune si rele , apoi a disparut de pe piata, pina saptamina trecuta cind i-am remarcat pozele pe publi si am fost atras de silueta skinny , nu am banuit un moment ca este ea. 

o poreclisem atunci febletea mea , am vizitat-o de multe ori , in diverse locatii , la white cafe , la dacia in blocul turn , la t4 pe lapusneanu , si pe unde o fi mai activat . 

intotdeauna ne-am impacat pe plan sexual foarte bine , desi era putin cu capul in nori si nu prea era interesata de cit de bine se simte clientul , am tratat-o cu atentie si mi-a daruit ce a avut mai bun .

acum ,a  mai  crescut , e tot cu capsorul in nori dar a devenit mai responsabila si se ingrijeste sa ofere servicii bune, sa satisfaca.

parerea mea este ca cei mai virstnici o vor aprecia pentru dragalasenia si nebunia din ochisorii ei , citeodata e timida alteori tupeista, dar per total, o domnisoara in prezenta careia te simti bine , nu mai are titisoarele de odinioara , ca merele pirguite , a slabit mult , e skinny xxl , draguta , blonda , pasarica belea , se misca frumos , poate face un oral foarte bun , chiar indraznesc sa spun ca este foarte aproape de nivelul colegei sale de apartament , cristinella , este curata, ingriita , se alinta , geme frumos daca ii place partenerul , eu chiar o indemn sa fie mai teatrala pentru ca ii sta bine, ea imi zice sa o fac sa geama , eu ma straduiesc, ea ofteaza  mai se scapa cind o ating bine cu limba in pasarica  si geme scurt , apoi o apuca risul , se adapteaza rapid la cerintele mele , face caterinca atunci cind no pun intr-o pozitie nefireasaca , se rasfata citeodata  dar ntotdeauna imi provoaca erectii de care sint mindru .

tarif 100/ 20 min , nu m-a grabit deloc ,o /n , 69 , pozitii , ii mai fur cu japca cite un pupic desi nu accepta fk 200h . 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

sper sa nu ma scoti pe mine responsabil daca nu iti place . daca am numit-o febletea mea , inseamna ca am apreciat-o. ramine de vazut ce experienta vei avea tu cu ea. esti liber sa postezi ce doresti , daca nu iti va placea  , poti sa iti exprimi propriul punct de vedere .

Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Am vizitat-o pe domnisoara, ca și locație cișmele lângă ING colega de apartament cu Cristinei  uleiuri și creme. Deși fizic seamănă, la servicii nu se compara din punctul meu de vedere.Pusa pe fast fuck, fără nici o implicare nu excelează nici la normal nici la oral. Igiena este corespunzătoare dar în rest un 5 pe linie. Nu revin și nu recomand, 100 RON/nr. Face oral neprotejat, fără FK,CIM,Anal sau alte adiționale...GFE nici vorba 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...